Skocz do zawartości

PES 2017


Rekomendowane odpowiedzi

ale ty nawet przed kupnem uzywki wiedziales na co sie piszesz - przed premiera bylo wiadomo jakie sa tryby, jakie sa licencje, w dniu premiery nawet tutaj zadawales milion pytan czy na psn o zawartosc, mimo to kupiles, a teraz nagle drama bo trybow malo i licencji malo, w miedzy czasie oczywiscie ea access oplacony by obadac fulla fify i gorzkie zale, ze gameplay to kalka 16 i grajac w 17 czujesz sie jakby rozgrywyl miliony mecz w szesnastke

Odnośnik do komentarza

No i ? Glod pilki zostal zaspokojony, pogralem pare godzinek i stwierdziłem, ze chocbym nie wiem jak oczy przymykal, to ciezko mi przelknac fakt, ze chlopy po raz kolejny sprzedaja 2 tryby online, z czego 1 zaraz bedzie pewnie za darmo. Tyle.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Jezeli chodzi o realizm, to akurat FIFA mimo tego ze sie grac mi nie chce nadal jest bliższa tego, co to tydzien ogladam w telewizji - nawet narzekajac na animacje, czy oskryptoiwanych bramkarzy, a karcianka - no karcianka to uzaleznia, tutaj mamy juz cala makroekonomie, niektórzy nawet na tym zarabiaja, ale zostawmy to.

 

Ostatnie pytanie do ludzi grajacych w MyClub - czy w wyzszych ligach za wgranie dywizji dostaje sie cos wiecej niz przedluzenie kontraktu dla 1 zawodnika ? 

Odnośnik do komentarza

To chyba najlepsza odslona od czasow PES'a 6 - pomimo 2 trybow, slabszej grafiki i brakow licencyjnych.

Ale w zyciu nie napisalbym, ze najlepsza symulacja z mega glebia - no wszystko rozumiem, wiem, ze sie fajnie gra, ze gameplay arcymiodny, ze strzaly soczyste, ze animacje w koncu nie kluja w oczy, ze bramkarze w tym roku bija tych z FIFKI (nawet pod wzgledem animacji), ale jak Wojtas gdzie ta glebia, skoro Twoja kazda akcja przeprowadzana jest za pomoca 3 przyciskow na krzyz? To nadal ten sam PES co przed laty - nikt tutaj nie odwrocil rozgrywki do gory nogami, nadal wciskasz 4 minuty A, by na koncu dosrodkowac, badz wcisnac trojkat, w obronie nadal wystarczy trzymac 1 przycisk by odebrac pilke.

Pewnie teraz wezme FIFE, tez sie nia znudze i skoncze z PESem grajac wylacznie ze znajomymi. xD

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Oczy przecieram jak czytam wpisy niektórych osób. W Pesie zawsze sprawę licencji załatwiało się patchem. W czym problem? 10 min i ma się wszystko. Problem, że nie ma się ich w podstawie? czy co? Jeżeli tak to oznacza, że z tą serią ma się niewiele wspólnego.

 

Widać gołym okiem jakie pranie mózgów robią licencje i dlaczego produkt konkurencyjny jest tak pożądany.

produkt konmurencji jest potezny bo dziala online wszystkim.
Odnośnik do komentarza

No ma manualu to zupelnie inne gry! xD

Głębię masz w silniku foxengine, że co chwile askakuje, dochodzi do tego fizyka piłki nieprzewidywalna i Id zawodników, choć nie tak widoczna jak w 2016 ale dalej różnica przyjęć, kiwek itp, kieruje więc nie będę się rozpisywał o zaletach

Ty chyba mówisz o prezentacji?

xD Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Zauważyłem dziwna sprawę,w pierwszej paczce UEFA wylosowalem Messiego i nie nie zauważyłem, że ten s(pipi)iel tak podnosi team lvl, mam średnia ekipę gdzie ovr trzyma się 70-80 i po wejściu Messiego, który ma 96 ovr na rwf mój team lvl wzrosta do 5 :D

Ściągnąłem Messiego i team lvl jest 3...

Dzisiaj grałem z typem który miał ovr zawodników podobny do mojego i CR na szpicy i jego Cristiano nie podniósł mu to tak tego lvl.

Dziwne,bo Krystyna od zawsze była lepsza w pesie.

Wam też gracz z UEFA 2016 też tak podnosi ovr drużyny?

Odnośnik do komentarza

Zauważyłem dziwna sprawę,w pierwszej paczce UEFA wylosowalem Messiego i nie nie zauważyłem, że ten (pipi) tak podnosi team lvl, mam średnia ekipę gdzie ovr trzyma się 70-80 i po wejściu Messiego, który ma 96 ovr na rwf mój team lvl wzrosta do 5 :D

Ściągnąłem Messiego i team lvl jest 3...

Dzisiaj grałem z typem który miał ovr zawodników podobny do mojego i CR na szpicy i jego Cristiano nie podniósł mu to tak tego lvl.

Dziwne,bo Krystyna od zawsze była lepsza w pesie.

Wam też gracz z UEFA 2016 też tak podnosi ovr drużyny?

 

Miał pewnie na rezerwie same brązy.

Odnośnik do komentarza

W myclub doszedłem do max. poziomu meczów VS COM czyli superstar stronger i gra się mega ciężko, większość meczów, które gram kończą się wynikiem 1:0, 1:1, 0:1, 2:1 lub 1:2. Chyba tylko raz strzeliłem więcej niż 2 gole.

 

To co COM odpie*dala w obronie to się w głowie nie mieści, najbardziej mnie boli "stuczne" ustawianie się na linii podania, mnóstwo piłek COM przejmuje, czyta wszystko. Nie jest to co prawda GOD mode z pes16 na naszczęście! Jednak nie wiem co robię źle - mega trudno tworzy się akcje podbramkowe - też tak macie?

 

COM praktycznie w ogóle mi nie zagraża, oddaje 2-3 strzały na mecz, oczywiście z czego minimum 1-2 wchodzą ;) nie mam problemu, żeby się bronić na tym poziomie trudności - ale sklejanie akcji ofensywnych to jest jakaś katorga, w 2016 było łatwiej bo jak już się zrobiło kółeczko z przeciwnikiem na plecach to praktycznie nie miał szans nam zabrac piłki - tutaj najczęściej zabiera, przewiduje a co bramkarze czasami bronią to jestem w szoku.

 

Też przeżywacie takie katorgi? Może powinienem grać bardziej ofensywną taktyką? mam Simeone klasyczne 4-4-2 i skład też całkiem dobry, nie wiem co robie źle.

Odnośnik do komentarza

Przecież PES to arcade.

 

Tak jak fifa.

Ostatnio gralem ze szwagrem w fifke i pesa. W fifie gralem legia a on realem bo ja bardziej obeznany, dostawal baty , nikolic przewrotkami naparzal xD

 

W pesa ja wybralem fc brugge on barce i uwalilem 1:0 :/ Zdecydowanie ciezej w pesie sie przeciwstawic silnym druzynom , w fifie to random, Czy wybralem termalice czy legie czy sporting gralo sie mniej wiecej tak samo, beka.

 

Swoja droga fajny ten temat z wgrywaniem z pena licencji. Dzieki na cynk easy, 15 minut i sa wszystkie liczace sie i nieliczace kluby.

Odnośnik do komentarza

w FIFIE co by nie mowic gra sie znacznie trudniej i trzeba zdecydowanie wiecej umiec, zarowno w ataku, jak i obronie. Mi akurat sie podoba fakt, ze silne zespoly nie sa az tak zboostowane i nie robia za Ciebie wszystkiego - co do samego meczu (Legia - Real) musicie obydwoje po prostu bardzo slabo grac... ^^

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...