Skocz do zawartości

Nintendo Switch - News [TYLKO NEWSY]


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Dla mnie już od dawna lepszy niż PES. PES królował na PS2, potem to równia pochyła i Fifa ich przeskoczyła + co najważniejsze - jest dobry online. Jak to będzie wersja zbliżona do PS3 + dobry online to łyknę. Nie chcę wojenki PES vs FIFA - podałem wyłącznie moją opinię.

Odnośnik do komentarza

Dla mnie już od dawna lepszy niż PES. PES królował na PS2, potem to równia pochyła i Fifa ich przeskoczyła + co najważniejsze - jest dobry online. Jak to będzie wersja zbliżona do PS3 + dobry online to łyknę. Nie chcę wojenki PES vs FIFA - podałem wyłącznie moją opinię.

PES królował do 6 części i później seria przeżywała duży kryzys. Ale ostatnie 2-3 lata to powrót do świetności. Obydwie serie trzymają w miarę równy poziom. Mi od dawna bliżej do PESa, bardziej mi się podoba system konstruowania akcji. FIFA jest bardziej dynamiczna i akcje w niej są często schematyczne, ale bardziej się nadaje na grę imprezową. Jest łatwiej przyswajalna dla nowego gracza. Ale fakt FIFA również lepszy online. Najważniejsze żeby każdy wybrał coś dla siebie. Bez wojenek.

Odnośnik do komentarza

W sumie nie zdziwię się jak PES też wyląduje na Switchu. Nintendo chce kasę za online, więc musi mieć sporo gier multi. Arms, Splatoon, Mario Kart, Pokken i Smash nie wystarczą, a Pokemonów z głównej serii nie zobaczymy tak szybko jak byśmy chcieli. Dlatego Nintendo zadbało o Fifę, Minecrafta, Dragon Quest X, Monster Hunter XX, Nba 2k18, Payday 2, Dragon Ball Xenoverse 2, są plotki o Call of Duty i Final Fantasy XIV.. PES i Rocket League też by im nie zaszkodziły

Edytowane przez funditto
Odnośnik do komentarza

Grubo.

 

Microids zapowiedział, uwaga, 6 gier na Switcha:

 

Sybiera 1 - Q3 2017

Syberia 2 - Q4 2017

Syberia 3 - Q1 2018

 

Gear.Club - Q4 2017

Flashback - Remastered Edition - Q4 2017

Blacksad - Q4 2018

 

Ceny ani forma dystrybucji nieznana jeszcze. Cieszy, że poza trzecią syberią (którą zapowiadali już jakiś czas temu) puszczą też 1 i 2, ciekawe tylko w jakich cenach. 

Odnośnik do komentarza

Info co do fify:

- Has FIFA Ultimate Team, Local Seasons, and a new Switch related mode?

- No Single Player story

-Two joycon support

- Most realistic portable FIFA according to EA

 

 

 

 

The game delivers the most technologically-advanced portable FIFA experience ever, outputting 1080p resolution when docked and 720p on handheld. Players are the most realistic they’ve ever been due to new Physically Based Player Rendering, and immersive, 3D environments that bring the pitch to life.

UT jest, nie ma Alexa Huntera.

 

fifa18-switchpage-yourway-lg-2x.jpg

 

Niby screen, ale nie ma się co sugerować, bo to jakaś pikseloza, wystarczy spojrzeć na HUD. Mistrz photoshopa płakał jak obrabiał.

 

Jestem wstępnie zainteresowany, może zaraz wycieknie jakiś gameplay czy coś.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Może nie będzie to taki port na odpier,dol. Natywna rozdzielczość, 60 fps, w miarę nowoczesny gameplay - o nic więcej nie proszę. 

 

Ciekawe jak ma wyglądać granie w multi na 2 joycony, brakuje przecież L2 i R2 i drugiej gałki. No ale sam fakt, że będzie taka możliwość jest bardzo ok.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

 

 

Played it briefly myself. A step down from the other version but it looks quite good on the Switch itself. 60fps during gameplay and 30 during cuts and other angles (as usual I suppose). Character models are decent but look kinda dated. I think folks will be generally happy with the visual aspect at least.

 

 

Ale dam się ogolić :sapek:

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Żeby w to się przynajmniej fajnie grało, nic więcej nie oczekuję. Inny silnik będzie miał zapewne wpływ na gameplay, ale mam nadzieję, że jak najmniejszy, żeby podobnie grało się na wszystkich platformach. Sterowanie jednym joyconem swoją drogą, ale mam nadzieję, że  na dwa w trybie pada albo na pro controlerze będzie się dało normalnie grać jak w pełnoprawną Fifę. Trybu fabularnego nie ma, bo to pierwsza Fifa na Switcha, EA zapewne chce sprawdzić jak "poważna gra o piłce" sprawdzi się na kolejnej konsoli Nintendo. Jak dobrze się sprzeda to zapewne kolejna edycja różnić się będzie tylko wizualiami. 

Odnośnik do komentarza

Reggie jest teraz na żywo na streamie IGN

 

 

"Number of key reveals, first looks... quick and to the point" Reggie on Nintendo Spotlight

 

A po Spotlight przejdą od razu do Treehouse, gdzie wg. Reggiego ujawnione zostaną kolejne zapowiedzi.

 

No ciekawe, 25 minut to niby nic, ale jeżeli tempo będzie odpowiednie (a tak powiedział Reggie), to może coś dobrego z tego wyjdzie. Niech przykładem będzie marcowy Direct z indykami, gdzie w 20 minut pokazano kilkanaście gier, bez zbędnego gadania.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

W sumie i tak na switchu caly czas jest w co grać . Kończę na spokojnie zelde w międzyczasie jakiś wyścig w MC8 na dniach kupie Arms a za miesiąc Splatoon 2 jeśli dobrze kojarze niedługo później pokken wychodzi . Super jakby do końca roku upchali Mario , Momster Huntera i Xenoblade . Biorąc pod uwage że polemonów napewno nie zapowiedzą ro fajnje jakby jeszcze jakiś fire emblem sie pokazał a byłby to bardzo dobry rok dla nintendo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...