Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

NIe jestem w stanie ogrywac wiecej niz jednej gry na raz. 

Po chwilowym zawodze mala iloscia gierek. Stwierdzam ze wezme na premiere z Zeldunia, Potem mario kart w kwietniu. Styka? Styka.

Podróżuje co tydzien. Taka zelde miec w kieszeni? No blagam.

Biedaki nie docenia.

 

Mam nadzieje, ze jakies pokrowce beda fajne.

 

Ja mam nadzieje ze bateria bedzie trzymala w miare dlugo i nie bedzie jakis glupot typu ciagle polaczenie z netem zeby gra dzialala bo wtedy bedzie ciezko w podrozy.

Dla mnie swietne rozwiazanie bo czesto nie mam jak grac na TV wiec sobie elegancko przelaczam na tablecik (jak Wii U, ale tam nie kazda gre mozna tak ograc niestety) albo do kibelka z xenoblade czy skyrimem :banderas:

Odnośnik do komentarza

Ja to mam takie pytanie, czy w końcu Nintendo Polska zadba o To, żeby była ogólnodostępna konsola w sieciówkach typu Saturn czy Media Markt? Jakieś stoisko z grami Ninny, bo z tym to dalej jest słabo, a z premierą Switcha mają okazję dać fanom.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza

treehouse trwa w HUI dlugo takze spokojni,e kazda gre pokaza 


Ja to mam takie pytanie, czy w końcu Nintendo Polska zadba o To, żeby była ogólnodostępna konsola w sieciówkach typu Saturn czy Media Markt? Jakieś stoisko z grami Ninny, bo z tym to dalej jest słabo, a z premierą Switcha mają okazję dać fanom.

 

są stoiska w saturnach/mediamarktach ;) nie we wszystkich, ale CQE sukcesywnie je wprowadza

Odnośnik do komentarza

treehouse trwa w HUI dlugo takze spokojni,e kazda gre pokaza 

Ja to mam takie pytanie, czy w końcu Nintendo Polska zadba o To, żeby była ogólnodostępna konsola w sieciówkach typu Saturn czy Media Markt? Jakieś stoisko z grami Ninny, bo z tym to dalej jest słabo, a z premierą Switcha mają okazję dać fanom.

 

są stoiska w saturnach/mediamarktach ;) nie we wszystkich, ale CQE sukcesywnie je wprowadza

Czy będą lokalizacje PL ? Bo jesteśmy w czarnej d...

Poza Zeldą to same popierdułki trochę i gry dla dzieci. No Xeno ale to nie w tym roku.

Odnośnik do komentarza

Nope Chrno, gry mi sie podobają i to bardzo (no nie wszystkie), nie są takie same tylko podobne i napisałem że WiiU to nie pomogło i musza dać z siebie dużo więcej jeżeli chcą odnieść sukces. To, że będą w rok tojuz bez znaczenia - kupią je te same osoby co kupiły wczesniejsze części na WiiU.

 

Ja Switchowi kibicuje i bardzo chce zeby N odniosło sukces ale robią tyle błędów jak chodzi o prezentowanie nowej konsoli, że komplementować się ich nie da.

 

Ale gdzie robią błąd wytłumacz mi proszę bo tego zrozumieć nie mogę.

Aby zaprezentować wszystko na konferencji musiałaby trwać z 2/3h, już widzę jak wszyscy by wytrwali do max. 2h przy wielkich mękach. Prezentują gry wybranej grupie ludzi i dziennikarzom obecnie na całym świecie przez najbliższe 2 dni, żadnego ukrywania faktów, wszędzie czysta rozgrywka, koncentracja na grach i śmiało na twitterze można wyłapać bardzo wiele news'ów.  Reklama jest dobra, bez zbędnych haseł jaka to będzie rewolucja bo konsola sama się broni swoją odmiennością od klonów Sony i MS. W zeszłym roku sam trailer Switcha spowodował większe zainteresowanie konsolą niż PS4+Slim+Pro i XO S + Scorpio razem wzięte (oficjalne dane podał Google opierając się na tym co ludzie wyszukują).

Zaprezentowali najważniejsze tytuły, które chodziły za graczami i dziennikarzami. Osobiście uważam że z grami nie jest źle bo mają więcej w ciągu roku do zaoferowania całkowicie nowego niż Sony i MS ze swoimi aktualnymi maszynkami przez pierwszy rok razem wzięci.

Tym bardziej że sprzedażowo Wii U to nie wypał więc można wiele wydanych produkcji dobrze podrasować, wrzucić wszystkie dostępne DLC jakie były, dodać coś nowego i mamy gotowy dobry produkt. Ale na razie mamy tylko podrasowanego MK8 bo Splatoon to nowiutka część, Xeno również mamy nowe a nie port. W skrócie mamy gry na Switcha, które dostaniemy w pierwszych miesiącach żywota konsoli a na które czekało się latami na Wii U, to robi ogromną różnicę bo ludzie nie chcą ciągle po prezentacjach czekać na gry latami.

 

Potrafię zrozumieć narzekania na brak info nt. Virtual Console bo na razie wiadomo tylko że będą gry z NES, SNESa i Neo-Geo ale na bank będzie tego więcej. Online moim zdaniem na razie najbardziej leży i jest udziwniony na siłę ale czego oczekiwać po DeNA, które specjalizuje się w grach na komórki i usługami sieciowymi ich dotyczących. Mnie szczerze obecnie g.ówno i tak obchodzi Virtual Console bo nie jest to priorytet. Jeżeli by mi na tym zależało to mam najlepsze miejsce w postaci Wii Shop Channel gdzie 3DS i Wii U się do tego nawet nie umywają ale i tak dobrze dalej uzupełniają, więc tym bardziej nowa konsola powinna ludzi interesować zupełnie nowymi grami i możliwościami a nie produktami z przeszłości. 

 

Jeżeli się mylę to bardzo proszę o konkretne wytłumaczenie bo jestem ciekaw Twojego zdania i wiem że prezentacja nie była idealna bo sam bym chciał zobaczyć więcej gier od wewnętrznych ekip Nintendo ale doskonale wiem ze Ninny nie ujawnia teraz wszystkiego aby zostawić coś na później (Direct przed lub na E3).

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

btw mnie rozśmieszyło już w tej porannym pokazie jak gość powiedział pokazujac pady "no i patrzcie mają boczne guziki też, więc są to pełnoprawne kontrolery, switch jest w zestawie z dwoma kontrolerami" - i kurne pokazuje "połówke" która ma tylko jedną gałke i 4 guziki .....

co za bullshit

 

analog, 4 klasyczne przyciski, 2 bumpery, starczy do podstawowej rozgrywki

Odnośnik do komentarza

 

Tym bardziej że sprzedażowo Wii U to nie wypał więc można wiele wydanych produkcji dobrze podrasować, wrzucić wszystkie dostępne DLC jakie były, dodać coś nowego i mamy gotowy dobry produkt. Ale na razie mamy tylko podrasowanego MK8 bo Splatoon to nowiutka część, Xeno również mamy nowe a nie port. W skrócie mamy gry na Switcha, które dostaniemy w pierwszych miesiącach żywota konsoli a na które czekało się latami na Wii U, to robi ogromną różnicę bo ludzie nie chcą ciągle po prezentacjach czekać na gry latami.

I to jest właśnie powód, dla którego cała ta branża włącznie z Nintendo tonie w szambie. Nowa konsola wychodzi, a obrońcy danej (pal licho już jakiej) marki cieszą się z remasterów lub twierdzą, że ich wydanie było by dobre dla danego sprzętu. :reggie:

Odnośnik do komentarza
Mam nadzieje, ze jakies pokrowce beda fajne.

 

To wręcz główny powód, by kupić Switcha zamiast po prostu Zeldę na Wii U!

 

Bardzo mi się podoba ten motyw podłużnego monolitycznego kształtu z lekko tylko zaokrąglonymi w jednym wymiarze kantami, to też a propos pudełek. Piękne niczym Xperia seria Z :banderola:

IW-eo_39nC49MZFYWI65Ton1XXSlkz_fdVhB_t8P

C1-dceDWgAANhGK.jpg

 

C19-zEOW8AAymhX.jpg

Edytowane przez ogqozo
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

analog, 4 klasyczne przyciski, 2 bumpery, starczy do podstawowej rozgrywki

 

podstawowej rozgrywki w podstawowe gierki ....

 

potwierdzili że pro controller ma akcelerometr, żyroskop i czytnik NFC O.O

 

wow pady do ps4 też to mają (nie licząc zbędnego czytnika do amibo)

 

 

a co wiecej bys chcial? granie pojedynczym joy conem sluzy tylko i wylacznie rozgrywce wieloosobowej w party games, zeby mozna bylo w latwy sposob kogos sciagnac do zabawy do gry w np tego 1,2,switch, mario karta czy cos innego. nikt Ci nie kaze przeciez grac w kazda gre uzywajac jednego joy cona :facepalmz: yano zaczal juz uruchamaic retard mode, a i tak za pol roku kupi z majonezem w oczach bo nowy monhun

  • Plusik 3
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...