Skocz do zawartości

Final Fantasy Brave Exvius


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oglądam filmiki Evil Laughter01 i czasami się zastanawiam, czy Cerius by się nie sprawdziła jako główny healer, ale brakuje jej jakiegoś solidnego buffa, jak Cheer. Niemniej jednak muszę przyznać, że skończyła jako fajna jednostka - w evencie z bałwanem się bardzo przydała z Healing Staff.

Odnośnik do komentarza

Oglądam filmiki Evil Laughter01 i czasami się zastanawiam, czy Cerius by się nie sprawdziła jako główny healer, ale brakuje jej jakiegoś solidnego buffa, jak Cheer. Niemniej jednak muszę przyznać, że skończyła jako fajna jednostka - w evencie z bałwanem się bardzo przydała z Healing Staff.

 

Ten noctis przeszedł całego bossa sam, a Cerius tak jak Shen napisał na pewno będzie jeszcze nieraz przydatny jednak healera bym z niego nie robił.

Musze mieć lukę i tak nie mam Dualcasta więc dla mnie Luka > Refia. Mam jeszcze Sanata Roselie z poprzedniego Eventu no ale dla niej też musiałby być dualcast.

Odnośnik do komentarza

Ja cały czas czekam na jakiegoś bossa,który przetrwa więcej niż 2 rundy.Dark Fina padła szybko,nie robiąc nic praktycznie,a noctis to serio przegięta postać.Ma wszystko dosłownie,buffy,debuffy,aoe i wysoki atak.Jak mam na friend  liście kilku z ponad 800 ataku i jednego z 900 to ciężko znaleźć wyzwanie,zwłaszcza,że i mój team jest raczej top tier.

To video od Zissa pokazuje jaka szansa jest na 5* base z bannera.Może Ci wypaść z ticketa,a możesz robić i 600 pulli i ch.uj.Śmieszy mnie tylko jak ludzie piszą,że im go(Zissa) szkoda - koleś wydaje 1500 dolców na banner,praktycznie co tydzień - rzeczywiście,musi być zdruzgotany i biedny.

Ja współczuję ludziom F2P,jak Suavek,którzy grają dosyć długo i nie mają 5* base(no Suavek już ma,ale znam kilku,którzy nie mają,z rank 80+),bo po prostu maja pecha.Tacy jak Ziss,są potrzebni,by gra się rozwijała - w końcu zapewniają twórcom stały przypływ kasy,ale żeby mi ich było szkoda bo musieli zrobić 600 pulli dla 1 postaci w grze mobilnej?No nie sądzę.

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

devilbot, Cerius to babka. ;)

 

Ader, ale przecież sam doprowadziłeś do takiej sytuacji grindując TMy. To nie wokół ich ma się kręcić endgame. Nie bez powodu mówi się o wielu z nich, że są "gamebreaking". Prawdę mówiąc ja bym był wściekły, gdyby zaczęto wprowadzać content, którego przeciętny gracz bez TMów nie będzie w stanie przejść niezależnie od zastosowanej strategii.

 

Mam pecha, prawda, ale gram na swój sposób, bez TMów. Tym radość była większa, gdy wreszcie wypadł mi ten Noctis, a i przy okazji mam już w zapasie CoD i Exdeatha do wylevelowania, więc będę mógł się zabrać za triale. Gdyby mi wpadł dobry healer, to myślę miałbym już całkiem przyzwoity uniwersalny team, a jednocześnie miałbym czego wypatrywać w przyszłości, bez spinania się na brak 5* base. WoL z czasem dostanie 6*, Agrias dostanie 6*, nawet Charlotte. Będzie dobrze myślę.

Edytowane przez Suavek
Odnośnik do komentarza

Czekam na triala z Gilgameshem,podobno on nie jest łatwy bez względu na siłę teamu i potrzebna tam jest odrobina strategii.

Co do TMów - fakt Suavek,grindowałęm TMy jak poje.bany,żeby postacie,które mam były bardziej przydatne dla znajomych i oczywiście dla mnie,bo sam kiedyś potrzebowałem nie raz pomocy z niektórymi bossami i eventami,a taki mocny friend przydawał się i ułatwiał życie.Nie powiem,fajne to uczucie kiedy ktoś pisze do mnie "dzięki,że mnie dodałeś,dzięki tobie bylem stanie pokonać x czy y ",ale to co piszesz to prawda - sam sobie taki los zgotowałem :D

Odnośnik do komentarza

Ader z Tobą przeszedłem połowę kampanii i obok Noctisa Shena (a później też Suavkowego), twoja Elza mi narobiła jakieś 9000/12000 punktów jakie zrobiłem podczas ostatniego eventu  :). Lunethy od WelnyPL i Szweda też dają czadu. Bez tych postaci bym połowy rzeczy w grze nie ogarniał. Nie wiem jak ludzie bez takich poteżnych znajomych grają w tą grę.

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Ja żałuje jednej rzeczy, olania bannera z Brave Frontier, bez tm Karla nie wycisne max dmg z Noctisa ;/

No Karl był spoko,ja tylko jednego dostałem,więc raczej drugiej po Elzie postaci z prawie 800 ataku mieć nie będę...Za to mam 3 Tilith ....

Ader z Tobą przeszedłem połowę kampanii i obok Noctisa Shena (a później też Suavkowego), twoja Elza mi narobiła jakieś 9000/12000 punktów jakie zrobiłem podczas ostatniego eventu  :). Lunethy od WelnyPL i Szweda też dają czadu. Bez tych postaci bym połowy rzeczy w grze nie ogarniał. Nie wiem jak ludzie bez takich poteżnych znajomych grają w tą grę.

Mojemu Lunethowi brakuje brave suit,bracer,drugiego excala i black cowl,inaczej wystawiłbym go na ten event .Elza ma man eater i niezły debuff,więc była bardzo przydatna przeciwko Dark Finnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...