Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

 

Pewnie od 15 w Europie,ale od której godziny:D

Widziałem w filtrach ustawienia połączenia,może już nir będzie się dało grać z graczami z Ameryki Południowej.

Tylko jak to będzie wyglądało to nir wiadomo,w fifie też się ma 3 kreski zielone a lagi jak szparagi.

Chyba masz jakiś problem z netem, bo co nie wypowiadasz się o gierkach to piszesz, że masz lagi. Dziwne ja grałem przez jakiś czas w FIFE na internecie LTE i na 3 kreskach nie miałem absolutnie żadnych lagów.

Chłopie nie mam żadnych lagow,ea w jakieś wersji robiło ludzi w chuya na temat połączenia miałeś zielone kreski a lagowalo, w jakieś wersji zrobili że już w ogóle stanu polaczenua nie widziałeś przed meczem.
Odnośnik do komentarza

na baczku jestes skazany na ta tragikomedia z licencjami chyba, ze samemu chcesz to wszystko edytowac

O tym też niestety słyszałem. Gdyby nie to że PS4 chodzą jak suszarki i pady są awaryjne to bym pewnie nie kupował X'a w zeszłym roku tylko dalej został z Sony. Ale teraz nowe konsole będą co 2 lata to zawsze można wrócić :D Tak czy inaczej w fifę mi się spoko gra, ale tęskni się za dobrym PESem :D 

Odnośnik do komentarza

ok, punktualnie online wstalo o polnocy choc jeszcze updatu skladow nie ma ale konami na twitterze obiecuje ze dzisiaj beda

 

sprawdzam tryby:

quick match online - jest filtr na druzyny

division online - niestety jak zawsze bez filtru na druzyny, jedynie im lepszy zespol tym mniej pnktow dostaniemy za zwyciestwo :(

 

w obu trybach dodano filtr na szukanie przeciwnikow po jakosci polaczenia

 

ogolnie dzieki opcji versus (w trybie offline mozna zakladac profile graczy i pozniej gierka robi staty i analizuje gre pomiedzy nami) oraz powrotowi wpelni customowych pucharow i lig kanapowe rozgrywki w tej odslonie beda lodzio miodzio

Odnośnik do komentarza

Pany którego OFa najlepiej wgrać? Bo podaliście kilka bez opisu co jest w danym OFie, a jak wchodzę na link to tam też nie ma informacji.

Podejrzewam, że chodzi o ligę angielską i hiszpańską - proszę o info co jest w danym OFie i którego najlepiej wgrać.

Czy jak wgram danego OFa powiedzy z ligą hiszpańską a potem wyjdzie jakiś nowy np.: z niemiecką to nie będzie się to gryzło?

Odnośnik do komentarza

OF to jest po prostu save z edycji, tylko teraz można przenosić je pomiędzy konsolami. Dzięki temu, jak ktoś pozmienia wszystkie nazwy i koszulki klubów, to inni nie będą musieli się z tym trudzić.

 

Ficuś, a jak z samym działaniem online? Pewnie nadal sporo zależy od tego ile ludzi gra i z jakimi typami nas łączy. Mimo wszystko na kanapowe grania zapowiada się GENIALNA giera, w multi już tak różowo nie będzie.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Czyli taki OF wprowadza cąłą BPL, PD, Bundeslige, twarze, licencje itp?

 

BPL tak oraz PD bo one już istnieją i to kwestia edycji i wrzucenia pliku graficznych z np koszulkami zespołow tak o Bundeslidze możesz zapomnieć bo nawet nie ma jej pod fejkową nazwą

Odnośnik do komentarza

aktualizacja skladow juz dostepna tak samo jak tygodniowe aktualizacje formy zarowno offline jak i online

 

co do OF - w offline mozna robic wszystko, dzis juz np ma byc OF z cala bundesliga, niestety online nie ma tak rozowo bo edycje obejmowac moga tylko rzeczy, ktore juz sa w grze (ale w postaci fakowej przez brak licencji) i tak np bundeslige zagrasz offline ale online nie ma bo nie jej odpowiednika w grze, tyczy sie to tez bayernu monachium - moderzy go stworza ale w sieci nie zagrasz bo nie ma w buildzie gry jego fakowego odpowiednika

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...