Skocz do zawartości

Nintendo Switch - News [TYLKO NEWSY]


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Od razu z grubej rury. Wszystkie inne platformy. Natomiast szkoda, że akurat switcha wśród nich nie ma. Ms zrobi fajny bajer i połączy w minecrafcie wszystkie current geny. Akurat to im się udało. Taki monhun z połączonym światem... Marzenie ściętej głowy.

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

Dzięki, poszukałem i znalazłem. Kurde, to może to SONY blokowałem opcję CrossPlay w Tekken 7? Pytali Haradę i potwierdził, że docelowe platformy nie chcą tego, ale ja stawiałem że prędzej MS blokuje takie rzeczy. A teraz wygląda, że to SONY. Jeszcze pytanie, czy ta aktualizacja obejmie tez PC? Jak tak, to strasznie Sony daje doopy marketingowo.

 

EDIT. Doczytałem, że Windows 10 też w to wchodzi i wersje mobile. O ja yebe, ale frajestrwo...

Edytowane przez NemoKOF
Odnośnik do komentarza

To tam tego nie ma jeszcze? Nawet nie wiem, nie podoba mi się ta gierka zupełnie, czytałem tylko, że mieli to umożliwić. Pewnie się boją, że się okaże, że mają najsłabsze usługi sieciowe ;-) A na poważnie, są najwięksi to blokują, to mniejszym zależy, im nie. Ale jak się chwalili faktem, że gry na PS4 można pożyczać itd to byli tacy zayebiści i to MS był ten zły. Trochę czasu minęło i sami są źli. Słabo.

Odnośnik do komentarza

FUZE Technologies ogłosiło dzisiaj, że ich FUZE Code Studio zmierza na Nintendo Switch w drugim kwartale bieżącego roku. Jest to specjalne narzędzie, które nie tylko jest pomocne w nauce programowania, ale także pozwala tworzyć własne gry.

FUZE Code zapewnia:

  • Łatwość w nauce programowania
  • Nie wymaganie doświadczenia w kodowaniu
  • Tworzenie gier oraz aplikacji 2D i 3D
  • Dostęp do sensorów oraz kontrolerów Joycon bezpośrednio w swoich aplikacjach
  • Wsparcie dla funkcji Docku
  • Programowany syntezator oraz silnik mowy
  • Możliwość użycia dołączonych grafik oraz ścieżek dźwięków lub stworzenie własnych
  • W przyszłości dodatkową zawartość do pobrania
  • Pełne wsparcie klawiatury USB

Źródło: http://tylkonintendo.pl/2017/06/19/fuze-code-studio-zmierza-na-switcha/

 

Co myślicie? ;) Szczerze mówiąc wcześniej zupełnie o tym nie słyszałem.

Odnośnik do komentarza

komu bullet hella?

 

https://youtu.be/jMPBxKkHqYU

 

- Lovingly crafted high octane old-school arcade action in modern 60FPS HD graphics
- Medley of the best aspects of classic Japanese Bullet Hell shooters with its own innovative twist
- Epic campaign across 2 unique game modes each with their own mechanics and scoring
- NEW Ultra-wide mode offers a fresh expansive game-play experience from previous versions.
- Tons of weapon customization and extra unlocks
- Brand new SPIRIT/GRAZE system gives beginners an exciting and stylish experience while rewarding skillful high risk plays that genre veterans are capable of
- Rocking soundtrack by the talented indie circle Blankfield from Tokyo
- TATE mode for the ultimate recreation of the arcade machine experience
Edytowane przez Rayos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...