Skocz do zawartości

Polscy fachowcy i ''eksperci'' od piłki nożnej


michal

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 290
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

3 hours ago, Bartg said:

Wygra prawa ręka Zibiego, czyli Marek Koźmiński.

to niestety ale najbardziej prawdopodobny scenariusz. Po Dziurowiczu (wszyscy wiemy kim byl) pojawił sie niewiele lepszy Michal Listkiewicz. Chodzi o pewien klucz wyboru nowego prezes betoniarni większej niz ta z PSX ETXTREME - PZPN. Tylko ludzi doświadczeni, tylko ludzie blisko struktur organizacyjnych.  https://pl.wikipedia.org/wiki/Michał_Listkiewicz.  

Quote

W 1989 został rzecznikiem prasowym PZPN, później kolejno sekretarzem ds. międzynarodowych i zastępcą sekretarza generalnego PZPN, w latach 1995–1998 sekretarzem generalnym. Pracując jako sędzia społecznie pełnił także funkcję wiceprezesa PZPN, z której zrezygnował w połowie 1993 po odebraniu mistrzostwa Polski Legii Warszawa w edycji 1992/1993 I ligi polskiej (podczas tzw. „niedzieli cudów” 20 czerwca 1993 sędziował mecz ŁKS Łódź - Olimpia Poznań)[3]. 21 kwietnia 1998, wraz z całym kierownictwem PZPN, zawieszony w pełnionej funkcji przez ówczesnego przewodniczącego Urzędu Kultury Fizycznej i Turystyki, ministra Jacka Dębskiego – całkowicie zrezygnował z niej w listopadzie 1998.

Kozminski to samograj tej okrutnie szkodliwej dla polskiej pilki noznej organizacji PZPN. Tam pracuja grube tłuste świnie ktore maja w dupie mnie, ciebie i wielu wielu innych kibicow. Kiedys szkalowany przez polskie media byly prezes Polonii Warszawa Jozef Wojciechowski mowil o wyborach na prezesa co by nie mowic bardzo intratnej funkcji Prezesa Polskiego Związku Pilki Noznej ze sa farsa https://sport.interia.pl/pilka-nozna/video,vId,2176501 

 

 

Odnosze dziwne wrażenie(nie wiem mam nadzieje ze mylne) ze PZPN po objęciu prezesury przez Zbigniewa B. zmienil postrzeganie tego organu wykonawczego przez kibicow. Jakby tam po 26 października 2012 zaczeli pracować odpowiedni ludzie. W postach kibicow przestał przewijać sie tematu paskudztwa wyborów PZPNu, nowy prezes jest juz traktowany jak swoj czlowiek a korupcja w pilce klubowej w PL juz nie istnieje. Czary. 

 

Taki stan rzeczy zrzucam na niska swiadomosc kibicow pilki noznej na szkodliwe praktyki tego cyrku. Jak wielka władze dalej posiada jedna osoba, jak beztrosko sa podejmowane decyzje, ktore rzutują na kształt polskiej pilki noznej na DEKADY (!!!). 

 

 

Odnośnik do komentarza
21 hours ago, adasiulko said:

Gdyby wygrał Leśny to Stano miałby jak w raju, bo on jemu dupę liże że strach przechodzić obok bo jest tak ślisko.

 

Ludzie mówią, że to Leśny wyłożył kasę na początku na te całe weszło, dlatego Krzysiu tak go kocha, podobno nawet bardziej niż żonę.

czego ja sie dowiaduje. Gdyby bylo to prawda (a podejrzewam ze jest) to ja sie nie dziwie ze duza grupa ludzi w tym kraju nienawidzi tych medialnych dziennikarzy. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

niestety bardzo fajny i obiektywny portal o pilce nożnej 2x45.info zaliczył zgona z przyczyn mnie nieznanych, ale zapewne wiekszosc komplikacji wynikała z braku $. Wielka szkoda, bo polak nie powinien byc skazany na kanaly sportowe i inne weszla a płatne treści typu athletic.co.uk sa nie na nasze zarobki. Ja tam wole samemu szukac treści wchodząc na strony internetowe, kanaly YT wybranych klubow, sprawdzac lokalne serwisy internetowe (np. Trójmiasto.pl), fansite'y niz posiłkować sie pasza polskich ''ekspertów'' piłkarskich, którzy musza mniec wiecej hajzu.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
2 minutes ago, Kalel said:

no nie bez powodu zyskali opinie patomejwenów. może i fajnie ogląda się hejt parki jak kadra przegrywa i rozsierodozny kowal rusza w bój, ale no jednak bądźmy poważni. Niepoważni ludzi. Jeśli chodzi o euro to już wole poranne programy weszło i to co serwuje foottruck.

nie inaczej. Zabawnie sie ogląda Kowala gdy moze sobie ulżyć i gnoić reprezentacje. Gdy polska reprezentacja osiąga lepsze wyniki wszystkie ''eksperty'' czy to weszlo czy kanal sportowy traca swoja urok. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Lubie Pola, wiadomo bylo, ze w tym sezonie ogorkowym ten out Sousy wszystkim epismakom spadl jak gwiazdka z nieba ale ku.rwa ilez mozna xD

 

4 ostatnie filmiki na jego kanale:

 

NAWAŁKA? SZEWCZENKO? PROBIERZ? WSZYSCY SĄ W GRZE! PREZES PZPN ZWLEKA Z WYBOREM NOWEGO SELEKCJONERA!

DUET NAWAŁKA - BRZĘCZEK? - TAK PROPONUJE SMUDA! SZEWCZENKO CHCE 3 MILIONY EURO?

SZEWCZENKO ROZBIJE BANK W PZPN? MILIK ZMIENI KLUB? PIĄTEK NIE WYKORZYSZTAŁ SZANSY!

SZEWCZENKO CORAZ BLIŻEJ KADRY! JAN URBAN PLANEM B? PIŁKARZE CHCĄ NAWAŁKĘ!

 

Ja pier.dole, jestem ostatni do mowienia komus jak ma trwonic czas ale to jest 5h pier.dolnia o tym samym. Kto to oglada?

Odnośnik do komentarza

Dymy widzowie, dymy !!! Łysy Kudłaty istnieje chyba w przestrzeni publicznej jedynie dzięki temu, że jest pocieszny, niektóre jego rozkminy na twitterze potrafią dostarczyć taczek beki. No i z KS ma najmniejsze ego, a to się ceni przy tych narcyzach i KOPYTACH.

 

https://fb.watch/aPNGAT_enY/ xD

Edytowane przez Bielik
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...