Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Rayos szanuje za pomysl i wykonanie akcji :D

 

 

Mógłbyś wspomnieć również kto był mikołajem przy okazji tego prezentu żeby nikt nie był pominiety w Hall of Fame, albo zeby chociaz mu sie miło zrobiło :)

 

przeciez jest napisane w gifcie ;)

 

Za pomysłem wykonanai akcji stał głównie Kamel, on ogarnął kluczową kwestię i pomysł z kocem ;) Ja wyszedłem tylko z pomysłem, ogarnąłem ludzi (Kamel, Ins, Krzychu i Adi) i kupiłem kocyk

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Rayos szanuje za pomysl i wykonanie akcji :D

 

 

Mógłbyś wspomnieć również kto był mikołajem przy okazji tego prezentu żeby nikt nie był pominiety w Hall of Fame, albo zeby chociaz mu sie miło zrobiło :)

 

przeciez jest napisane w gifcie ;)

 

Za pomysłem wykonanai akcji stał głównie Kamel, on ogarnął kluczową kwestię i pomysł z kocem ;) Ja wyszedłem tylko z pomysłem, ogarnąłem ludzi (Kamel, Ins, Krzychu i Adi) i kupiłem kocyk

 

Zwracam honor, nie zauwazyłem że jest w podpisie :)

Odnośnik do komentarza

Niestety czas odejsc od kompa, chcialbym machnac jeszcze 10 postow z podziekowaniami ale zrobie to wieczorem bo zona krzyczy, dziecko placze, obowiazki wzywaja, ale bede przynajmniej myslal o tym wspanialym prezencie, co za akcja jezu :obama:

 

Odwiedze pobliski szpital i sprawdze czy ten skok cisnienia nie zagraza mojemu zdrowiu :fsg:

Odnośnik do komentarza

Kiedy już myslisz, że wszyscy się wypstrykali z kasy i każdy już odkłada ostatnie grosze, żeby kupić najtańszego VIPA z biedronki i ruski szampan na sylwestra, Teddy udowadnia, że albo w sylwestra będzie grał w grę, albo już zrobił zapasy odpowiednio wcześniej :banderas:

 

NJ6D75y.png

 

Dziękuję, zawsze chciałem w disgaję zagrać, a jakoś mnie zawsze omijała :banderas: nie wiem kiedy ja to wszystko ogram, po prostu nie wiem :( Zbyt dużo dobra mnie dotknęło, brak słów, czasu i tak bardzo bym się chciał jakoś odwdzięczyć, nie wiem, napić się, piwo postawić, cokolwiek :rayos: 

 

Tak w ogóle misiaczki, to policzyłem wstępnie ile wydaliśmy sumarycznie kasy, nie ostatnich kilku prezentów. Jest... grubo :obama: 

Odnośnik do komentarza

dawaj te wyliczenia, jestem w ch,uj ciekawy :D

Wyliczenia w formie grafiki będą zaprezentowane PO evencie, żeby każdy mógł w wygodny sposób podejrzeć najwazniejsze informacje :cool:

 

teraz jedynie mogę powiedzieć, że za wydaną kasę mogliśmy:

 

kupić każdemu zapisanemu uczestnikowi 3DSa classica z Zeldą

kupić prawie 7 PS4

kupić jakieś 4 PS4 PRO

kupić naprawdę mocarną blachę

kupić ponad 1600 piw ze średniej półki

 

robi na wyobraźnię? :lapka:

 

trzeba nadmienić, że na 100% gdzieś coś zgubiłem + lista ciągle się powiększa i Velius jeszcze musi mi podrzucić 20 tytułów, którymi się na forumku nikt nie pochwalił 

Edytowane przez Rayos
  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...