Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie ktoś mi powie jak bronić wrzutki ? Tracę tak 99% goli i nie wiem jak się zachowywać, jak bronić .

1)Przy ustawianiu zespołu przed meczem wejdź w zakładkę "Wytyczne" i ustaw bocznym obrońcom, żeby zawsze zostawali z tyłu. Tak samo dla co najmniej jednego środkowego pomocnika. 

2) Jak wychodzisz z grą od bramki to nigdy żadnym z obrońców nie stosuj one-two bo będzie biegł jak głupi do przodu i sie zrobi luka.

3) Jak ktoś Cię atakuje skrzydłem to pozwól, żeby bocznym obrońcom sterował CPU a Ty zagęszczaj pole środkowym pomocnikiem albo środkowym obrońcom (często środkowy biegnie blisko bocznego obrońcy jak przeciwnik idzie z kontrą).

 

Trzeba się bardziej skupić na zapobieganiu wrzutkom niż samej w walce w powietrzu, gdzie najważniejszy jest timing i parametry obrońcy. Plus sytuacje, że jest 45 albo 93 minuta i Messi przy wyskoku z miejsca przeskoczy Hummelsa i strzeli tyłem głowy z kilkunastu metrów po długim :)

Edytowane przez falcon87pl
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Momentami nie da się przyjąć pilki ani celnie podać aby za chwilę wszyscy byli Iniestami ....

takie same mialem wczoraj odczucia. w sezonie UT zaczalem od 4 zwyciestw, dwa dni przerwy, wrocilem i 4 porazki z rzedu. setki niecelnych podan, przewracanie sie przy strzalach, zolwie tempo obroncow i mnostwo glupich strat w okolicach mojej bramki. tak wczoraj ku.rwowalem az sie oplulem raz. w koncu zona kazala wylaczyc, w sumie dobrze bo juz zaczynalem gryzc pada.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Czyli wychodzi na to, że albo FIFĘ kupuje się tylko dla kariery offline (tylko Premier Leauge ofkors) z pro ustawieniami (podawane kilka stron wcześniej) na wolnej prędkości i 10min mecze (wydaje się że na klasie światowej jest mniej sytuacji podbramkowych niż na zawodowcu, więc lepiej dłuższy mecz bo nie tylko lepsza "wczuta" ale też bardziej realnie, IMO więcęj walki w środku pola) albo jak ktoś chce sobie pograć arcade dla jaj, to ma online (FUT).

A do online z kolegami, to lepiej PESa kupić.

Odnośnik do komentarza

Nie widze zadnych roznic grajac po patchu w sezonach online - FUT to FUT, tam od zawsze trzeba miec mocna psychike, bo gra codziennie potrafi chodzic inaczej.

Online ze znajomymi w ogole dziala jak offline - mi w PESie brakuje swobody, spowolnienia akcji, przytrzymania pilki lepszym pilkarzem - w FIFIE mecze przez to maja rozne tempa, do obrony trzeba miec skilla, czytac gre itp. w PESie gra w palaca pilke - najlepiej jak najszybciej wymieniac podania, bo kazdy przeciwnik trzymajac 1,2 przyciski odbiera Ci ja z palcem w (pipi)e.

Na youtube widziałem film z glitchem jak wygrywać mecze w fut sezonach i fut champion. Muszą to natychmiast poprawić bo debile zaraz masowo zaczną to wykorzystywać.

Na czym ten glitch polega ? Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

To jest jakaś masakra co oni zrobili z tempem w sezonach po tej ostatniej aktualizacji :( To tempo co był od premiery było dla mnie delikatnie za wolne, ale w miarę szybko się przestawiłem, ogarnąłem obronę i gra zaczęła dawać frajdę. W pracy mamy One S'a więc grywałem ostatnio ze 2-3 mecze dziennie i fajnie się grało, a w domu kończyłem Wieśka, więc miałem trochę przerwy w graniu po necie w fifę. Włączam w tym tyg i szok  :blink: Jak w tym filmiku na YT: "Co to ku*wa jest?!?!" Mam wrażenie jakby tempo skoczyło x2 i jest ping-pong jak w Fifie 10...  W ogóle jakieś dziwne przenikanie jest - właśnie skończyłem mecz w którym przeszedłem/przeniknąłem Depayem przez 2 obrońców Realu i strzliłem jakiegoś farfocla po ziemi. Piłka się odbijała od nich, ale Depay szedł jak czołg przez jednych z najlepszych obrońców w grze. Kiepsko to wygląda jak na chwilę obecną.

Edytowane przez falcon87pl
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...