Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Wytłumaczcie mi proszę, za co ta FIFA zbierała tak dobre recenzje? Schematyczna, nudna... Do tego słaba kontrola nad zawodnikami, sztuczni bramkarze... Taka typowa gra na licencji. Szkoda, że na PC żadnego wyboru, bo pomimo tego, że nawet PES 2017 w wersji na komputer jest ciut lepszy to jednak i tak jest słaby.

Zobacz sobie po jakim czasie te recenzje wychodziły i masz odpowiedź. W dzisiejszych czasach recenzenci pograją parę dni i już wystawiają ocenę, byle szybciej i wyprzedzić inne redakcje. A rzetelności w tym za grosz.

Odnośnik do komentarza

pytanie o tryb droga do sławy. Jestem na etapie po testach i przed podpisaniem pierwszego kontraktu. Wybrać od razu Manchester UTD (czyli zespół w którym chce finalnie grać), czy też wybrać coś słabszego żeby częściej grać, a potem można zmienić klub?

 

Bo nie wiem czy ten wybór jest już na zawsze, czy nie.

 

Fabuła jest liniowa, nieważne jaki klub wybierzesz i tak w nim będziesz grał.

Odnośnik do komentarza

Jesteście zadowoleni z poziomu kontroli swojej drużyny w grach online? 

Bo ilość durnych zagrań i zachowań zawodników powoli przekracza poziom mojej tolerancji. 

 

Da rade coś zrobić z:

 

1) dośrodkowaniami do nikogo (pełne wspomaganie) na ostatnie ~20 dośrodkowań mam wrażenie że 18 leciało do nikogo albo co lepsze przed pole karne. Dodam, że większość była wykonywana na w miarę czystej pozycji.

2) moimi napastnikami co się ścigają w ilości zablokowanych strzałów z obrońcami przeciwnika

3) sytuacją gdy po zdobyciu bramki cała drużyna stwierdza "będziem teraz stać jak kołki w miejscu. może nam nie strzelą (dosyć często strzela idąc do przodu 2 zawodnikami)

4) kilkoma podaniami w bardzo dziwnym kierunku na mecz

5) sytuacją gdy chcemy odebrać piłkę napastnikiem, naciskamy kwadrat, piłka się odbija na kilka metrów. Mija 1-2 sek, napastnik do niej podbiega i oddaje strzał.

6) Totalnym armagedonem gdy 2 zawodników mojej drużyny się zbliży do siebie na mniej niż pół metra. 

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Pytanie nie związane może stricte z grą, bo bardziej dotyczy konta EA:

 

Dziś znajomy poprosił mnie abym przekazał mu pozostałości z mojego konta z FUT 17 na PS4 (grę już dawno sprzedałem a jakieś tam monety miałem na stanie). Tak też zalogowałem się na web app na kompie i ku mojemu zaskoczeniu otrzymałem pytanie pomocnicze (ponieważ nie logowałem się >30 dni). Wszystko byłoby ok, gdyby nie fakt iż to pytanie nie jest moje (nie ustawiłbym takiego pytania jak otrzymałem ponieważ dana rzecz nie istnieje :) ) Szybka reakcja - klikam "nie pamiętam odpowiedzi" - blokuje mi konto. Teraz dostałem informację, że jedyną opcją jest zalogowanie się z zaufanego urządzenia (konsoli). Tylko jak mam to zrobić nie mając już FIFY na PS4? 

 

Czy właśnie jestem świadkiem shackowania i utraty mojego konta? :/ Dodam jeszcze, że jak zaloguje się "zwyczajnie" z poziomu strony EA to moje pytanie pomocnicze w danych konta jest poprawne. Miał ktoś tak? 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...