Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

To jest właśnie najgorsza strona fify, czyli singiel gdzie dopóki nie ustawimy suwaków jesteśmy tylko widzami tego jak si podaje sobie piłeczkę. Pisanie, że gra z si to przeżytek to głupota bo nie jedna osoba by chciała pokierować swoim ulubionym klubem w lidze, porobić transfery czy jakiś ciekawych wychowanków wypromować. Teraz jak jest jeszcze tryb Huntera to jest jeszcze większy priorytet na ogarnięcie tego bajzlu bo po co te wszystkie licencje, pakiety tv jak każdy piszę, że to i tak jest niegrywalne.

Odnośnik do komentarza

Jeżeli chodzi o offline to fifa jest daleko w tyle co jest smutne o tyle, że te wszystkie licencje się po prostu marnują. Widać, że w grach konkurencji gdzie jest dobry offline czyt. NBA 2k czy football manager to ea dostało po (pipi)e i gdyby nie lenistwo konami to mogłoby być różnie. Tryb Huntera to dobry początek ale jeszcze dużo pracy przed nimi.

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Kobik a grales w 16 online? Jak ci szlo?

Ja sie smieje bo wklejales filmik gdzie ktos tlumaczy jak to trzeba nauczyc sie grac nim sie wyda opinie, a tu wkur.w po tygodniu od premiery. No ale czaje, mi tez nie idzie, moze by po mies zaskoczylo ale nie mam tyle samozaparcia, czasu zbyt malo na takie rzeczy

 

A macie tak, ze gracie mecz i stwarzacie kilka wysminitych sytuacji ale gk broni wszystko? Przez co imo jest zbyt losowo co do tego kto wygra. W 16 rzadko jak na Fife tak mialem zeby nic nie wpadało.

 

Moze nie umiem i dlatego, pytam z ciekawosci jak wy odbieracie. Druga sprawa: cisne cala polowe, gk broni wszystko. Zaczynamy druga i doskownie jakby od pierwszej minuty rywal dał ultra pressing i nie moge akcji sklecic.

Edytowane przez Unitra
Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam nowej obrony. Dla mnie jest nie intuicyjna. Wole klasyczne tak jak ma to miejsce w Pesie. Na nowej taktyce obrony nie mam kompletnie kontroli na zawodnikiem gdy chce odebrac pilke, frustrujac sie niemilosiernie.

 

Odkad wprowadzili ta faktyke i tylko taka jest w sieci to mi to nie siedzi po prostu.

Edytowane przez KoBik
Odnośnik do komentarza

A macie tak, ze gracie mecz i stwarzacie kilka wysminitych sytuacji ale gk broni wszystko? Przez co imo jest zbyt losowo co do tego kto wygra. W 16 rzadko jak na Fife tak mialem zeby nic nie wpadało.

 

Moze nie umiem i dlatego, pytam z ciekawosci jak wy odbieracie. Druga sprawa: cisne cala polowe, gk broni wszystko. Zaczynamy druga i doskownie jakby od pierwszej minuty rywal dał ultra pressing i nie moge akcji sklecic.

 

Fifa bez momentum nie byłaby Fifą :lapka:

Odnośnik do komentarza

Yakubu ja miałem przerwę z Fifą bo np w 2012 i 2013 grałem w PESa, w 2014 i 15 odpuściłem piłeczki. Do Fify wróciłem rok temu i o dziwo moim zdaniem tam momentum odczuwało się bardzo rzadko. W zasadzie jak było pod górkę to raczej na zasadzie lekkiego lagu, przeciwnikowi chodziła gra pewno lepiej. Ale nie miałem tak, że marnuje sytuacje bo gk broni jak na gameboyu tj łapie wszystko. Tu mam.

 

Ale może strzelam jakoś źle? Nie wiem. W każdym razie nie ogarniam, a nie mam zaparcia jak dawniej by ślęczeć nad tym.

Co do obrony taktycznej to w multi jest za(pipi)ista, bez niej Fifa była strasznie męczaca

Odnośnik do komentarza

Nie ogarniam nowej obrony. Dla mnie jest nie intuicyjna. Wole klasyczne tak jak ma to miejsce w Pesie. Na nowej taktyce obrony nie mam kompletnie kontroli na zawodnikiem gdy chce odebrac pilke, frustrujac sie niemilosiernie.

 

Odkad wprowadzili ta faktyke i tylko taka jest w sieci to mi to nie siedzi po prostu.

Dokladnie mam to samo, totalnie nie ogarniam tej taktycznej obrony, czemu nie mozna starym typem bronienia grac online to nie wiem.

Odnośnik do komentarza

Jakim starym trypem bronienia? Tym z jednym przyciskiem, który olali już od FIFY 12? Bardzo dobrze, że to zrobili.

 akurat ta zmiana w FIFA tez mi sie najbardziej podoba od lat - teraz przynajmniej i w obronie trzeba miec skilla. Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Nie ogarniam nowej obrony. Dla mnie jest nie intuicyjna. Wole klasyczne tak jak ma to miejsce w Pesie. Na nowej taktyce obrony nie mam kompletnie kontroli na zawodnikiem gdy chce odebrac pilke, frustrujac sie niemilosiernie.

 

Odkad wprowadzili ta faktyke i tylko taka jest w sieci to mi to nie siedzi po prostu.

Dokladnie mam to samo, totalnie nie ogarniam tej taktycznej obrony, czemu nie mozna starym typem bronienia grac online to nie wiem.

Nie twierdze ze jest to zly system ale mnie sie on nie podoba i tyle. Odbilem sie w sieci. Multi ktore zagrywalem na smierc to bylo w PES6 i Fifa 09 w ktorej jeszcze byl stary system. Pozniej juz sukcesywnie nie ogarnialem bo mi nie lezy. Co roku sie skusze ale no ni huya.

 

Sprzedane. Tematu juz nie odwiedzam.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...