Skocz do zawartości

Nintendo Switch - News [TYLKO NEWSY]


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

original.jpg

 

sztywniutka okladeczka i info odnosnie premiery : Q4 2017. preordery są już od dawna na VGP jak by co. W środku oczywiście instrukcja i ciekawostki na temat powstawania tej okładki i samego jej twórcy - legendarnego w pewnych kręgach Susumu Matsushita

Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

zle sie dzieje w kwestii piractwa, widze ze nintendo dalej w lesie w tej kwestii, sa juz pierwsze romy gierek z switcha, odpalic ich jeszcze nie ma jak

 

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1408398

 

scenie udalo sie juz:

The following things have already been achieved privately:

  • Userland code execution
  • Kernel has been dumped
  • Cartridge dumps
  • Extracting private data from games like models (data mining)
  • Backing up saves and transferring them to another Switch
  • Editing saves
  • "Cheating" in games by modifying RAM values
Odnośnik do komentarza

 

The Elder Scrolls V: Skyrim for the Nintendo Switch includes all-new gameplay features like motion controls for combat and lockpicking, outfits and gear from The Legend of Zelda, plus additional loot unlocked from compatible The Legend of Zelda Amiibos. Take down enemies with the Master Sword, protect yourself with the Hylian Shield or look heroic in the Champion’s Tunic. Skyrim also includes all official add-ons – Dawnguard, Hearthfire, and Dragonborn.

 

z oficjalnej strony skyrima. 

 

https://elderscrolls.bethesda.net/en/skyrim?

coś słabo śledzisz ;) 

Odnośnik do komentarza

Właśnie sprawdziłem i gdzie niby jest to demo Raymana hmmmm.

Sprawdzałeś na własnej skórze, czy sugerujesz się jakimiś wiadomościami z dupy odnośnie tego dema.

No chyba, że ja jestem takim debilem i nie mogę znaleźć.

 

 

Wystarczy wejść na zakładkę coming soon.  Bez obrazy :lapka:

 

Ogólnie dema gier, które jeszcze nie wyszły pewnie będą się znajdować w tym dziale.

 

Odnośnik do komentarza

 

 

 

Wystarczy wejść na zakładkę coming soon.  Bez obrazy :lapka:

 

 

 

A myślisz, że co ja zrobiłem  w pierwszej kolejności. Owszem jest zapowiedz, ale żadnego demka pobrać nie można.

Także na ten czas czekamy może za dłuższą  chwilę pojawi się opcja Download. 

Edytowane przez kazuyoshi
Odnośnik do komentarza

też mam to demko, ale nie znalazłem je w eShopie, tylko poprzez listę gier u znajomego (User Page -> Friend List -> Friend -> Play Activity). i rzeczywiście jest zbugowane, nie wiem jak handheld mode, ale na TV coś jest nie tak w muzycznej planszy - dźwięk "chrupie", a animacja nie jest płynna.

 

ogólnie demko przypomniało mi jak słabe są te wszystkie porty Rayman Legends w porównaniu z oryginałem z Wii U...

szkoda, że nie postarali się o nową kontynuację, tylko odgrzewają te kotlety w kółko i w kółko :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...