Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

prawilnie przypominam, że od kilku godzin Nintendo reklamuje swoją nową konsolę Bombermanem, 100 letnim portem SF2 i tym.

 

 

I dosłownie jedna Zeldą w którą można pograć dłużej. Ja rozumiem ,że zrobienie gry AAA to minimum 2 lata przy wielkim studiu, ale na boga po kiego grzyba było się spieszyć z premierą - żeby wciskać ludziom indyki ? 

Edytowane przez Jagar
Odnośnik do komentarza

Ten SF wygląda jak zrobiony w JAVIE .  Konsola 300 dolców  to gry powinny być maks po 20 dolarów. Za co my wszyscy płacimy?

Za gry? Skąd te wyliczenia, że jak konsola jest za 300 dolców to gry mają być maks za 20 dolarów? Jak kosztuje 400, to cena 60$ za grę jest uzasadniona?

 

Dla mnie sprawa jest prosta i wydaje mi, że cena 300$zł jest dosyć adekwatną do możliwości tej konsolki. Kontrolery w liczbie sztuk 2 wyglądają na dosyć drogi sprzęt (mimo ich małych rozmiarów). Każdy ma jakieś dopasione wibracje, czujniki, zasilanie, które ma starczyć na znacznie dłużej niż w pierwszych padach do PS4. Konstrukcja modułowa konsoli już sama w sobie jest droższa w produkcji, trzeba uwzględnić masę rzeczy, zrobić to odpowiednio wytrzymałe. Z tego też powodu miejsca w środku jest na pewno mniej niż w systemach o konstrukcji monolitycznej.

 

Co do chata, multi itd. dla Niny ewidentnie nie wygląda to na sprawę priorytetową. Na razie trochę macają się z tematem, robią z tego dodatek dla zainteresowanych. To też świadczy o tym, że nie traktują tej konsoli jako głównie stacjonarnej.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...