Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

Są też i tacy co różnicy pomiędzy 1080p a 2160p nie widzą i chcą 60fps.

Tylko różnica pomiędzy 1080p a 2160p i to jak bardzo jest widoczna, zależna jest od wielu czynników. Wielkości tv, odległości z jakiej patrzymy na ekran, samej jakość matrycy czy też rodzaju materiału źródłowego a różnica między 30 fps i 60 fps widoczna jest gołym okiem na każdym odbiorniku o co najmniej 60hz odświeżaniu. Rożnica jest kolosalna, ciężko z tym dyskutować i chyba tylko osoby mające problemy ze wzrokiem nie są w stanie tego dostrzec.

Odnośnik do komentarza

Chyba jestem amebą bo wolę lepszą grafikę od mitycznych 60fps. Stabilne 30 powinno wystarczyć każdemu oprócz pryszczatych nastolatków z ADHD.

 

FGjODf8.gif

 

Tylko to nasuwa się na myśli po przeczytaniu takich postów, spróbuj zagrać w bijatykę w 30 fpsach - sam miód!

Odnośnik do komentarza

Nie oszukujmy się. Jak ktoś mało gra w gry, kupił konsole bo "jakiś durny powód". Pogra sobie 2 godziny przez tydzień, to tak. 30 klatek jest super. Ale na forum o grach, gdzie sie o nich rozmawia i generalnie jest to naszym hobby, takich głupoty już nie wypada pisać. Z drugiej strony wolę stabilne 30 niż często niestabilne 60 na PC, bo port zrąbany.

Odnośnik do komentarza

Uhm. Więc jako osoba dla której granie to hobby i posiadający PSX, PS2, DC, X1, X360, PS4, XO itd plus kieszonsolki oraz oczekujący na XOX stwierdzam, iż w d... (czyli w bardzo głębokim poważaniu) mam 60klatek bo wolę gdy moc konsoli idzie w gameplay, fajerwerki graficzne i bogatą scenografię niż jakąś tam 60klatkową superpłynność.  Dodam, iż PS4 i XO podpięte mam pod ampli 5.1 i duży TV (choć nie 4k) więc nie jest to kwestia wielkości TV. I rzeczywiście - nie lubię bijatyk - ostatnią, którą ogrywałem był chyba Tekken 3 na PSX.

60klatek to jakiś ostatnio fetysz, którym podnieca się część graczy, Mnie nie rusza.

Edytowane przez friedrich
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Mam dylemat - albo kupić TV 4k z HDR albo zostać przy obecnym Full HD i wziąć XOX. Mam ochotę, żeby pograć w Forze 7 i Horizon 3 w lepszej jakości, ale nie jestem w stanie kupić obu rzeczy na raz. Jest szansa, że na TV, który obecnie mam XoX mocno przebije to co widziałem na eSce czy nie będzie wielu różnic i lepiej najpierw wymienić TV ?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...