Skocz do zawartości

Arms


Daffy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość FunkYoSelf

Nie wiem czy to dobry pomysł tak od razu odrzucać sterowanie ruchowe, gra była projektowana z myślą o takim sterowaniu, wszyscy na E3 grali na takim. Przypomina mi to sytuację za Splatoona gdy wiele osób marudziło na sterowanie żyroskopowe. Obecnie osoby grające na sterowaniu tylko analogami nie mają szans z żyroskopowcami którzy poświęcili trochę czasu żeby się przyzwyczaić.

Odnośnik do komentarza

ehe, kazali im grac ruchowo xd

Wbilem 6 level w rankedzie. Super, ze nintendo zrobilo cos nowego w tym skostnialym gatunku. Gicior, ze trzeba przejsc GP zeby grac w rankedy - typ prostym sposobem graja tylko ogarniete typy :]

Mindgamesy i setupy w tej grze :banderas: :banderas: :banderas:  Na bank bedzie esport.

Goscie od mario kart to mistrzowie.

Tekken xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD

Odnośnik do komentarza

dawid ludzie narzekają, że gra na dłuższą metę będzie się nudzić, gdyż promuje wybitnie defensywny styl gry, gdyż bardziej opłaca zaczaić się na zły ruch przeciwnika i to karać, niż samemu wychodzić z inicjatywą, przez co duża część pojedynków rankingowych kończy się timeoutem xd

 

co o tym myślisz? bo takie ARMS to ja mogę mieć i w SF IV, jak odpalę mecz Blanka vs Blanka xd

Odnośnik do komentarza

Mi się nie podobał SF4 od początku, za dużo spędziłem życia na rysowankach w salonach gier. SF3 4life! Ale ja stary jestem. Dodam, że kocham jeszcze Virtua Fighter. Oczywiście od stu lat nie wychodzą nowe części ale co tam :-(

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Ale multi w tej grze jest kocurem :banderas: Zauważyłem że ludzie starają się używać jednej taktyki licząc na łatwe zwycięstwo co jest okrutnym błędem. Każdy cisos da się zablokować albo skontrować a blok ominąć dlatego trzeba kombinować być cały czas w ruchu zmieniać taktykę i obserwować co robi przeciwnik aby nie dać się zaskoczyć i samemu znaleźć odpowiednią strategie na wygraną. Arsenał ciosów i możliwych ruchów jest na prawdę spory co sprawia ze pojedynki są bardzo skillowe, a po każdej przegranej czujesz że byłeś po prostu gorszy od rywala. Ciekawe czy multi nie zdechnie po miesiącu bo potencjał jest spory ja narazie świetnie się bawię i polecam każdemu ;)

Odnośnik do komentarza

Hehe, "Edge" zrobił recenzję i dał 9. Mówią, że rewolta w świecie bijatyk. (Nota bene, w tym samym numerze - Injustice 8, Tekken 6. I oczywiście małe gierki na VR, w które nikt na tym forum niestety nigdy nie zagra, z najwyższymi ocenami). Największy skandal od czasów 10 dla Skyward Sword???

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

W online tylko kontroler, responsywnosc sterowania pasem zawsze będzie większa. Sterowanie ruchowe jest bardzo dobrze zrobione i sprawdzi się świetnie do lokalnego grania tym bardziej ze do ogarnięcia ruchów wystarczy pare minut z joyconami po których nawet największy laik będzie miał wrażenie ze już wszystko umie.

Odnośnik do komentarza

Miałem na mysli lokalne granie gdzie te kilka ruchów jest do ogarnięcia przez znajomych w 5 minut przechodząc tutorial. W rzeczywistości ruchów i kombinacji jest więcej wystarczy wejść do menu pomocy i przejrzeć chociażby specjalne ruchy każdej postaci. Ta gra sprawdzi się świetnie jako party game easy to learn hard to master. Szkoda ze nie mam drugiej pary joyconów i znajomych żeby to sprawdzić :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...