Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

Wracam do domu. Jem obiad i mam coś obejrzeć z żonką.  Stwierdziłem na chwilę kompa odpalę i steama sprawdzę  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:  :banderas:

 

15774828_1400165550023315_80594898005947

 

 

Dzięki :) Gra mojej młodości. Nie wiem ile godzin w nią z dodatkami pograłem ale pewnie z 1000 będzie. Chętnie wrócę do najlepszych hirołsów w historii :)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Mam juz ograniczone fundusze, ale chce kupic co nieco na nowy rok. Gifty mialy isc w sylwka ale tak duzo i szybko kupujecie ze czesc puszczam dzisiaj...tak wiec rozpoczynam bombardowanie, zona mnie zayebie, dzieciak umrze z glodu, na koncie zostanie 53zl ale tak mi sie udzielil swiateczny nastroj i co poniektore osoby pozytywnie mnie zaskoczyly wiec zdecydowalem ze zamiast kupowac sobie Civke 6 jak burzuj za 200zl w mediaexpert to wole uszczesliwic jeszcze kilka osob :)

 

Osoby zostaly wybrane w miare losowo, ale to im wiecej giftów wyslaly zwiekszalo ich szanse na znalezienie sie na noworocznej liscie. Jezeli nie nie dostales/nie dostalas nic dzisiaj mozliwe ze wpadnie cos w piatek albo sobote.

 

Niestety nie stac mnie zeby wysylac gifty do wszystkich tak jak w swieta bo tych bylo az 50 i mocno potrzasly moim kontem :obama:

 

BOMBARDOWANIE CZAS ZACZAC, SZCZESLIWEGO NOWEGO ROKU FORUMKU :banderas: NA KOLANA :banderas:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Odpalam sobie przed chwilą Steama i oczywiście prezent :) 

 

ePyzf69.png

 

Ujęty kolejnym giftem akceptuje i po chwili patrzę:

 

K3XzQkd.png

 

:banderas:  :obama:

 

Panowie jesteście wielcy :)

Los chciał, że prezent od Irka został zaakceptowany jako pierwszy, więc muszę zrezygnować z tego od Starha, tylko co mam w takiej sytuacji zrobić ? Niezaakceptować i Starh będzie mógł wtedy kogoś innego obdarować ?

Odnośnik do komentarza

Velius Ty chory poyebie, dziękuję!  :pawel::obama::wub:
ten facet jest niesamowity
 

bSSexSD.png

 

BTW mam nadzieję, że te podsumowania nie wieszczą końca akcji czy coś? Ja zbieram siły i po nowym roku powinno wystarczyć na jeszcze jedną rundkę :usmiech:

Odnośnik do komentarza

Odpalam sobie przed chwilą Steama i oczywiście prezent :)

 

ePyzf69.png

 

Ujęty kolejnym giftem akceptuje i po chwili patrzę:

 

K3XzQkd.png

 

:banderas:  :obama:

 

Panowie jesteście wielcy :)

Los chciał, że prezent od Irka został zaakceptowany jako pierwszy, więc muszę zrezygnować z tego od Starha, tylko co mam w takiej sytuacji zrobić ? Niezaakceptować i Starh będzie mógł wtedy kogoś innego obdarować ?

Możemy zrobić tak, że wyślesz komusz to dalej - pierwszej osobie, która się zgłosi lub po prostu zwrócisz do mnie i ja to komuś przekażę. Zrób jak wolisz.

 

Nie trafiłem :( fuck...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...