Skocz do zawartości
Zapraszamy do wsparcia akcji Rehabilitacja i terapia Wiktora. Z góry dziękujemy!

tomzacz

Sonic Mania

Rekomendowane odpowiedzi

który to już raz nowego sonica sprzedaje się na nostalgii?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Tylko ten jest ciut inny, bo odpowiadają za niego fani  i twórca min najlepszej wersji Sonica CD ( tej na androida). Nadzieje moje rosną na COŚ  grywalnego i lepszego niż sonic 4 .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Intro. Pamiętacie jak gry miały intra?

Cudowne :) Ogromna szkoda, że nie ma zwykłej wersji pudełkowej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Od strony wizualnej uważam, że jest fantastycznie. Nawet gdzieś tam z tyłu głowy słyszę szepty, żeby kupić, ale na milion gier, Sonic wciągnął mnie 2 razy:

Sonic Rush na DSa

Chao garden jako dodatek do gry na GBA

Edytowane przez ragus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, Geen Hill Zone tak bardzo przebudowano, że to niemal nowy poziom :) Muzyka jest doskonała, prawie tak dobra jak JP/EU Sonic CD, nie ma żadnych problemów ze sterowaniem czy detekcją kolizji.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pierwsze wrażenia są bardzo pozytywne, Geen Hill Zone tak bardzo przebudowano, że to niemal nowy poziom :) Muzyka jest doskonała, prawie tak dobra jak JP/EU Sonic CD, nie ma żadnych problemów ze sterowaniem czy detekcją kolizji.

Wersja na jaką platformę? Zastanawiam się czy brać teraz na PS4 czy poczekać do premiery nowego Mariana kiedy będę mógł wziąć na switcha.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Boss na koniec 2 świata xDDDDDDDDDDDDD. Dawno mnie tak żaden etap w grze nie zaskoczył.

Dobra giera w sumie. Śliczna, a rozgrywka daje radę, nie jest autystycznie szybko, człowiek nie gubi się w grze, plansze są bardzo ciekawie zaprojektowane i widać, że stworzone do kilku przejść gry. Wiadomo, jak to w Sonicu momentami wciskamy przód, a gra przechodzi się sama, ale są też elementy czysto zręcznościowe, dużo interesujących mechanik rozgrywki i zaje,biste bonusowe etapy. Polecam.

Chociaż i tak najlepsza jest muzyka, kandydat do mojego ulubionego soundtracku z gier w tym roku.

Edytowane przez ragus
  • Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jestem po pierwszych dwóch planszach. Gra się bardzo przyjemnie, grafika wygląda świetnie, minigierka z bieganiem jest bardzo przyjemna. Nic, tylko brać! Zwłaszcza na Switcha, gdzie można przycebulić i kupić za pół ceny (więcej info w temacie o eShopie).

Jeśli chodzi o bugi, to jest problem z wchodzeniem do menu konsoli (dzieje się to z opóźnieniem), ale podobno już łatają. Miałem też raz mały problem z kolizją - wniknąłem w kawałek ziemi, który normalnie powinien spaść, ale nie było to nic wielkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

tez kupilem, oczywiscie na switchusia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

3 świat na razie najlepszy, ale ogólnie tendencja jest mocno zwyżkowa. Strasznie podoba mi się patent, że pierwszy akt każdego świata jest w miarę klasycznym sonicowym poziomem, a w drugim zaczyna się szaleństwo i milion nowych patentów. Muzyka ciągle wybitna.

Co jeszcze zauważyłem, to dotychczasowe walki z bossami są całkiem łatwe.

Edytowane przez ragus

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten boss w Zone 2... :obama:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Głupie pytanie ale kiedy ta gra się zapisuje? Doszedłem do zone 2, włączyłem inna gierkę, wracam do sonica i nie mam zapisanego stanu gry...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po każdej planszy (albo punkcie kontrolnym?), chyba że wybrałeś opcję po prawej, która nie zapisuje save'a, zgodnie z opisem.

Edytowane przez Di

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jezu, myślałem że to pusty save po prostu oznacza xD po co domyślnie to jest zaznaczone, bez sensu, zaorac

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Hm, o ile dobrze pamiętam, u mnie domyślną opcją był pierwszy slot, na którym można normalnie zapisywać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Opłaca się brać na sony master race stejszyn? Czy spadki fpsów bo port znowu spaprany?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Na wszystkim chodzi bdb, tylko na switchu w jednej mimigierce lekko gubi klatki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ten boss fight w drugiej krainie, obemi

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi