Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Tak dla przypomnienia GTA4-Epizody z Liberty City,RDR-Undead Nightmare,GTAV - samochodziki i ciuszki tylko do online.

 

Łapiecie nie Janusze marketingu co tu nie pasuje? Ale jeśli taka ewolucja w zawartości wam nie przeszkadza i jest wszystko cacy to ja wysiadam bo z Januszami gamingu sie nie dogadam   :dunno:

Jak nie mieli dobrego pomysłu na dlc to mieli zrobić byle co jak inni? 

Odnośnik do komentarza

gta5 jest wypchane zawartoscia dla pojedynczego gracza ale bez kitu serio was nigdy nie ruszylo ze przeciez do multi dali tyle contentu w postaci pojazdow, willi itp ,ktore przeciez dwoma kliknieciami mogli tez dac do singla? albo ze tak duza mapa w niektorych obszarach w fabule jest niewykorzystana i az sie prosilo o nowe fabularne dlc?

  • Plusik 5
Odnośnik do komentarza

GTA 3 i VC mialy jakies DLC? Bo nie wiem czy mam przestac szanowac za olanie singla?

A W GTA3 albo VC miałeś jakieś dodatki do online których nie wrzucili w singla dwoma linijkami kodu w obawie że ktoś sie pobawi pojazdem za darmo w singlu i nie kupi za realną kase w multi a wróc zapomniałem ze mogłeś sobie wyfarmić kase.

Szkoda tylko że ceny nowych pojazdów z czasem robiły sie coraz większe a wypłaty za misje mniejsze,R* robił to dla graczy żeby mogli dłużej cieszyć sie grą?

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

szczerze mowiąc nie rozumiem was, single pewnie bedzie na ok 50h a dla ciekawskich  ponad 150h (ja tyle mialem w RDR) i przy odrobinie szczęścia multi starczy na kolejne 200h albo i więcej.

wole takie rozwiązanie niż jakieś 10-15 godzinowe dlc za które trzeba dopłącić 70zł

 

skąd to marudzenie? może wy kompletnie nie lubicie multi i nie planujecie grać? no to niestety już jest wasza kwestia gustu, jednak dużo ludzi świetnie sie bawi w gta online, i świetnie sie bawiło w multi RDR. chcecie im to odebrać żeby dostać 10 godzin fabuły więcej?

uważam że to nie tylko mało logiczne ale też strasznie samolubne

a przy okazji bardzo pesymistyczne podejście

 

zrozumiałbym wasze wkurzenie gdyby zamiast RDR2 było RDRonline kompletnie bez singla, to byście mieli prawo marudzic, ale teraz? hmmm? serio?

Odnośnik do komentarza
W dniu 20.10.2016 o 19:23, kudlaty88 napisał:

Remaster na PSPro i Scorpiona tak będzie nie dla psa tfu blachy kiełbasa i mnie to troszeczkę irytuje,w sensie że walą w uja z jakoscia grafy na obecnej generacji od pierwszego trailera.

No i to nieszczęsne online nastawione na dojenie kasy od graczy np pewnie będzie można sobie kupić 200 szt bydła za 49.90$ albo złote ostrogi za 9.99$ R*mistrzowie mikropłatności.

 

paradoksalnie, to wlasnie nie dla psa kielbasa taka grafika z trailerow  :Coolface:

na pc jestes w stanie to wycisnac, naturalne ze pokazuja co osiagneli, a nie sztucznie sie ograniczaja w pracy, bo jakies gowniane zamkniete systemy zadyszki dostaja przy 60 fps'ach. 

 

kontroluj ten jad, i idz do lekarza po psychotropy, bo masz halucynacje o tych mikrotransakcjach.

 

 

 

w dzisiejszych czasach jak nie zadbasz o autystycznych kolesi niezdolnych do grania po siedi,  ktorzy chca wszystko na raz, to jestes chu.jem a nie tworca gier.

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.10.2016 o 20:41, XM. napisał:

Ten temat tylko utwierdza w przekonaniu że psycho fani tego studia to najgorszy sort. 

Gorsi są tacy jak ty, co łażą po tym temacie i pier.dolą głupoty. To jest mój temat, więc nakazuje ci opuszczenie go.

 

 

Cytat

We're partnering with Rockstar Games on Red Dead Redemption 2! Watch the trailer, captured on PS4. And PS4 players get first access to earn select online content in the vast open world of Red Dead Redemption 2. Bonus: the classic Red Dead Redemption is coming soon to PS Now. 

 

Tak, też przeczytałem 'Red Dead Redemption is coming to PS now.' A to nieprawda :(

Odnośnik do komentarza

W GTA Online miałem jakieś 120h świetnie sie bawiłem do czasu jak R* po którymś patchu zmniejszył wypłaty z misji. Pamiętam jak zbierałem milion $ na śmigłowiec wałkując misje trwającą coś koło 10min za która dostawałem chyba z 35k $$ super doświadczenie.Mogłem go kupić od razu wykładajac złotówki megalodon shark card z 8mln $ kosztował jakieś 400zł przecież to nic że juz zapłaciłem dwa razy za GTAV.

 

Nie mam nic przeciwko online ale niech to będzie zrobione jakoś po ludzku a nie na styl gier f2p albo wykładaj realną kase albo zbieraj drobniaki przez miesiąc a my w tym czasie wysramy kolejne fajne dodatki za które zapłacisz jeszcze wiecej. 

Edytowane przez kudlaty88
Odnośnik do komentarza

Po samej zapowiedzi nie byłem aż tak podjarany, ale ten trailer robi :obama:

Mam nadzieję, że rzeczywiście będzie wyglądać tak pysznie. Zważywszy ile wyciągnęli z poprzedniej generacji w RDR i GTA V, nie mam jednak szczególnych obaw.

 

Tytuł startowy na Scorpio i liczenie źdźbeł trawy za rok? Ok, piszę się.

Odnośnik do komentarza

 

A W GTA3 albo VC miałeś jakieś dodatki do online których nie wrzucili w singla dwoma linijkami kodu w obawie że ktoś sie pobawi pojazdem za darmo w singlu i nie kupi za realną kase w multi a wróc zapomniałem ze mogłeś sobie wyfarmić kase.

 

 

Szkoda tylko że ceny nowych pojazdów z czasem robiły sie coraz większe a wypłaty za misje mniejsze,R* robił to dla graczy żeby mogli dłużej cieszyć sie grą?

 

 

Panowie - to jest jakiś trolling czy rodzaj upośledzenia umysłowego, o którym wcześniej nie słyszałem?

 

 

KOGO KUR.WA OBCHODZĄ JAKIEŚ ZJE.BANE SAMOCHODZIKI I INNE GÓ.WNIANE DARMOWE PIERDOŁY DO GTAO???

 

 

Singla to olało ND w Uncharted 3, bo zbyt skupili się na multi. Ale jak Ty uważasz, że R* olało singla w GTAV, bo nie dali zbroi dla konia, to ja nie mam słów...

Edytowane przez Wredny
Odnośnik do komentarza

W GTA Online miałem jakieś 120h świetnie sie bawiłem do czasu jak R* po którymś patchu zmniejszył wypłaty z misji. Pamiętam jak zbierałem milion $ na śmigłowiec wałkując misje trwającą coś koło 10min za która dostawałem chyba z 35k $$ super doświadczenie.Mogłem go kupić od razu wykładajac złotówki megalodon shark card z 8mln $ kosztował jakieś 400zł przecież to nic że juz zapłaciłem dwa razy za GTAV.

 

Nie mam nic przeciwko online ale niech to będzie zrobione jakoś po ludzku a nie na styl gier f2p albo wykładaj realną kase albo zbieraj drobniaki przez miesiąc a my w tym czasie wysramy kolejne fajne dodatki za które zapłacisz jeszcze wiecej. 

 

no wlasnie to jest po ludzku, ci co rozpierdalaja kase na glupoty sa sami sobie winni.

 

ja mam nabite 680 godzin w online, z czego gigantyczna wiekszosc to sam fun, reszta to grind, dzieki ktorym poznalem wyskillowanych graczy, z ktorymi caly pacific standard wraz z setupami trwa jakies 40 minut. 

 

ty w 40 minut 140k zarobisz (przy wybuffowanych paymentach), ja 350k. nie widze problemu w grze.

pomijam juz fakt ze jako CEO zarabiasz obrzydliwe ilosci hajsu na sprzedazy magazynow, wszyscy partnerzy zarabiaja na twoj zloty kibel. grunt to wyjsc do ludzi. gdyby R* mial robic jedynie piekne single, to bylby to strzal w stope nie tylko z punktu widzenia finansowego, ale tez z jakosci rozgrywki. no co ty chcesz robic w tej grze sam? wielki otwarty swiat, gdzie "organizacja przestepcza" oznacza jednego typa i bezmyslne boty?

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

nastepny trailer pewnie dopiero w marcu

 

Albo w grudniu na PSE

 

Red Dead Redemption 2: PlayStation and Rockstar Games Announce Partnership

http://blog.us.playstation.com/2016/10/20/red-dead-redemption-2-playstation-and-rockstar-games-announce-partnership/

Edytowane przez Fanek
Odnośnik do komentarza
W dniu 20.10.2016 o 20:43, Najtmer napisał:

kontroluj ten jad, i idz do lekarza po psychotropy, bo masz halucynacje o tych mikrotransakcjach.

 

w dzisiejszych czasach jak nie zadbasz o autystycznych kolesi niezdolnych do grania po siedi,  ktorzy chca wszystko na raz, to jestes chu.jem a nie tworca gier.

No to mnie zabolało weź zobacz w co i ile gram po sieci i ile się naframiłem różnego dziadostwa. Nie lubie chamskiego dojenia graczy na kase które jak wnioskuję po postach część graczy bardzo cieszy<wstaw tekst o pluciu świni w oczy>

 

Obawiam sie że RDR też zostanie zlany na rzecz RDOnline i poza fabułą z podstawki nic więcej nie będzie stąd moje żale do postawy R*.

Odnośnik do komentarza

szybka głównie graficzna analiza trailera

 

 

ja sie zgadzam z tą analizą, gra wygląda jak podrasowany znacznie silnik gta5, wygląda bardzo ładnie ale zarazem wygląda jak by była możliwa do uciągnięcia na ps4

 

nie rozumiem tekstów ludzi którzy tu wcześniej pisali że zaraz będzie downgrade a ten trailer to jeden wielki bullshot.

to nie jest sytuacja z pierwszym trailerem watch dogs gdzie wszystkim zerwało czapki a potem zobaczyliśmy coś o wieeeeeele gorszego w prawdziwej gdzie

 

jak dla mnie to wszystko jest ładne i świetne, ale to nie jest AŻ TAKI poziom żeby od razu krzyczeć "ale fake, zaraz zrobio downgade, a taką grafe MOŻE zobaczymy na pc za 4 lata"

bez przesady. jest bardzo ładnie jak na dzisiejsze standardy ale to nie wygląda jak wyjęty z dupy fake który ruszy jedynie na PC za 20k zeta

 

 

EDIT

i btw nie wiem skąd oni mają info że to śmigało na ps4

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...