Skocz do zawartości

Grim Dawn


easye

Rekomendowane odpowiedzi

Naszła mnie ochota na jakis tytul w stylu Diablo 3 - hack'n'slash do piwa wieczorami, a Grim Dawn dostaje rewelacyjne oceny.

Gra powstawala dosc dlugo, pieniadze zostaly zebrane z Kickstartera i chyba wyszla z tego calkiem niezla gierka!

Duży, klimatyczny świat, fajny artstyle z przyjamna dla oka grafika, sporo klas do wyboru - chyba sie skusze!

Gral ktos ? Ciekaw jestem jak sprawuje sie na padzie...

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

Czaiłem się na ten tytuł już dawno temu, ale dopiero niedawno wyrwałem go w humble store po zniżce z dlc. Mocno mnie bolało, że nie wyszła w wer pudełkowej no ale cóż.

Ogólnie mam w pi.ździe czy można w tej grze dublować przedmioty w skrzynce, przerzucać save między kontami. Gram dla własnej przyjemności w kampanię i w tym ten tytuł jest wyborny. Granie online z randomami jakoś nigdy mnie w diablo nie kręciło, klimat i design tu się liczy. Do tego fani pracują nad polonizacją, na razie wyszła jakaś wersja tłumacząca główny wątek bodaj mimo to trzymam kciuki że uda im się z resztą.

Odnośnik do komentarza

Przeza(pipi)ista gra! W rozwoju postaci z poczatku mozna sie zgubic, bo nie jest to tak przejrzyste i intuicyjne jak w Diablo, ale od czego jest Wiki. Grywalnosc na poziomie Diablo, mroczny setting, swietne otoczenie - no ja jestem kupiony! Na padzie co prawda gra sie slabo (widac ze tytul byl przygotowywany wylacznie z mysla o PC),ale nawet na taborecie nie moge sie oderwac! Jeszcze obecna cena - na allegro klucze po 40-50 zl, polecam z czystym sumieniem !

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

az mnie tym zainteresowaliscie, tym bardziej ze teraz jest w bundlu, a obok niego duchowy nastepca ukochanego przeze mnie dungeon keepera :fsg: Czy granie na padzie jest bardzo niwygodne? mycha+klawiatura do glowny powod dla ktorego nie lubie grac na pc w D2. (i w sumi w kazda inna gre)

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Rayos - musze sprawdzic jeszcze raz, bo wczoraj ewidentnie podlaczajac pada podczas gry cos nie zadzialalo jak trzeba i zamiast klawiszy skrotu do skili otwieraly mi sie jakies rzeczy z dupy. Dzisiaj rano znalazlem w opcjach zmiane celowania, wiec jest szansa, ze jezeli ja zaznaczymy, a wybrane skille beda przypisane pod kazdy z klawiszy to bedzie sie gralo podobnie jak w Diablo. Dam znac pozniej.

Podoba mi sie tez mozliwosc laczenia 2 klas - swietny pomysl! Zaczynamy np. jako zolnierz i laczymy go z szamanem, zabojca, albo zaklinaczem co daje nam mase nowych mozliwosci! Oczywiscie jest to obligatoryjne, wiec kombinacji na Build jest cala masa !

Do tego jeszcze dochodza skille pasywne ktore zdobywamy za pomoca oczyszczania boskich kapliczek:

Devotion-Close-Up.jpg 

- no matura, ale daje to milion pomyslow na buildy postaci!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.