Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek drugi, powrót Mikołaja


Rayos

Rekomendowane odpowiedzi

EDIT

No i patrz co narobiłeś Velsu, a mialem juz upatrzone i mówie jutro dam zeby nie bylo ze dzisiaj sie wypstrykam ze wszystkiego
 

4a3c3e9ddb89babe1ae32689dd958171.jpg

 

 

EDIT2

Technicznie w sumie jest już piątek, wiec w sumie chyba wyszło dobrze :D


A co do gierki to nie znam sie, ale przypomina mi sie tylko jedna scena z filmu


Edytowane przez Krzysztof Tomczak
Odnośnik do komentarza

No i znowu dublety :obama: Krzychu chcialbym powiedziec ze masz pecha, ale tym razem to Kamel mial pecha bo byles 10 sekund przed nim (jak nie mniej)

 

N2vy9UV.png

 

Dziekuje, lubie chinskie bajole :banderas:

 

EDIT:

 

Jeszcze Ins z nienacka mnie zaatakowal alez sie nie spodziewalem tego :obama:

 

xjxBulw.png

 

Mordoklepek nigdy dosc, faktycznie a ta jest nawet fajna, mialem na PS3 i chetnie ogram sobie na PC.

 

Dziekuje bardzo :banderas:

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Człowiek pakuje ostatnie rzeczy do torby i ma już jechać na sylwestra, ale stwierdza, że włączy jeszcze komputer i.... BAM

 

Dziękuje po raz kolejny, sam mało się przyczyniłem do tej zabawy w tym roku, ale zostawiłem prawie 4k w warsztacie i wszystkie świąteczne prezenty, razem z forumkowymi szlak trafił :( Na zabawę za rok chyba specjalne konto oszczędnościowe otworze :D

 

Szczęśliwego nowego roku Panowie i Panie!!!

 

huniepop.jpg

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W PRZYSZLYM ROKU EVENTU NIE BĘDZIE!

 

Zdecydowanie wymknął nam się z kontroli tegoroczny festiwal rozdawania prezentów i to wszystko przeze mnie. Przeze mnie naciągaliście długów, sprzedaliście swoje dzieci, żony Was wyebały z mieszkania/domu, nie będziecie mieli co jesc w styczniu i generalnie wydaliscie caly dorobek swojego zycia na glupie gierki dla ludzi. Musimy z tym skonczyc tu i teraz, bo niedlugo komornicy będą kroczyli między naszymi domami.

 

 

 

 

 

 

 

 

JESTESCIE NIENORMALNI I WAS KOCHAM, ZA ROK BEDZIE IMPREZA Z JESCZE WIEKSZYM PRZYTUPEM :fsg::banderas::obama: 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Rayos nie siej fermentu. :gayos:

 

To co się wyprawia to już przechodzi pojęcie. Więcej gierek dostałem i wysłałem w prezentach niż sam sobie kupiłem. Będzie co robić przez najbliższe miesiące, a jeszcze konsole przecież trzeba coś używać. :fsg:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...