Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

wgrałem jednego ofa, ale jest on nie pełny jak bedzie ktos mial godny polecenia to poproszę.

generalnie raz zagrałem online i lagów nie było, ale jakis 0,5-1sek delay co nie jest fajne. Wyszukałem drugi mecz, ale ten sam typ i wyszedłem. Potem nie mogło przez pare minut nikogo wyszukac, a ja nie mam czasu wiec wieczorem zagram pare meczy i zobacze czy ten delay jest regularny. Raz na singlu odpalilem to za 1 razem błąd wywaliło i do menu ps4 przeniosło.. Myślałem, ze to przez ofa, ale nie, bo drugim razem poszło. Aha i np. Bayernu nie ma.

pzdr

Odnośnik do komentarza

wgrałem jednego ofa, ale jest on nie pełny jak bedzie ktos mial godny polecenia to poproszę.

generalnie raz zagrałem online i lagów nie było, ale jakis 0,5-1sek delay co nie jest fajne. Wyszukałem drugi mecz, ale ten sam typ i wyszedłem. Potem nie mogło przez pare minut nikogo wyszukac, a ja nie mam czasu wiec wieczorem zagram pare meczy i zobacze czy ten delay jest regularny. Raz na singlu odpalilem to za 1 razem błąd wywaliło i do menu ps4 przeniosło.. Myślałem, ze to przez ofa, ale nie, bo drugim razem poszło. Aha i np. Bayernu nie ma.

pzdr

To miałeś słabego ofa jak Bayernu nie ma i trzeba czekać na tego od pes universe. Dzisiaj dopiero światowa premiera więc ludzi będzie na wieczór więcej. Wczoraj grałem parę meczy myclub z botami aby wyrobić teamspirit i jest miodnie :) Zapowiada się najlepsza piła od lat. Jak się strzela bramkę to człowiek skaczę do góry z radości jakby był na meczu swojej drużyny i właśnie padł gol:)

Edytowane przez simonldz
Odnośnik do komentarza

Chyba w tym roku wezmę pesa. Chociaż brak Borussi czy Bayernu boli to może można ofem zastąpić inną ligę np "other leagues" bundesligą. Skoro drużyny z other również wchodzą do europejskich pucharów to powinno być ok, o ile taki of by powstał. Możliwość edytowania lig online to fajne narzędzie. Może wreszcie dzięki, temu ogarniemy ligę online na forumku.

Odnośnik do komentarza

Ja się piszę. Pomijając brak filtrów w dywizjach, to PES cierpi głównie przez to, że łączy nas z ludźmi z końca świata (stąd te opóźnienia). Jak graliśmy forumkową ligę, to przynajmniej ja nie odczułem, żeby gra tak mocno spóźniała. Jeżeli PES na dłuższą metę nie zniechęci ludzi jakimiś babolami wynikającymi z gameplayu, to dla mnie granie z ludźmi których kojarzę (namiastka grania kanapowego), a granie z zupełnymi randomami, to niebo a ziemia. Rozmarzyłem się, że z 50-1mln osób z forumka będzie grało w PESa i będzie z kim marnować życie :fsg:

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Pogralem parę meczykow, friendly oraz dywizje, jak o 3 rano nie było updejta, to teraz elegancko składy są,krychowiak w psg itp.

W 80 % piła chodziła jak w offline, żadnych opóźnień lagow, ale miałem mecze,że czuję pół sekundy takiego laga.

Nie mam pojęcia o co z tym chodzi.

Szykuje się najlepszą piłka od lat wkoncu,czujesz, że taka radość,jak dobrze rozklepiesz obronę rywala,nie wystarczy Ci Roben i r2.

Mam nadzieję, że więcej ludzi dziś będzie już miało swoją kopie i bo narazie typa szuka z minute jak nie więcej.

Odnośnik do komentarza

PES Universe już rozsyła ofy ale niestety w wersji beta, coś tam w weekend będą działać dalej, Ciekawe jak pójdzie wgrywanie tego i czy faktycznie pare minut roboty.

Wprawdzie OFa od PESU nie wgrywałem, ale w innym wystarczyło wybrać wszystkie pliki .bin i z automatu całe drużyny obsadzało plikami. 4 ligi, jakieś 5 minut trwało.

Odnośnik do komentarza

Ja o 15 odbieram swoją kopię i gramy z Plejem do rana. Będę umierał w pracy, ale są priorytety.

 

Jak gra w offline okaże się mesjaszem, to zapowiadam, że co jakiś czas będę wysyłał kobietę na przymusowe wakacje i robił (kulturalne, to nie Warszawa!) posiadówy z PESem.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...