Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Wczoraj Kain, dzisiaj Kain... Nie widzę sensu przy takim "szczęściu" w ogóle levelować jego TM - sam kiedyś wpadnie...

 

CoD oczywiście brak.

 

Jeśli nowy banner będzie miał jednostki jak z nowego Awakeningu, to nawet daily nie ciągnę. Boost rate do Galufa - nigga, please...

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Suavek,specjalnie dla Ciebie dam Elzie najlepszy sprzet i ustawie ja na maina.

Ma Dw i 575 ataku teraz chyba.Powodzenia :)

Nie chciałbyś jej wrzucić na Diablosa? Myślę, że więcej DMG by wtedy robiła.

 

Generalnie nie ma szans, żebym ją ubił zdobywając postać, ale z dobrym znajomym i przy odrobinie szczęścia (parsk...) może chociaż przejdę samą misję i zdobędę Trust Moogla. CoD Shena zbiłem jej HP do poziomu, że rzuciła Endless, ale to zabiło mi wszystkich poza Cecilem, więc dupa.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj mialem farta z Grand Gaia i 3 razy trafilem na metal gods. Akurat w teamie mialem 2 postacie z BF czyli duuuuuzo karmy dostalem. Juz moogla kupilem i matsy na 6*. Sie zastanawiam czy brac bronie czy materie, nie wiem czy znowu bede mial farta z bogami.

 

Maxwell juz sobie odpuscilem. Jak czekam az mi sie LB naladuje to mi zaczyna powoli team wybijac. Jak nie czekam to ja niszcze w 5-6 rund.

Odnośnik do komentarza

 

Suavek,specjalnie dla Ciebie dam Elzie najlepszy sprzet i ustawie ja na maina.

Ma Dw i 575 ataku teraz chyba.Powodzenia :)

Nie chciałbyś jej wrzucić na Diablosa? Myślę, że więcej DMG by wtedy robiła.

 

Generalnie nie ma szans, żebym ją ubił zdobywając postać, ale z dobrym znajomym i przy odrobinie szczęścia (parsk...) może chociaż przejdę samą misję i zdobędę Trust Moogla. CoD Shena zbiłem jej HP do poziomu, że rzuciła Endless, ale to zabiło mi wszystkich poza Cecilem, więc dupa.

 

Mogę wrzucić na Diabolosa,jasne.

BTW  - Dostajemy Gilgamesha,Bartza,ExDeath i Faris na następnym bannerze.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

Panowie dobiłem do limitu jednostek i mam od ch,uja tych metal cactuarów. Co mam z nimi zrobić? One chyba mi dają expa, ale czy warto je wykorzystywać kiedy jeszcze nawet story nie skończyłem i mam levele koło 15? Są jakieś jednostki w które na pewno warto pakować? (Nie wiem, Lasswell czy Rain np.)

 

Drugie pytanie: co z dublami? Je się jakoś łączy, tak? Można to zrobić obojętnie kiedy czy znowu lepiej czekać ma max lvl na przykład czy coś.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...