Skocz do zawartości

XBOX ONE X @ Project Scorpio


Rekomendowane odpowiedzi

jak piszecie XDDD ms dałny marketingu, co oni odyebali na wgw.

Scena kocur, forza 7 na oledach wygląda lepiej od zycia, a za ścianą wbiłem się na zamknięty pokaz skorpio XD jaka żenada, filmiki w 10 fps, a potem mozna było pograc samemu w gyrosy assasyna mordor i lare XD

Ja tak patrze co tak słabo XDDDDDDDDDDDDDDDD użytkowniku foruma SOUL podszedł do tv i okazało się że tv nie były woogle konfigurowane XDDDDDD HDR wyłaczone Dynamic range wyłączone NO ALE CHVJ POKAZUJEMY MOC SKORPIO XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ż E N A D A

Odnośnik do komentarza

jak piszecie XDDD ms dałny marketingu, co oni odyebali na wgw.

Scena kocur, forza 7 na oledach wygląda lepiej od zycia, a za ścianą wbiłem się na zamknięty pokaz skorpio XD jaka żenada, filmiki w 10 fps, a potem mozna było pograc samemu w gyrosy assasyna mordor i lare XD

Ja tak patrze co tak słabo XDDDDDDDDDDDDDDDD użytkowniku foruma SOUL podszedł do tv i okazało się że tv nie były woogle konfigurowane XDDDDDD HDR wyłaczone Dynamic range wyłączone NO ALE CHVJ POKAZUJEMY MOC SKORPIO XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Ż E N A D A

 

A to nie od dziś wiadomo, że Microsoft nic nie potrafi...Nawet w marketing.

Edytowane przez Kriss_Hietala
Odnośnik do komentarza

Microsoft w tym roku na WGW duzo gorszy niż 2016,

to ze wypadł tez słabiej od PlayStation to już w sumie oczywistość, poza Just Dance na scenie nie było nic.

Forza ładna, ale Forza to za mało żeby ta konsole sprzedac.

Sprzęt nieustawiony, a obsługa nie znała odpowiedzi na żadno pytanie.

Miałem brać Xa na premierę ale chyba duzo lepszym wyborem jest Switch lub trzy gry na Pro niż ta konsola.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Trochę mnie to martwi jak MS podchodzi do promocji tej konsoli. Za parę tygodni premiera a tu nic. Całkowita zlewka naszego rynku, zero reklam kompletnie nic. Większość znajomych którzy się deklarowali ze kupią na premierę całkowicie olała temat i zrezygnowali z preordera. Nic nie walczą o gracza. Jak wychodził prosiak to w sklepach widziałem gazetki o nowej wydajniejszej PS4 czy standy reklamujące nowy model konsoli. Dlaczego MS nie trąbi dookoła ze już niebawem konsola w sklepach? Taka impreza, okazja zwrócić na siebie uwagę a oni kładą na to ciepły salceson. WTF?

Edytowane przez GwynBleidd_79
Odnośnik do komentarza

No ok ci co chcą to kupią ale co z tymi co nie wiedzą o tej konsoli albo nie są zdecydowanie?

Jeśli są niezdecydowanie to wina producenta bo nie walczy o nie. Ja tu nie mówię o fanbojach którzy będą szukać powodów i argumentów przeciwko kupieniu konsoli. Ja mam namyśli zwykłych ludków który kojarzą że jest PlayStation i to drugie od Microsoftu. I jeszcze trzy tygodnie? A może tylko trzy tygodnie

Odnośnik do komentarza

Widzę kilka opcji:

 

1) skoro na WGW takie gry jak Gears 4 nie działały dobrze w 4k, to może są zajęci dopracowywaniem ostatnich detali i póki nie dokonają poprawek czekają z promocją konsoli

 

2) wiąże się to jednak z ryzykiem, bo przed premierą One X Nintendo wypuszcza Super Mario Odyssey, a Sony ma konferencję w Paryżu i to może odciągnąć wielu od zakupu konsoli Microsoftu

 

3) Microsoft może liczyć na to, że moc konsoli zrobi wszystko i nie muszą robić wielkiej promocji, bo pierwsza partia i tak się sprzeda, a następne konsole popłyną na opiniach graczy, którzy będą mieli już je w domach

 

4) Pierwsza partia sprzętu się rozejdzie i wtedy MS zadba o dobrą reklamę, kierując min. uwagę na gry z pierwszego kwartału 2018.

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Spencer już chyba na E3 mówił że mimo X najważniejszy jest model S. X to wisienka na torcie. Sony imo też jakoś nie promuje Pro - po prostu cisną w PS4. MS może się chwalić najmocniejszą konsolą i już...

Niestety dla każdej ze strony liczą się sztuki na których mogą być odpalane gry. Pewnie X będzie pomostem do kolejnej generacji za 2-3 lata i wtedy będzie też zgodny z następcą ale tylko XoX.

Odnośnik do komentarza

Niestety MS  chce zrobić to samo co z 360 (patrzcie  multiplatformy na naszej konsoli wygladają ładniej) tylko że tym razem bez większych exlusivów.. fakt forza wyglądała naprawdę świetnie ale nie na tyle aby zbierać gębę z podłogi. Zamknięty pokaz sprawial zrobionego na szybko materialy i nagłośnienie mogło być ciut lepszej jakości.Stonowiska też mogły być ciut bardziej dostrojone MS stawia na lepsze multiplatformy i  gra Vabanque, zobaczymy co z tego wyjdzie . Ale chyba  mieli najlepsze kierownice na WGW

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Spencer już chyba na E3 mówił że mimo X najważniejszy jest model S. X to wisienka na torcie. Sony imo też jakoś nie promuje Pro - po prostu cisną w PS4. MS może się chwalić najmocniejszą konsolą i już...

Niestety dla każdej ze strony liczą się sztuki na których mogą być odpalane gry. Pewnie X będzie pomostem do kolejnej generacji za 2-3 lata i wtedy będzie też zgodny z następcą ale tylko XoX.

Tylko, że PS4 sprzedaje się lepiej niż One; gdyby faktycznie było tak, że

XoX będzie kompatybilny z kolejną generacją to byłby to mocny argument do kupna, ale póki co to tylko gdybanie

Odnośnik do komentarza

Przy okazji nowego update'u XOne pojawiła się informacja, iż dashboard na XOX nie będzie dostępny w 4K. Zapewne dlatego znalazł się dodatkowy gigabajt pamięci RAM na gry. Ponadto będzie można zapisywać filmiki i screeny w 4K, ale streamowanie zostanie w maksymalnej jakości 1080p (choć krążą ploty, że Mixer myśli o streamach 4K).

 

Jeśli ktoś jest pewny zakupu XOX to ustawieniach można włączyć pobieranie aktualizacji gier do 4K przed premierą konsoli.

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...