Skocz do zawartości

Xenoblade Chronicles 2


XM.

Rekomendowane odpowiedzi

No jak sie raz przebiegnie lokacje to napewno nie ma szans, ale ja np sprawdzam kazdy kąt o roznych porach dnia, pogody, robie salvage o roznych porach w roznych miejscach a moze wyskoczy jakis ukryty potwrów na mnie. No dla mnie to esencja tej gry, sprawdzanie wszystkie i zaskoczenie, poradnik w xeno 2 to bezsens i psucie sobie zabawy. Ale tez rozumiem ze nei kazdy ma czas i chec tyle grac w jeden tytuł.

Odnośnik do komentarza

Na sam koniec energi wykonuje 1 atak ktory mnie zmiata powalajac dwojke mi zostawia 500 . Ja tej gry sie ucze inna jest od dwojki poprzedniczek aux core nie ogarnalem jak dzielic z brobi kazdemu na ten moment daje pebtagon chip itd. Slabo mi idzie w XCX dawalem rade tu jest inaczej dzienie trudno. Mam 52 50 46 pozion powinno isc jak madlo a jednak nie :(

Edytowane przez Xord
Odnośnik do komentarza

wskutek zamieszania w 7 chapterze

Spoiler

z zamianą Nia na blade'a i odwrotnie skład ukrócił mi się z 3 osób do dwóch, a teraz nawet do jednej.
Mam walczyć z Malosem i lipa samemu :) 

Nie mogę wybrać więcej osób w teamie.
Można to jakoś odkręcić?

ok już wiem jak include/exclude - może komuś się przyda

Edytowane przez bld
rozwiązanie
Odnośnik do komentarza

ogolnie karny kutas za samouczki w tej grze i brak jakiejs opcji ich odtworzenia albo jakiego dojo by to testowac - sporo ludzi sie odbija kiedy od chaptera4 nagle gra to nie jest patrzenie na rexa jak sam bije i nacisniecie guzika na chwile, widac to tez w recenzjach, sporo sie odbijalo od tej nie januszowej mechaniki, a sa nawet tacy co pisza, ze cala gra to auto-attack wiec pewnie przygode z gra napisali na podstawie pierwszych chapterow ale terminy pala wiec recka musiala byc

Odnośnik do komentarza

Ogólnie musisz sobie poradzić z wbijaniem orbów - 3 opcji w prawym górnym rogu jak największą ilością żywiołów, wszystkich bossów w przyszłości będziesz musiał tak lać, orby ile się da żywiołami (każdy wbity żywioł = przedłużenie potencjalnego chaina)  wpakować a potem chain attack i przedłużanie go zbijaniem tych orbów,  jak to ogarniesz to stwierdzisz, że łatwi ci bossowie. 

Odnośnik do komentarza

Nie przeszkadza mi poziom trudności, dawno nie miałem myślenia nad walką w jrpg od "N".       W XCX kompletnie nie myslałem na pałe wchodziło wszystko i tak od 6 bodajze chapteru bylem op dla bossów tylko ostatni dał do myślenia ze sposobem a niego. To był chyba 11 chapter i boss którego zalatwiłem komendami dla towarzyszy był tak daleko heh.

Dzięki za podpowiedzi ...

Odnośnik do komentarza

Za mną za to Chaper 2, który kończyłem z trzęsącymi się rękoma (to z emocji), jak tu nie kochać tej gry:). Już się zżyłem z tymi bohaterami, jakich posiadam, a tym samym nie mogę się doczekać kolejnego dnia jak wrócę z roboty, by włączyć konsolę i pograć w Xeno 2.

Co do samego systemu walki, to mam świadomość że rozwinie jeszcze bardziej skrzydła, ale to co już mi oferuje daje mi dużo satysfakcji. Bo już widzę że nie jestem traktowany jak przygłup, gdzie wystarczy wciskać na ślepo przyciski (jak można pisać, że w tej grze wszystko odbywa się automatycznie, tuż to trzeba być ignorantem). Sam łaziłem przez dłuższy czas ubijając mooby nawet nie raz nie co silniejsze ode mnie, by w pełni zrozumieć to co obecnie mi przekazano w tutorialu (którego największą wadą jest to, że w razie potrzeby nie można do niego wrócić, ale od czego jest opcja robienia sobie screenów). I zgadzam się z kolegami wyżej, że trzeba go w pełni zrozumieć, i będzie się czerpać z niego ogromną satysfakcję.

Przy tym odezwał się u mnie znowu "mały odkrywca" i staram się sprawdzić każdy zakamarek jaki mam możliwość odwiedzić. Choć nie raz moją ciekawość przepłaciłem lotem koszącym w dół:reggie:. To i tak mam zamiar sprawdzić każdy możliwy zakamarek, tak jak w poprzednikach, i coś czuję że będą targać mną te same emocje. Znowu bowiem się czuję jak ten szczyl, który grał w swojego pierwszego rpg'a w życiu (było to FFVII, a jakże), i nie mam zamiaru korzystać z żadnych opisów by nie psuć sobie tej wspaniałej przygody.

Dziękuję Monolith Soft, jesteście MISTRZAMI...

Edytowane przez P-chan
  • Plusik 4
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...