Skocz do zawartości

Red Dead Redemption 2


Gość Rozi

Rekomendowane odpowiedzi

Jaka ta gra momentami jest z(pipi)ana xdd Kupiłem

 

łódkę w obozie

 

, popłynąłem sobie nią na "wyspy karaibskie", chwilę poszwędałem się za zwierzakami i przez pomyłkę rozstawiłem obóz. No niby nic wielkiego, ale nie dość, że przetransportowało mnie na ląd, to jeszcze łódki nigdzie nie widzę. Pewnie została na wyspach, więc zrobiłem sobie chwilę przerwy na granie w pięć palców z jedną parszywą mordą z obozu, po czym stwierdziłem, że pora wrócić po łódkę i upolować jaszczurkę na torbę, więc hop do wody i umarłem że zmęczenia w połowie drogi do wyspy... ok

Edytowane przez Yakubu
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza

Nie żartowaliście - finał 3 rozdziału to mega akcja. Tak samo jak wszystko co do niego prowadziło. Z tego co widzę kolejny zapowiada się jeszcze lepiej, bo już teraz są takie misje, że o panie :obama: Tylko jakoś dziko się czuję w tym Saint Denis. To nie są klimaty dla mojego pastucha Arthura.

 

 

Jednocześnie za każdym razem jak widzę jakąś imprezkę w obozie, uśmiechniętych towarzyszy, śpiewy, pijaństwo, przypominam sobie, że to wszystko i tak musi yebnąć.

Dawno nie czułem takiego zżycia z bohaterami w grze.

Edytowane przez Bigby
Odnośnik do komentarza

Po tych kilkudziesięciu godzinach w końcu użyłem szybkiej podróży i chyba odkryłem ciekawy patent.

W pewnym momencie dostałem info, że przy jakimś Iron Lake jest typ co interesuje się rzadkimi rybami czy czymś. Już się miałem pytać gdzie to jest, ale myślę, że już wiem xd



No i podczas tej szybkiej podróży pokazywane są fotki z trasy i na jednej z nich jest typ na pomoście, który jak się domyślam jest tym gościem, który będzie kupował ode mnie legendarne ryby. Pewnie jest tego wiecejt, fajne :notbad: 

Odnośnik do komentarza
7 godzin temu, maciucha napisał:

o Maus mi przypomniał, że przed RDR 2 zapomniałem odświeżyć sobie jedynego słusznego westernu ostatniego dwudziestolecia 

 

  Pokaż ukrytą zawartość

56bac3f4afe91.jpg:banderas: 

 

 

45365647_2216924898525659_30128492151696

 

Red Kler Redemption II lepsze.

 

EDIT:

A tak mieliscie?

 

Spoiler

 

 

:v

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
12 godzin temu, Pupcio napisał:

Czyli 

  Ukryj zawartość

Trophy za wszystkie zwierzaki poszło się yebać? No i ta pantera potrzebna do torby to jest tam czy na normalnej mapce?

 

 

No właśnie nie jest to jeszcze pewne, czy trofeum poszło siną w dal. Niby są pierwsze opinie, że zwierzaki z Czaptera 5. są jako "bonusowe", ale nic potwierdzonego.

Odnośnik do komentarza

Czy nie wydaje wam się dziwne, że Arturowi nie chce się ruchać (jestem na razie w III rozdziale i jeszcze nie zaliczyłem)? Żyje w stresie, wokół niego kręcą się leśne baby, które zawodowo dają dupska a on nawet nie czochra kreta bo śpi pod wpół-otwartym namiotem. Nie znam się na historii. Może faktycznie kołboje w  tamtych czasach nie myśleli o dupach. Może Artur jest impotentem.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...