Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra zacialem sie i nie umiem w xenoblade :(

chapter 6

Spoiler

Muszę zejsc na sam dol po mieczyk. Jestem w miejscu gdzie sa pajeczyny i pelno pajakow w tym dwa duze, jeden elitarny. Za nimi jest pajeczyna, ale nie moge jej rozwalic bo potrzebuje fire mastery na 3 i wind mastery na 2 a nie mam! Wiem, ze tam jest przejscie dalej. I co teras mam zrobic?

 

Btw jak podniesc merc level? Mam lvl 1 500/500 robie misje i dalej nic

Odnośnik do komentarza

ogolnie jak cos na mapce wymaga wysokiego lvl np fire mastery lv3 to nie oznacza to, ze trzeba miec blade'a z ta zdolnoscia na lvl3, moga byc zamiast tego trzy blade'y z fire mastery na lvl1

 

przy skrzyniach i przeszkadzajkach na planszach sprawdza stan bladow aktywnych czyli podlaczonych pod postaci, ale nie tylko trzech, ktore uzywamy w walce ale calej ekipy wiec 5x3=15 bladow, ciezko mi uwierzyc zatem, ze nie masz na 15 mozliwosci kilku z fire lub wind na lvl1 by ukulac potrzebne 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
32 minuty temu, MichAelis napisał:

Dobra zacialem sie i nie umiem w xenoblade :(

chapter 6

tej pajęczyny nie trzeba nawet spalać - zaraz obok jest zakamarek z drabiną, wchodzisz i masz przejście gorą omijające pajęczynę

1 minutę temu, MichAelis napisał:

Jak sie trust podbic szybko?

 

Spamując ulubione pouch items danego blade'a. 

Odnośnik do komentarza
17 minut temu, Kinoji napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

tej pajęczyny nie trzeba nawet spalać - zaraz obok jest zakamarek z drabiną, wchodzisz i masz przejście gorą omijające pajęczynę

 

 

Spamując ulubione pouch items danego blade'a. 

I jakoś jeszcze? Bo dromachowi brakuje 1000 i teraz to juz serio nie wiem jak dalej mam przejść, bo pptrzebuje 3lvl ancient wisdom

Odnośnik do komentarza
Teraz, MichAelis napisał:

I jakoś jeszcze? Bo dromachowi brakuje 1000 i teraz to juz serio nie wiem jak dalej mam przejść, bo pptrzebuje 3lvl ancient wisdom

 

Itemkami najszybciej, bo sprawdzasz jaki ma ulubiony, idziesz do sklepu, wrzucasz do torby jeden za drugim i tak do us.ranej śmierci xd

 

Poza tym zostaje ci robienie questów albo zwiększanie affinity w walce z nim.

Odnośnik do komentarza

7 chapter skonczony - fabularnie twistowo jakos mnie nie zaskoczyl, spodziewalem sie wiekszego mindfucka ale rozmach - dragon ball pomieszany z gundumem, daimosem, WOW

 

osmy zaczal sie za to wpyte mniam mniam

 

btw pytanie odnosnie dwoch pojec, kto mniej wiecej wyjasni bez spoilerow, oba pojecia pojawiaja sie dosc szybko w grze ale niech bedzie ze dam w spoiler

co to po krotce flash eater i blade eater

Odnośnik do komentarza
2 godziny temu, Kinoji napisał:

 

  Pokaż ukrytą zawartość

tej pajęczyny nie trzeba nawet spalać - zaraz obok jest zakamarek z drabiną, wchodzisz i masz przejście gorą omijające pajęczynę

 

 

Spamując ulubione pouch items danego blade'a. 

Spamujac najtanszy item, np kapuste za 30 złota, ulubiony item i kapusta daja TYLE SAMO AFFINITY. Po co tracic hajs. Ulubiony item zwieksza bonusowe efekty, ale nie affinity.

 

@Ficuś

 

Spoiler

Flesh Eater - Blade, który "skonsumował" człowieka, ma w sobie jego organy czy co tam, chodzi pewnie o drivera. Przez co nie wraca do core crystal tylko zyje az zdechnie (czyt. jego ludzkie organy pojda sie (pipi)ac albo inne przyczyny, ogolnie jak Cole wspominal, nie jest wesoło)

Blade Eater - Człowiek, który "skonsumuje" lub wsadzi sobie w odbyt kawałek core crystal Blade'a zeby posiasc jego moce i zyc długo.

 

Tak przynajmniej to rozumiem narazie.

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

@Ficuś

(poniżej będzie spoiler - info dla tych, którzy używają tapatalka)

 

 

 

 

 

 

1. flesh eaters - oryginalnie blade'y, którym wszczepiono bądź same sobie wszczepiły ludzkie komórki/organy. Przykład - Cole, który był wynikiem eksperymentu.

 


2. blade eaters - oryginalnie ludzie, którzy podczas specjalnego zabiegu wymyślonego przez Amalthusa mieli wszczepiony core chip. Przykład - Zeke, który otrzymał w celu przeżycia część kryształu Pandorii.

 

Edytowane przez Kinoji
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dobra po 80 h fabularnie gra pękła,

Spoiler

last boss taki średnio trudny, nawet powiedziałbym łatwy, ale to co tam się odjaniepawliło, płakałbym mocno, ale wystarczy, że dziewczynie poleciały łzy, trzeba zachować resztki męskiej godności

. Epic. Mimo graficznych bugów i dziwnych wczytek miejscami stil 10/10.

Odnośnik do komentarza
5 minut temu, nadol90 napisał:

Mimo graficznych bugów

 

Mi się chyba ani razu graficzny bug nie trafił, doczytywanie terenów za to jak najbardziej.

 

W spoilerze link do ogromnego spreadsheeta z najróżniejszymi, przydatnymi rzeczami - lista unique dla jednego z blade'ów, pomoc w questach, spis secret areas itp itd. Raczej dla osób daleko w fabule:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...