Jump to content

Super Bomberman R


Emtebe

Recommended Posts

  • Replies 41
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

OK, ale jest to jednak bomberman w roku 2017 - bardziej ciekawostka, niż GOTY.

Tu sie nie zgodze. To, że podstawowe zasady są dosyć proste i ogólnie znane nie znaczy ze gra nie ma tyle contentu zeby nie kosztować więcej. Za sam tytuł nie mozna zadnej gry wycenić. To czy faktycznie ma tyle zawartości to inna kwestia.

Link to comment

US Gamer: "Super Bomberman R to nie jest zła gra. Ale źle podchodzi zarówno do zmian w klasycznej formule, jak i trzymania się jej. Tryb singla nie potrzebował takiej kompleksowej oprawy wizualnej, za to w trybie multi przydałoby się więcej ustawień meczu, jak w poprzednich częściach. Trudno przeoczyć fakt, że gra kosztuje 50 dolarów, a Live/Blast/Ultra po 10 dolarów. Trudno to przełknąć, biorąc pod uwagę brak dodatkowych opcji obecnych w tamtych wersjach".

 

"Jest jeden tryb - Deathmatch - i opcja zmiany czasu, liczby rund, pozycji startowej, nagłej śmierci, czaszek i powrotu do gry po stracie życia. Gra ma 8 plansz na początek i kilka więcej do oblokowania. Poza tym, można zagrać krótki meczyk albo mecze ligowe". (...) "Mulitplayer online jest całkiem przyjemny, ale (...) nawet wybierając tylko mecze z dobrym połączeniem można czasem napotkać duże opóźnienie. Może to spat(pipi)ą, ale na razie to jest problem".

Edited by ogqozo
Link to comment

Świetna jest ta gra. Idealna do multi. Przetestowałem wspólnie z żoną jak i ze szwagrami, robiąc mały turniej. Zabawa przednia. Szkoda, że nie ma większej ilości trybów gry do multi, może jakieś dlc się z tym pojawi.

 

Sam tryb Story też fajny do ogrania, zwłaszcza z drugim graczem do pomocy.

Link to comment
  • 3 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.