Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Mi ten trailer bardzo przypominał pierwszy trailer GTA IV. Tak jak on, głównie skupiał się na pokazaniu świata w którym będzie toczyć się gra i jeszcze mniej od tamtego trailera skupia się na postaciach i umiejscowieniu ich w tym świecie. Wiadomo, jaranko, bo wygląda to zaje,biście. Czekam na więcej z kut,asem w łapie.

Odnośnik do komentarza

Nie wiem... jaram sie nieziemsko na nowa czesc, ale odnosze wrazenie ze obrazek z konturami 7 typkow powiedzial mi wiecej o grze niz ten 'trailer'. Wiadomo ze raczej nikt nie spodziewal sie pelnej analizy fabuly i postaci, no ale na troche wiecej mogli sie pokusic...

 

Dla porownania:

 

 

Mam tez nadzieje ze nie bedzie zbyt duzego downgrade'u, bo troche nie wierze ze to tak bedzie wygladac na konsolach.

Odnośnik do komentarza

Downgorad oczywiście będzie, tu nie ma się co oszukiwać.

 

Ewentualnie oglądamy nieogłoszoną jeszcze (może nigdy) wersję na PC :lapka:

Remaster na PSPro i Scorpiona tak będzie nie dla psa tfu blachy kiełbasa i mnie to troszeczkę irytuje,w sensie że walą w uja z jakoscia grafy na obecnej generacji od pierwszego trailera.

No i to nieszczęsne online nastawione na dojenie kasy od graczy np pewnie będzie można sobie kupić 200 szt bydła za 49.90$ albo złote ostrogi za 9.99$ R*mistrzowie mikropłatności.

Edytowane przez kudlaty88
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Czuję, że w końcu pojawiła się na horyzoncie gra, która stanie do równej walki z W3 w kwestii oprawy i detali w otwartym świecie.

 

Jakby się przylożyli bardziej do historii, zrobili naprawdę dopracowane sidequesty pod kątem fabularnym to mielibyśmy system seller. A trailer mało nahajpowal mnie, liczyłem na megatone w stylu kojimy.

A tak to kupię nintendo switch.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...