Skocz do zawartości

WGW


qvstra

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 25
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Okej wstępnie będe w sobote, od której godziny, to nie wiem, ale celuje w 11stą 12stą. nie ma biletów grupowych tylko rodzinne :reggie: chyba ze weźmiecie rodzeństwo, albo zaciążycie dziewczynę/żonę/kochankę/świnke morską no bo ta zygota w brzuchu to już człowiek, 5 zł zniżki nie w  kij dmuchał

Edytowane przez Orzeszek
Odnośnik do komentarza

W piątek nie będzie wcale lepiej, bo w większości szkół nie ma lekcji i będą jutuby, więc gimbaza się rzuci.

 

Planuję być na WGW w piątek i zupełnie zapomniałem o Dniu Nauczyciela, który nie dotyczy mnie od dawien dawna :/  Z drugiej strony w piątek będzie natłok samej gimbazy, a w weekend dojdą jeszcze rodziny z szalejącymi dziećmi, więc jakoś to przełknę.

Odnośnik do komentarza

Czwartek to był strzał w dziesiątkę, do godz 14 ograłem praktycznie wszystko co się dało, później powtarzałem niektóre tytuły jak Star Trek czy Resident Evil. Ludzi było mniej niż w piątek rok temu.

 

Tematem przewodnim było VR, gogli cała masa, oczywiście Sony było liderem pod tym względem i stanowisk było po prostu mnóstwo. Najlepsze gry to Resident i właśnie Star Trek, reszta pierdółki, ale niektóre bardzo spoko, jak Until Dawn. Robinson zawiódł, Rigs także. Niby Oculus i HTC mają większą rozdzielczość, ale jakoś tego nie zauwazyłem, za to gogle od Sony są po prostu najwygodniejsze, Oculus ma np. rzepy, co w momencie kiedy mamy gogle na głowę jest głupim rozwiązaniem. 

 

Gier przed premierą trochę było, co jest sporym plusem. Horizon zawiódł, ale dali beznadziejną lokację, gdzie nie było co robić. GT Sport wygladał przeciętnie i klatki co chwila leciały na łeb. Miałem dylemat czy kupić Gears of War, ale targi skutecznie powiedziały mi, że nie tęsknie za tym tytułem, jest tak do bólu powtarzalny, że nie dałbym rady w to grać, więc kiedyś w promocji. Na plus For Honor i Dead Rising ( fanem nigdy nie byłem, ale super się grało )

 

Ktoś dobrze napisał, że Micosoft nie potrafił sprzedać HDR w grach i faktycznie miał rację. Gra może działała w HDR, może nie, pracownik sam nie wiedział co pokazuje, więc potencjalny kupiec niczego się nie dowiedział. Sony trochę lepiej, ale tylko na jednym stanowisku z Horizon i PRO. Fajnie to wyglądało, jak w dowolnym momencie pracownik włączał i wyłączał HDR czy 4K i tak to właśnie powinno wyglądać, ale to tylko to stanowisko, bo inni kompletnie nic nie wiedzieli i rozmowa okazywała się bezcelowa.

 

Pozytywnie wypadł Dawn of War 3, wygląda świetnie i nie radzę czekać na Halo Wars 3 na PC, nie ta liga. Battlefielda na Xboxa przemilczę, wygląda mocno przeciętnie, ale jak każda gra na frostbite na Xboxa, rozdzielczość daje popalić. 

 

VR, VR, VR. Mnie to kupiło, ale potrzeba więcej gier, bo póki co, z tego co wyszło, to tylko Until Dawn jest spoko, reszta ciężko powiedzieć, Resident jest chyba pierwszym tytułem, który jest killerem na te gogle, a premiera już niedługo.

 

No i jak ktoś się jeszcze wybiera, to polecam grupę taneczną na Just Dance, jedna latynoska kręci tyłkiem aż miło  :obama:

Odnośnik do komentarza

W piątek też nie było większych problemów z frekwencją. Najdłuższe kolejki były do PS VR, ale udało mi się zagrać w dwie różne gry na goglach Sony - potem miałem po prostu dość z powodu mdłości. Z niewydanych gier, które ograłem/widziałem na plus mogę zaliczyć Dead Rising 4, Gwint od CDP Red i Sniper Elite 4.

 

Z tego co widziałem na zdjęciach dopiero dzisiaj były prawdziwe tłumy...

Edytowane przez Vexilium
Odnośnik do komentarza
  • 11 miesięcy temu...

Jak widzę po zdjęciach z poprzednich lat co się dzieje w sobotę i niedzielę, to piątek jest jedyną słuszną opcją, dlatego też atakuję ten dzień

 

Poprzednie edycje były bardzo ciekawe, nawet sporo gierek przed premierą, więc liczę, że i za dwa dni będzie porządnie.

Edytowane przez Moldar
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...