Skocz do zawartości

FIFA 17


Ryuk

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem co oni zrobili w tym roku, ale w kilku poprzednich edycjach zazwyczaj dosyć szybko dobijałem do ratio ok. 1 i tak już zostawało. Natomiast teraz w Sezonach zagrałem z 50 meczy i mam prawie 30 porażek :x Momentum jak kuń, chyba jeszcze w żadnej edycji nie było tak odczuwalne. Na dodatek gra często wali mega bullshitami - jakiś mikronapastnik odbiera piłkę moim obrońcom, strzał zza pola, gol. Podczas kiedy ja przeciwnikowi odbiorę w takiej samej sytuacji, to system albo za chwile pośle piłkę z powrotem do przeciwnika, albo mój chłopek się przewróci czy coś :D

To by była bardzo dobra piłka gdyby zasady zawsze były równe dla wszystkich. Nierówność zabija cały fun i pozostawia tylko wkur.wienie. Chociaż może taką mają politykę, zrobić z tego grę hazardową, której wyniku nigdy nie da się przewidzieć, a przez to jeszcze bardziej wciąga. Do tego kupowanie paczek i można ciągnąć kasę jak z automatów :X

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

no mi to troche obrzydza ta gre. jak mam taka passe to staram sie zaciskac zeby i ratowac remisy, ale czasem mozna padem je.bnac o sciane. ostatnio gralem z gosciem, ku.rwa jego pilkarze mieli jakis magnes w nogach. dwoch sie zderza, pilka leci 20 metrow wprost pod nogi jego napastnika. wybijam z pola karnego kwadratem (w sensie strzalem), kiks, prosto na glowe napastnika. takich akcji setki. udalo sie uratowac 2:2, ale sie darlem pod koniec jak wbilem mu z dystansu.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

To grajcie sezony mordy.


Dziwię się że macie chłopcy zdrowie na to momentum...Ja chyba znowu kupię 16 za 25zł na allegro i będę się bawił w karierę menedżera z CPU bo szkoda mi zdrowia na multi

 

który mamy rok, żeby grać w CPU? Przecież to chore i nie sprawia żadnej przyjemnośći jak zaznasz rywalizacji w sieci w którym każdy mecz to niezły rollercoaster.

Odnośnik do komentarza

To grajcie sezony mordy.

 

Dziwię się że macie chłopcy zdrowie na to momentum...Ja chyba znowu kupię 16 za 25zł na allegro i będę się bawił w karierę menedżera z CPU bo szkoda mi zdrowia na multi

który mamy rok, żeby grać w CPU? Przecież to chore i nie sprawia żadnej przyjemnośći jak zaznasz rywalizacji w sieci w którym każdy mecz to niezły rollercoaster.
A tobie serio sprawia przyjemność gra, gdy wiesz, że zawsze któryś graczy jest "dymany " ? Edytowane przez TrueGrand
Odnośnik do komentarza

 

To grajcie sezony mordy.

Dziwię się że macie chłopcy zdrowie na to momentum...Ja chyba znowu kupię 16 za 25zł na allegro i będę się bawił w karierę menedżera z CPU bo szkoda mi zdrowia na multi

który mamy rok, żeby grać w CPU? Przecież to chore i nie sprawia żadnej przyjemnośći jak zaznasz rywalizacji w sieci w którym każdy mecz to niezły rollercoaster.
A tobie serio sprawia przyjemność gra, gdy wiesz, że zawsze któryś graczy jest "dymany " ?

 

 

tak jest piłka, nieprzewidywalna :yao:

Odnośnik do komentarza

To grajcie sezony mordy.

Dziwię się że macie chłopcy zdrowie na to momentum...Ja chyba znowu kupię 16 za 25zł na allegro i będę się bawił w karierę menedżera z CPU bo szkoda mi zdrowia na multi

 

który mamy rok, żeby grać w CPU? 

 

2016, w którym internety ryją psyche. Także naprawdę wolę grać Premier League z CPU, przynajmniej jest fun.

 

Ale oczywiście zgoda z Wojciechem- najlepiej się gra we dwóch na jednej kanapie z whisky pod ręką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Jaką macie skuteczność w FUT online? Czasami mam wrażenie że mój skład ma zbiorowe porażenie mózgowe. Szansa że Coman czy inny Volland po idealnym podaniu strzeli w sytuacji 1 na 1 to tak na oko poniżej 50% (strzelane zazwyczaj 2x kwadrat).  

Skuteczność  z dośrodkowań czy rożnych praktycznie nie istnieje. Strzały z pierwszej piłki to z 20% szans że piłka poleci mniej więcej w stronę bramki.

 

Co kilka meczy zdarzają mi się dziwne zachowania: 

kilka razy piłkarz strzelił sam z siebie mimo że nie naciskałem przycisków strzału czy podań (chwilę wcześniej też nie)

 

Najlepsza moja sytuacja to: wpadam Bellarabim w pole karne pod linię końcową. Osłaniam ciałem (L2) piłkę przed obrońcą. Mój zawodnik pada na ziemię, sędzia gwiżdże. Myślę, że spoko karny nigdy nie jest zły. Odpala się animacja sędziego, ten podbiega do mnie i daje mi czerwoną kartkę. Mecz przegrany, obejrzałem potem powtórkę tego faulu ze 20 razy i wyglądało to, tak jakby Bellarabi wykonał sam z siebie wślizg w plecy obrońcy. Nie muszę chyba dodawać że stojąc w polu karnym z L2 nie było opcji żebym nawet musnął kółko? ;-)

Odnośnik do komentarza

Wytłumaczcie mi proszę, za co ta FIFA zbierała tak dobre recenzje? Schematyczna, nudna... Do tego słaba kontrola nad zawodnikami, sztuczni bramkarze... Taka typowa gra na licencji. Szkoda, że na PC żadnego wyboru, bo pomimo tego, że nawet PES 2017 w wersji na komputer jest ciut lepszy to jednak i tak jest słaby.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...