Skocz do zawartości

NBA 2k17


xtomashx

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Po oglądnięciu tony poradników na YT udało mi się wygrać w końcu parę "czalendzy" i ruszyłem z kopytma w Domination z 3ma gwazdkami na koniec meczów. Jak już się ogarnie sterowanie w stopniu podstawowym oraz pick&rolle to gra staje się troszeczkę łatwiejsza, z tym że nie ma miejsca na błędy w obronie bo gra nie wybacza, nawet na najniższym poziomie. Zbieranie kart niesamowicie wciąga. Macie jakieś propozycje do budżetowego składu ?

Odnośnik do komentarza

Po oglądnięciu tony poradników na YT udało mi się wygrać w końcu parę "czalendzy" i ruszyłem z kopytma w Domination z 3ma gwazdkami na koniec meczów. Jak już się ogarnie sterowanie w stopniu podstawowym oraz pick&rolle to gra staje się troszeczkę łatwiejsza, z tym że nie ma miejsca na błędy w obronie bo gra nie wybacza, nawet na najniższym poziomie. Zbieranie kart niesamowicie wciąga. Macie jakieś propozycje do budżetowego składu ?

 

Wrzuć na 2kmtcentral co masz to rzucę okiem.

Odnośnik do komentarza

Po oglądnięciu tony poradników na YT udało mi się wygrać w końcu parę "czalendzy" i ruszyłem z kopytma w Domination z 3ma gwazdkami na koniec meczów. Jak już się ogarnie sterowanie w stopniu podstawowym oraz pick&rolle to gra staje się troszeczkę łatwiejsza, z tym że nie ma miejsca na błędy w obronie bo gra nie wybacza, nawet na najniższym poziomie. Zbieranie kart niesamowicie wciąga. Macie jakieś propozycje do budżetowego składu ?

W jaki tryb grasz? My team?

Odnośnik do komentarza

 

Po oglądnięciu tony poradników na YT udało mi się wygrać w końcu parę "czalendzy" i ruszyłem z kopytma w Domination z 3ma gwazdkami na koniec meczów. Jak już się ogarnie sterowanie w stopniu podstawowym oraz pick&rolle to gra staje się troszeczkę łatwiejsza, z tym że nie ma miejsca na błędy w obronie bo gra nie wybacza, nawet na najniższym poziomie. Zbieranie kart niesamowicie wciąga. Macie jakieś propozycje do budżetowego składu ?

W jaki tryb grasz? My team?

 

 

Opis jasno wskazuje na myteam. W Domination kluczową sprawą poza mądrym graniem w defensywie są PF i C z dobrymi zbiórkami (najlepiej z Hustle Rebounder).

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Witam, mam problem z zawieszeniem się Nba 2k17 na ps4 pro. Zmieniłem konsolę, na starym facie wszystko śmigalo bez problemu. Nie mam żadnych problemów z innymi grami. Kiedy odpalam grę wszystko jest w porządku do czasu rozpoczęcia meczu - rzut sędziowski na starcie i... zawiecha. Odinstalowalem grę i zainstalowałem ponownie i nadal to samo. Wyłączyłem też hdcp bo czytałem o jakichś problemach ale nadal nic. Ktoś spotkał się z podobną sytuacją, może w przypadku innej gry? Jakaś podpowiedź? Pisałem też o tym w dziale ps4 pro ale może to problem konkretnie przy tej grze (tak jest w moim przypadku).

 

Edit: konsola poszła do zwrotu, najprawdopodobniej walnieta. Nieaktualne.

Edytowane przez mlody23
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

No nie ma! Pierwszy raz od kilkunastu lat posiedzialem przy koszykówce troche dluzej i doslownie nie moge sie oderwac. Podobnie jak zalozyciel tematu przez ostatnie lata z gier sportowych gralem tylko w FIFE/PESa i choc czlowiek na NBA sie wychowywal, jakos z czasem ta pasja ustapila miejsce pilce noznej. Nawet nie zadawalem sobie sprawy, ze w NBA 2K jest tyle trybow, przy ktorych mozna spedzic setki godzin. Ba - siedzac w chwalonej przez wszystkich karierze, patrzac ile czasu to zajmuje, ile rzeczy mozna tutaj robic dochodze do wniosku, ze niektore moga pozostac nieruszone, a przeciez mamy tutaj jeszcze kariere menadzerska, myclub, sezony, potyczki online - KOSMOS! Ilosc pracy tworcow jaka musieli w to wsyztsko wlozyc jest przeogromna!

 

Graficznie i dzwiekowo to 2K Sports juz dawno wyprzedzilo jakakolwiek konkurencje, a do tego na PS Pro gra chodzi w 4K ze wsparciem HDR. Do tego, komentarz, ktorego w koncu chce sie sluchac! - no nie powiem - jestem w niemalym szoku!

"W tym roku jednak NBA"

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...

Ja mimo, że mam Switcha to biorę na PS4. Raz, że online z ziomkami, dwa oprawa. 2k17 wyglądało obłednie w 4k z hdr po patchu no i te 60k/s. Mam nadzieję (pewno złudną), że 2k wróci do lig online bez ichnego terminarza i kazania grania wg ich zasad, a co najgorsze ram czasowych:( od 3 lat strasznie psują ligii online:/

Odnośnik do komentarza

EA to kieruje się w stronę dla graczy, którzy chyba lubują się w schematach - szczególnie patrząc po narzekaniu niektórych na gameplay NBA 2k18 - bo w tym roku cheesowanie online zostało WYELIMINOWANE (jak na razie), a odebranie automatycznego przeszkadzania przy rzucie, sprawia, że i obroną też trzeba normalnie grać.

Nigdy ogrywanie osób, które forsują bezmyślną grę nie było tak łatwe, już nie ma wymuszenia kolejności animacji.

Fani symulacji w tym roku powinni być bardzo zadowoleni z NBA 2k - tak dopracowanego produktu na start nie było od 2k11 - gorzej pewnie dla fanów MyPlayer, bo na razie sporo bugów, a VC jest nadal intruzywne (mnie to nie dotyczy, w życiu nie wydałem złotówki na to).

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Witam

 

Jak już zaczęła się dyskusja o 2k18 to mam 2 pytanka:

1. (dotyczy PS4 PRO) Czy moglibyście sprawdzić, czy po zmianie kamery na broadcast low też wam gra gubi klatki (szczególnie zauważalne przy rzucaniu za 3 z prawego dolnego rogu boiska - podczas, gdy piłka leci widać lekkie rwanie i przy niecelnym rzucie rwie też podczas walki o zbiórkę). Wydaje mi się, że z tej perspektywy podczas rzutu jak kamera się podnosi łapie w kadr więcej trybun i wtedy jakby się krztusiła, na innych kamerach tego nie zauważyłem.

2. Czy grając Play Now Online graliście choć jeden mecz w warunkach zbliżonych do tych z offline, tj. bez uczucia biegania w smole, ociężałości, braku reakcji na komendy? Bo już sam nie wiem czy to mój internet czy po prostu tak ogólnie chodzi online.

Odnośnik do komentarza

Ad. 2 niestety normalna sprawa grania online. Szczególnie to czuć jak offline działa w płynnych 60k/s. Pewno trochę zależy od łącza (np polecam podpiąć konsole kablem zamiast wifi) ale cudów i tak nie będzie. Znam nawet osoby co jak grają dużo online, w ogóle nie grają offline żeby wyczucia i skilla nie zgubić. Szkoda, że 2k nie ma takich serwerów i infrastruktury sieciowej jak EA:(

 

ps jaki masz net i jak podłączony do konsoli?

Odnośnik do komentarza

Tak myślałem, ale wolałem spytać, bo wydaje mi się, że w 2k17 trochę lepiej chodziło. Net mam podłączony kablem, ale prędkości już nie pamiętam, muszę w umowie sprawdzić (w innych grach, np. fpsach nie mam problemów z pingiem, raczej taki jak inni).

Aż chce mi się płakać ile ten cudowny w tym roku gameplay z offline traci przy tych opóźnieniach online, jakby to były dwie różne gry.

Odnośnik do komentarza

Ja aż takiej różnicy nie odczuwam, tak jak mówiłem zresztą, w tym roku gameplay zdecydowanie premiuje poprawną grę w kosza, z używaniem zagrywek i przemyślanych akcji, a nie mashowania i próby wymuszenia odpowiedniej animacji, już rok temu był uczyniony krok w tym kierunku, teraz jest jeszcze lepiej.

Gram głównie offline (sezony na HoF), ale online jest dla mnie miłym przerywnikiem (w zeszłym roku doszedłem do przedostatniej dywizji, niespecjalnie cisnąc ten tryb grania).

Na jakość połączenia zwykle nie narzekam (narzekałem w 2k16 i 2k15, od zeszłorocznej edycji jest raczej ok), oczywiście timing rzutów jest delikatnie inny online, ale nie mam na razie większych problemów.

Co do offline, po kilku meczach na HoF jestem wprost zdumiony jak mało trzeba korygować slidersy i tendencje. Szczególnie te ostatnie, większość drużyn gra tak jak realne odpowiedniki (mecze se Spursami to przyjemność i wyzwanie), poza tym potrafią dostosować się w trakcie - w przytoczonym meczu ze Spursami, Hornsy 76ers wchodziły mi bardzo dobrze w pierwszych dwóch kwartach, w 3 CPU skorygowało defensywę i to ja musiałem się teraz dostosować.

P.S
Nic co piszę nie odnosi się do MyPlayer.

 

Edytowane przez Hendrix
Odnośnik do komentarza

Po prostu prowadzenie drużyny - lubię od zawsze grę z CPU na HoF/ Superstar - zwykle biorę drużynę ze środka tabeli (ale z inspiracjami) i gram, nie wkręciłem się w żadne ligi online, czego zawsze trochę żałowałem - z drugiej strony, terminarz na granie u mnie wygląda tak bardzo różnie, że pewnie miałbym problem z regularnością :v

 

Odnośnik do komentarza

Ja gram od zawsze na Broadcast.

Różnice z 2k17:

*całkowicie zmieniona mechanika poruszania, prym fizyki nad animacjami - łatwiej stracić piłkę w kolizji, ale łatwiej też minąć obrońcę, wyeliminowali (jak na razie) wymuszenie animacji, czym pozbyli się jednej z legacy issues
*brak automatycznego przeszkadzania w rzucie z LT/L2
*zrezygnowali z paska rzutu przy layupach, sam znacznik został przesunięty na inne miejsce, przy głowie zawodnika
*przemodelowali większość zawodników, czuć różnice w budowie i wingspanach
*zmieniono trochę system samego rzutu, liczy się oprócz wyczucia rzutu, pozycja z jakiej rzucasz (smothered, heavy contested, lightly contested, open, wide open), determinuje ona procent szans - razem z odpowiednimi statystykami gracza, odznakami etc. - w stopniu zwiększony niż w przeszłości
*najlepsze A.I w historii serii (oby patchami nie starali się "naprawiać" niczego z tym związanego :| ) - generalnie świetnie gra się z CPU
*podstawowe slidersy w zasadzie nie wymagają większych korekt (na HoF), chociaż za dużo zbiórek jest, nadal brakuje mi większej ilości bezpańskich piłek po odbiciach od obręczy (podkręcam też over the bacl foul i loose ball foul)
*obrona jest bardziej wymagająca

To tak na szybko - różnic jest dużo więcej, większość na plus (dla fanów symulacji).

Co mnie najbardziej denerwuje? Możliwość wybierania Klasycznych/All-timeowych drużyn w Play Online, Webber nadal jest fatalnym 3-cim komentującym, brak dobrego tutorialu dla nowych graczy, online nadal nie jest na takim poziomie jakbym chciał, nadal delikatnie preferuje granie arcade'owe - chociaż gra z CPU w tym roku wynagradza mi to z nawiązką.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...