Skocz do zawartości

PS2 Scena, Underground. Piraty i BM = Warn


grzybiarz

Rekomendowane odpowiedzi

Skąd wiesz że transfer szybszy niż "SMB" ? zmierzyłeś ? czy sądzisz po czasie ładowania ?

 

Moim zdaniem transfer jest identyczny a nawet jak większy to ten malutki procek w PS2 na zdarzy tego przemielić więc po co się chwalić że PS2NetBox jest szybsz od SMB.

 

W pdf PS2NetBox'a jest wpis

 

18. What are the advantages compared to Samba method? Samba requires expensive embedded device or computer with high power consumption and is also inconvenient to use. The speed is only 2MB/s, which is much slower than the device.

 

Dlaczego nie podali prędkości z tego urządzenia ?

Edytowane przez Atr3ju
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

http://wololo.net/2019/10/13/cturt-releases-a-new-exploit-for-the-ps2/

no ładnie, 2019 i kolejny hack na ps2 wyszedł. Tym razem w demówce na YaBasciu. 

No i hack działa na najnowszych slimkach, jakby kogoś to interesowało:)

W dniu 14.05.2018 o 09:44, Meanthord napisał:

Mi tam wyświetla, ale ja używam urządzenia PS2netbox, które gorąco polecam ;)

jak z kompatybilnością na takim czymś?

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Pojawił się nowy exploit, który działa tak prosto, że już bardziej się chyba nie da.

Sprawdzamy jaką mamy wersję DVD playera w menu konsoli, wypalamy odpowiednie ISO stąd https://github.com/CTurt/FreeDVDBoot/tree/master/PREBUILT ISOs, wkładamy płytę i już - odpala się wLaunchELF i możemy spokojnie instalować McBoota czy co tam chcemy. Krótko mówiąc nie potrzeba już chipa czy drugiej memorki z McBootem od kolegi czy z allegro. Po prostu wypalamy płytę, odpalamy na niezmodowanej konsoli i voila.

 

Analogicznie do powyższego gry też można już odpalać "od strzału", jak kiedyś na Dreamcaście. Bajka.

Edytowane przez Meanthord
  • Plusik 7
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z emupardise.me ale trza mieć wtyczkę do przeglądarki. Nie pamietam jak to się zwało, ale jest takie zdziwko że pliki dalej są na serwerze mimo przegranej sprawy z nintendo. Temparamonkey czy jakoś tak - taki plugin do przeglądarki. Opis był na redit. Połącz w Google te dwa hasła. 
jest tez stronka vimm’s lair ale wolny transfer. 

Edit: sorry ale pisałem posta „na raz”

Odnośnik do komentarza
  • 3 lata później...

Dziś widziałem nowy film nrgeeka na temat carta do saturna, dzięki któremu można odpalać gry z karty sd. Zacząłem się zastanawiać czy jest coś podobnego do ps2 i... Jest.

Gry odpalamy z karty sd przy pomocy wejścia memory card. Jest to szybsze niż USB 1.1 i nie trzeba mieć Fata z dyskiem HDD.

Znacie ten patent? Dla mnie brzmi kusząco 

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Mam to ustrojstwo, raczej pozytyw (działa plug and Play), ale ma wady: nie działają jednocześnie kontrolery na USB (odpada więc singstar i Buzz :(), kompatybilność różna z przewagą dobrej, no i filmy RACZEJ nie tną, choć np. w intrze Tekkena 5 dźwięk nie jest zsynchronizowany z obrazem. Czyli jest dobrze, ale mogłoby być lepiej ;). Do slimki polecam jakiś mały router + dysk na USB, to jest najlepsze rozwiązanie, no chyba, że ktoś po prostu ma ochotę wrzucić swoich kilka ulubionych gier na kartę sd i tyle. Wtedy polecam mx4sio, ale z pewną dozą ostrożności ;).

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...