Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja wam powiem ,ze dla mnie to tak srednio to wszystko.

Ja jakos nie moge chyba generalnie zalapac formuly Rockstar

 

Gta 4, Gta 5 , RDR

No biby wszystko gra, niby aktywnoaci, mozliwosci, wielkosc swiata no wszystko maja te gry

A na koncu zawsze pogram w nie 15-20h i sie odbijam

 

Z RDR 2 nadal walcze

Niech mnie to wkoncu (pipi)a zachwyci

  • Lubię! 1
  • WTF 2
Odnośnik do komentarza
4 godziny temu, c0ŕ napisał:

Skisłem trochę. Jadę przez stepy i drugi raz spotkałem meksykańca który chce strzelać do butelek i ptaków na czas. Powiedział żebym teraz zachowywał się bez ekscesów jak ostatnim razem, i nie byłoby w tym nic dziwnego gdyby nie to że poprzednim razem odstrzeliłem mu obrzynem głowę i każdą kończynę jak przegrałem :pawel:


Ja przy drugim spotkaniu go wrukwiłem, bo za szybko wyciągnąłem giwerę, więc wyzwał mnie od oszustów i zaczął do mnie napyerdalać. Szybko wczytałem ostatniego save, ale chyba już zdążyło się zapisać, bo niedawno spotkałem innego typa, tym razem Amerykanina, który znów chciał strzelać do butelek, a następnie do ptaków.
 

2 godziny temu, Kyo napisał:

Ejj dobra wygooglowałem - można sobie powielić sztabki złota i za jednym razem zrobić $15 000 :shok: 

2 godziny temu, maciekww28 napisał:

No ale gdzie tu przyjemność z takiego zarobku 


No dokładnie - ja wczoraj widziałem filmik, ale mówię sobie - nie i ch#j. Już podnosząc tę jedną sztabkę czułem sie jak cziter, a co dopiero jakieś glitche - popsułoby mi to powolne smakowanie przygody.

Wczoraj podążając za tą mapą znalazłem złoty wlewek, czyli coś mniejszego niż sztabka - ciekaw jestem po ile chodzą u pasera :)

Odnośnik do komentarza
7 minut temu, Bansai napisał:

Ooooook, widac ze w Rockstar chyba Uncharted lubia, bo nie wiem jak inaczej opisac V rozdzial xd

 

Ciekaw jestem jakie sie pojawia tutaj opinie wkrotce nt tego miejsca. Jak komus sie pierwszy rozdzial nie podobal to mozliwe ze tutaj gra zacznie kulec dla niektorych.

 

To samo słyszałem w recce tvgry że piąty rozdział to pomyłka, boję się tego :(

Odnośnik do komentarza

Odnośnie tych losowych spotkań... Parę razy czytałem, że ktoś spotkał, ale w sumie nie wiem, czy coś u mnie nie tak, czy o co chodzi...
Mianowicie ten umierający koleś, co ledwo się w siodle trzyma - dwa razy już tak miałem, że zsunął się na glebę i po prostu umarł - jemu można pomóc, czy to tak już ma być?

A jeśli chodzi o moje cele na najbliższe dni, to pewnie znów oleje fabułę, wrócę do Saint Denis opchnąć skórę z legendarnego łosia, złoto u pasera i śmigam dalej w świat, szukać unikatowych przedmiotów, typu rzadkie giwery, tomahawki itp. No i muszę sobie sprawić jakiś zestaw bandziora który zachowam na siodle, żebym mógł się elegancko do napadu przygotować (nowe giwery, ciuchy, maska), najlepiej czarne barwy :)
Mam już lead na jakiś gruby hazard nad gunsmithem w Saint Denis (dowiedziałem się od przypadkowego pijaczyny, który tam przegrał wszystko), no i zaplecze apteki w Valentine też kusi - zwłaszcza, że jest tam jakaś broń do zdobycia.

Odnośnik do komentarza

gram dziś w mesjasza, jade na Płotce, patrzę że jakiś frajer się skrada w lesie na polowaniu, no to myślę sobie, że przetestuję w końcu lasso, no i było tak :reggie: 

 

potem jakiś 2 fajansów mnie wyzywało przy ognisku, skończyli tak

 

jjxZVBw.jpg

 

a na koniec dnia ognisko i królik z kumplem pod gwiazdami :banderas: 

SMK1AaX.jpg

ta gra jest niesamowita :sexkonik: 

Edytowane przez maciucha
  • Plusik 1
  • Haha 3
Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, Bigby napisał:

Jeśli V rozdział jest taki jak I, to w to mi graj. ;)

 

do dupy jest V poki co, a I mi sie podobal.

40 minut temu, maciucha napisał:

gram dziś w mesjasza, jade na Płotce, patrzę że jakiś frajer się skrada w lesie na polowaniu, no to myślę sobie, że przetestuję w końcu lasso, no i było tak :reggie: 

 

potem jakiś 2 fajansów mnie wyzywało przy ognisku, skończyli tak

  Ukryj zawartość

jjxZVBw.jpg

 

a na koniec dnia ognisko i królik z kumplem pod gwiazdami :banderas: 

SMK1AaX.jpg

ta gra jest niesamowita :sexkonik: 

 

najbardziej mnie rozyebalo jak bez chwili zastanowienia zaczales spyerdalac XD

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
1 godzinę temu, Bigby napisał:

 

Rozdziałów jest

  Pokaż ukrytą zawartość

6. Do tego ponoć dość rozbudowany epilog.

 

Tak jak piszesz. Epilog na pewno musi być rozbudowany bo już w nim jestem i pokazuje 76% story. Niestety fabuła jakoś szczególnie mnie nie zachwyciła ale to raczej kwestia gustu. Ma swoje momenty ale też ma jak dla mnie słabe chwile. 

Później jeszcze bardziej się wdaje we znaki ten brak szybkiej podróży jak trzeba się wracać długimi trasami. Poza tym każda misja jest schematyczna i brak jest jakichś możliwości wyboru ale nawet urozmaiceń, bo za każdym ale to każdym razem jak już dojedziesz na miejsce to wywiązauje się walka a po walce ucieczka, tak samo najeżdżają kolejne fale wrogów na zakrętach itd. 

No i jeden wielki znak zapytania dla mnie, uwaga spoiler delikatny

Spoiler

Już epilog a jeszcze nie byłem na terenach z części pierwszej. Mam nadzieję że coś tam się będzie działo, bo trochę lipa western bez klimatów takiej prerii. No chyba że planują tam duże DLC.

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...