Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.10.2016 o 21:00, Colin napisał:

bo się zaraz pogniewamy...

to co yano + misje w co-opie. chyba ze sto ich zrobiłem, dołączałem do każdej ustawki jak ktoś potrzebował. śmiganie w gangu po prerii i nawalanie innych grup też dawało dziwną przyjemność.

 

misje coopowe były świetne

 

ale samo pultanie sie po prerii i robienie róznych mniejszych zadań w grupie też było super

 

osobiście wbiłem 5 razy 50lvl w multi, resetując go potem i zaczynając od nowa by wibć 5 range i odblokować wszystko (do trofeum chyba wystarczyło raz wbić 50lvl) , oczywiście takie 5krotne zaczynanie od zera i farmienie expa było akurat mniej przyjemne niż cała reszta rzeczy do roboty, ale gra była tak cudowna że nie miałem z tym problemu.

na 50 lvlu zdobywało sie najsilniejszą strzelbę w grze - buffalo rifle. zawsze miałem smuteczek bo po krótniej zabawie nią resetowałem level do pierwszego (zyskując rangę i inne unlocki) i zaczynałem zabawe od nowa, pamietam tą radość jak już po 5 takich resetach miałem maksymalny możliwy lvl i range i od tamtej pory biegałem praktycznie tylko z tą armatą :D

niby nudne farmienie ale też dawało frajde bo gra byłą cudowna

 

a ten pisze takie dyrdymały... eh

 

 

a i jeszcze jedno - w rdr było sporo trybów PVP - jakieś deathmache, captur the flag (w postaci łapania złota) i inne. przyznam że w to akurat dosyć mało grałem bo największą frajde dawały mi freeroamowe zabawy w których miałem ponad 200h, a gdybym jeszcze lubił pvp to już w ogole

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2016 o 21:49, kermit napisał:

 

W dniu 21.10.2016 o 21:01, kanabis napisał:

Granie w RDR jest zbyt intymnym przezyciem zeby grac z kims

 

amen

 

ale kurde

o ile singiel był cudownym samotnym przeżyciem to po jego zrobieniu miałem równie cudowne wieloosobowe przeżycie

to nie jest tak że multi zabija singla.

ja długi czas po zrobieniu platyny odpalałem sobie zarówno singla by pozwiedzać widoczki (np zachód słońca nad jeziorem) ale też wchodziłem do multi by pograć w pokera albo po prostu pobiegać po terenie

 

zarówno singiel jak i multi były cudowne - bo cała gra była cudowna. jedyna gra w której mam platyne, zrobiłem ją z przyjemnością a potem po zrobieniu grałem kolejne 100 godzin

 

Cytat

 

o tak, każdy chciał mieć najszybszego zebrowego osiołka na Dzikim Zachodzie.

 

mimo że zdobyłem zebro-osła i był super szybki to jednak wyglądał dziwacznie, dlatego zwykle jeździłem na tym wielkim czarnym byku :D

 

 

Cytat
Na X360 w multi są shakowane lobby

 

to trzeba być podczłowiekiem żeby z tego korzystać

nawet o tym nie wspominaj bo to żenada

i to w takiej grze?

 

ja sie przyznam  - czasem jak był 2x EXP w weekend to pomagałem sobie w ten sposob ale ten 5x50lvl zrobiłem legalnie

 

 

i nie żebym sie chwalił ale chyba jako jedyny na forum legalnie zrobiłem trofeum gdzie trzeba było wygrać pokera na 6 osób po tym jak gra doszła do maksymalnych blindów - czyli nie wystarczyło wygrać gry na pełny 6 osobowy stół szybko wszystkich fartem rozwalając. trzeba było grać długo aż "blindy" wejdą na maksymalny poziom, na 6 osobowym stole, i dopiero wtedy wygrać. wiem że kilka osób robiło ustawki na to trofeum, ja nie, ja po prostu dużo grałem w pokera z randomami aż w końcu któregoś razu zdobyłem trofeum całkowicie legalnie, grajac z obcymi ludźmi

w sumie to było najtrudniejsze trofeum jakie zdobyłem w RDR. bo trofka za 50lvl to było po prostu troche czasochłonne trofeum. ale pokonanie 6 osobób w pokerze gdy stawki już były maksymalne to jest coś co może sie zdarzyć niesamowitym fartem po kilku próbach ale zarazem może sie nigdy nie zdarzyć. z tego trofeum jestem najbardziej dumny. oczywiście dlatego że nie poszedłem w ustawkę, tylko zrobiłem je prawilnie.

 

w podstawce wszystkie trofea wpadły mi z przyjemnością.

jedyne lekko upierdliwe to przejście 20 misji posiadając tego samego konia. to przy pierwszym przejściu mi nie wpadło bo zmieniłem konia. ale nawet zaczęcie gry od nowa tylko po to żeby zrobić 20 misji na jednym koniu nie było dla mnie wkurzające.

i btw - normalnie totalnie kłade lache na trofea. zupełnie nie jestem tropthy whore, jak wpadają same to spoko, ale w żadnej innej grze nie miałem zaparcia żeby robić jakieś głupie czynności tylko dla trofeum. a w RDR zrobiłem platyne i 99% to była sama przyjemność. tylko 1% był lekko drażniący ale przy tak świetnej grze i tak było spoko

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

pawcio... litości

 

 

był bizon, za kolejną range był bizon albinos

albino-buffalo.jpg

 

 

a potem był wielki czarny byk

red-dead-redemption-super-bull-mount-scr

 

 

 

 

wcześniej jeszcze, przed bizonami, były zwykły byk, czy wręcz krowa (patrząc na jądra to byk, ale taki smutny)

5dkn74.jpg

 

 

 

ale ja mowie o tym czarnym skurwielu z wielkimi rogami

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

@Sebiks

 

Tak, był taki moment, że działy się dantejskie sceny ;)) trwało to chyba ze 2 miesiące. I do końca nie wiadomo co to się działo. Ponoć przenosili na inne serwery ale nigdzie nie było na to potwierdzenia. Ostatnimi czasami jest wszystko ok.

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Edytowane przez Lukas.
Odnośnik do komentarza

Skoro już się chwalimy, to ja wbiłem w RDR platynkę (i 100%) dwukrotnie. Raz na poprzednim profilu PSN, a jak mi go zbanowali (komuś nie spodobało się moje PSN ID, że niby "inappropriate"), to czułem się w obowiązku odzyskać to cudo  na profilu obecnym :)

Wbiłbym trzeci raz, gdyby dali remastera - jedna z gier mojego życia, bez wątpienia.

Odnośnik do komentarza
W dniu 21.10.2016 o 22:25, Rozi napisał:

Co ja?

sory ale widząc czarnobiałego avka i pieprzenie myślałem że to ty pisałeś, a to był pawcio, ale już to dawno edytowałem

bo o ile lubisz wkurzać ludzi to chyba szacunek do RDR masz konkretny, za co też masz szacunek ode mnie ;*

 

ps. wcześniej sie dowalałeś o to że sony potwierdziło że trailer rdr2 leciał na ich sprzęcie, dlatego widząc podobnego avka pomyślałem że znowu sie czepiasz :P

Odnośnik do komentarza

Skoro już się chwalimy, to ja wbiłem w RDR platynkę (i 100%) dwukrotnie. Raz na poprzednim profilu PSN, a jak mi go zbanowali (komuś nie spodobało się moje PSN ID, że niby "inappropriate"), to czułem się w obowiązku odzyskać to cudo na profilu obecnym :)

Wbiłbym trzeci raz, gdyby dali remastera - jedna z gier mojego życia, bez wątpienia.

Można powiedzieć, że ja również :) bo pomagałem sporo Córce na jej koncie ;) ale nie wiem czy to się liczy ;P

 

Wysłane z mojego D6633 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...