Skocz do zawartości

Switch - prezentacja, preordery i ogólna szajba :)


aux

Czy forumek kupi Switcha  

166 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kupisz Switcha?

    • Oczywiście że tak i to w dniu premiery!
    • Oczywiście że tak, ale nie od razu
    • Raczej tak, zastanowię się jeszcze
    • Raczej nie, zastanowię się jeszcze
    • Nie, ta konsola zupełnie mi nie pasuje


Rekomendowane odpowiedzi

 

analog, 4 klasyczne przyciski, 2 bumpery, starczy do podstawowej rozgrywki

 

podstawowej rozgrywki w podstawowe gierki ....

 

potwierdzili że pro controller ma akcelerometr, żyroskop i czytnik NFC O.O

 

wow pady do ps4 też to mają (nie licząc zbędnego czytnika do amibo)

 

 

Tylko cały czas mowa jest o dodatkowym padzie, którego nie musisz mieć. Wcześniejsze pro pady tego nie miały. Teraz każdy ich pad posiada podstawowo te funkcję choć Joy-cony są bardziej zaawansowane. 

 

@columbo

Fajnie że mnie zacytowałeś, tylko szkoda że nie pogrubiłeś tego co napisałem później. Jedyna gra, która na razie jest podrasowana to Mario Kart 8 a reszta to nowe prawowite kontynuacje. 

 

Reggie ma coś niby teraz zapowiedzieć 

  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

@columbo

 

Fajnie że mnie zacytowałeś, tylko szkoda że nie pogrubiłeś tego co napisałem później. Jedyna gra, która na razie jest podrasowana to Mario Kart 8 a reszta to nowe prawowite kontynuacje.

 

Nie no stary proszę Cię. Sześcioletni Skyrim, Disgaea 5, Rayman Legends, Mario Kart 8, Ultra Street Fighter II... A to dopiero początek. Nie róbmy tu CW, ale nie zaginaj faktów pisząc tylko o MK8. Peace.

  • Plusik 6
Odnośnik do komentarza

@columbo

Ale ponownie Ci napiszę to co podałem wcześniej. Wyłącznie chodziło mi o Nintendo i ich wewnętrznych developerów. Pisałem wcześniej i chodziło mi wyłącznie o temat dotyczący portów gier Nintendo na Switcha od samego Nintendo. Poza Big N masz jak najbardziej rację ale czy to wina samego Big N czy firm 3rd party że idą po najmniejszej linii oporu?

 

 

 

C2D-v0NXcAE4rfa.jpg

 

Przed chwilą Nintendo of Europe wypuściło tego screena. Jak launch konsoli wygląda biednie tak chce tylko abyście zwrócili uwagę na to że Xenoblade Chronicles 2 również u nas jest podawany że wyjdzie jeszcze w tym roku!

Edytowane przez chrno-x
Odnośnik do komentarza

chrno doceniam Twoja walke w imieniu Niny ale ludzie jednak po tej prezentacji chyba spodziewali sie czegos innego - typowego pokazu sprzetu ktory wychodzi za kilka miesiecy + gry startowe i troche na reszte roku. Zamiast tego dostalismy dosc chaotyczna konfe, zapowiedzi gier bez ladu i skladu bo po samej prezentacji to bylo wiadomo tylko ze Zelda jest na start i tyle :dunno: Wlasnie dzieki takim zagraniom czytam teraz ten temat i Twoje posty zeby sie czego wiecej dowiedziec co i kiedy wyjdzie i ogladam kolesi grajacy w ARMS przez 30 min liczac ze moze jeszcze cos zapowiedza.

Edytowane przez hav7n
Odnośnik do komentarza

Chrno, to co mi się nie podoba to powielanie błędów i brak umiejętności zaprezentowania swojej konsoli trochę innemu targetowi niż ludzie którzy kupili WiiU. Za rok będzie Zelda, Mario, Spaltoon 2 i Podrasowany Mario Kart. Niech każda ma średnią ponad 90%. Co z tego? Kupią je te same osoby czyli fani Nintendo, którzy lubią gierki od N. Obecnie Wiiu ma kolekcję takich gier i jakoś sprzedaż nie ruszyla. 

 

Dzisiejsza prezentacja postronnemu obserwaorowi (powiedzmy gracz corowy który ma kombo PC + PS4/Xbox One) przekazała jedną wiadomość: wydajemy jak na Wiiu tylko szybciej, lineup bardzo zblizony, bedzie jeszcze Skyrim i moze cos innego ale (pipi)ac to mamy Arms i 1,2 Switch. Pokaz sam w sobie miał kilka fajnych elementów (trailer Zeldy) ale też niepotrzebne bzdury taki jak casulowe gierki i wspaniałe wiadomosci typu "A w EU to sie sami zapytajcie kto i po ile bedzie sprzedawac konsole".  Zeby było jasne: o 5 rano lub o północy w US na prezentacje czekali tylko gracze corowi którzy robią najwięcej hałasu w necie i poza nim. To Ci sami ludzie którzy pogrzebali PR MS po słynnej kompromitacji tv tv tv, która do dzis ma swoje piętno.

 

Ten event to jedyny jaki N ma na ten czas więc powinni wiedziec, że cały swiat na nich patrzy i nie powinni celowac w swoich rodaków tylko ogół graczy, pokazać coś dla swoich fanów (jak Zelda i Mario) oraz coś dla potencjalnego, nowego i dochodowego odbiorcy (tak jak zrobili to podczas pierwszego trailera sugerując, że jakaś forma eSportu będzie miała miejsce oraz będą zachodnie gry). Ten pokaz powinien wysłać jasną wiadomośc dla graczy posiadających inne konsole czy PC że na Switchu znajdą coś dla siebie (jeszcze raz: wszystko z Wii U nie jest dla nich). Zapowiadając płatny online powinni przynajmniej nakreślic jakies plusy jakie będzie miała ta usługa a nie strzelic headshota w kolano mówiąc o gierkach z NES'a zabieranych po miesiącu (mam nadzieje, ze to jakiś błąd i chodzi o zwykłą zmianę oferty i ze gry dodane do biblioteki będą zostawac).

 

Nie mieli oczywiscie czasu zaprezentować wszystkich gier ale nie powinni skupiać się na swoich grach + casualowych. Powinni pokazac że te plansze z logami developerów 3rd party to nie tylko Fifa i Skyrim. Mnie nie boli to, że gry 1st party to "typowe Nintendo" bo to niesamowita jakość. Mnie boli, że te gry same nie sprzedadzą konsoli (zachodnie gry to nie tylko januszowe gó,wna kolego) a Nintendo nie robi nic, żeby udowodnić, że czasy Wii i WiiU kiedy tego wsparcia z zachodu nie było to juz przeszłosc i warto kupić Switcha żeby mieć pełne spektrum gier zarówno kolorowych, japonskich jak i zachodnich w troszeczke powazniejszych mroczniejszych klimatach (jakies dark fantasy jak Darkest Dungeon czy Tides of Numenera powinny sie na tej prezentacji znaleźć a jeżeli zadna taka produkcja nie powstaje to lepiej niech to szybko załatwią). 

 

Ja czekam na to VC i w kółko o tym gadam bo nie miałem GC i WiiU więc odpowiednio VC i remastery są dla mnie mile widziane. Aha no i nie kupiłem ostatecznie Wii U bo robiąc bardzo dokładną liste gier które naprawde chce mieć wyszło tego mniej niż 10. Nigdy nie miałem konsoli na która nie miałem minimum 40-50 tytułów ;) (lepsze, gorsze, corowe lub casulowe ale były i widziałem w nich przynajmniej potencjał). Do tego swiadomosc ze NX powstaje i Wii U jest w zasadzie martwe ostatecznie sprawiły ze olałem zakup - pewnie bede załowac za kilka lat jak w przypadku GC.

 

Nintendo musi przyciągnąć innych graczy niż tych co kupili Wii U. Inwestorzy wiecznie porażek znosić nie będą. Jak nie chcecie żeby ktoś wymusił na N kurs pierdołowatcyh gier mobilnych to lepiej kibicuj zeby przestali promować gierki tak jak robili to na Wii U bo szybko rynek ich skopie po ryju. 

 

Tak poza tym to cena mnie zaskoczyła negatywnie. Czekam na ogłoszenie pozostałych gierek od 3rd party i zobaczymy czy i kiedy kupię Switcha. Moze zaryzykuję i dam im kredy zaufania kupując blisko premiery? Jakos po swojemu ich wesprę bo nie chce zeby porazki wymusiły na nich pójście w mobilnych casuali.

 

Sory za późne odp ale oglądam ten treehouse i pije tequile w miedzy czasie zeby wyleczyc grype.

  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...