Skocz do zawartości

Nintendo Switch - News [TYLKO NEWSY]


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Nintendo sie chwali (wyniki do 30czerwca)

 

na swiecie poszlo juz 4,7mln switchy

sprzedali 13,6mln gier

zelda 3,92mln

mario kart 8 delux 3,54mln

12 switch 1,22mln

arms 1,18mln

 

pewnie za jakis czas rekordzista bedzie splatoon2 bo w trzy dni w kkw poszlo 671tys sztuk co jest rekordem na switcha w tym kraju

 

tej sily juz nie zatrzymacie

Odnośnik do komentarza

niecale 5 milionów w niecałe 5 miesięcy? no ja nie wiem co tak słabo.

 

 

 

 

Nintendo, ogarnijcie dupy i zatrudnijcie więcej chińskich dzieci do skręcania tych konsol bo mielibyście spokojnie bańkę więcej gdyby nie brakowało konsol :/ 

A za miesiąc Monster Hunter XX w japonii i znowu się będą o Switche zabijać

Odnośnik do komentarza

zapomnialem dopisac, ze to wyniki z 30czerwca(czyli 4 miesiecy) wiec ponad 5 baniek juz jest spokojnie teraz, a widzac co sie dzieje w kkw i jakie kolejki sa po switcha dla splatoona to raczej by juz pod 7 baniek sie zblizali jakby konsola byla wszedzie na swiecie normalnie dostepna

 

wiiu poszedl w 13,56mln, jak ogarneli by produkcje switcha to w rok by mogl zrobic wynik jak wiiu przez caly zywot

Odnośnik do komentarza

bundle z marianem pewnie bedzie na premiere mariana, zapowiedza to na gamescom lub tgs, ogolnie czekam na tgs i licze ze ujawnia wtedy wiecej z lineupu na 2018, moga byc i kolejne remastery z wiiu i ciekaw jestem czy w 2018 wyjdzie nowe no more herous, octopath traveler czy megaten od atlusa, no i fajnie jakby na premiere dq11 w europie byla juz gotowa wersja na switcha

 

nie glupi bylby tez bundle switch + fifa dla europy, ale i tak wszystko sie rozchodzi o produkcje, popyt jest i bez bundli ale nintendo daje ciala po calosci z dostepnoscia

Odnośnik do komentarza

mogą być i kolejne remastery z wiiu

Dajcie już sobie spokój z tymi odgrzewanymi kotletami :( Nie lepiej by było gdyby zaserwowali nam Mario Kart 9, albo Pokken 2? Że mało ludzi grało w sztosy z Wii U? To będzie wyłącznie ich strata. Spójrzcie na Splatoon 2 - świetna gierka, i jako sequel dla wtajemniczonych z oryginałem z Wii U, i jako pierwszy kontakt z marką dla świeżaków na Switchu. Wszyscy zadowoleni. Albo Xenoblade 2 - gra wykorzystuje silnik Xenoblade X, więc nie byłoby problemów przeportować tej pozycji, a jednak zdecydowali się na nową produkcję, i to jest sytuacja win-win dla każdego.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

mario kart 8 delux 3,54mln

fire emblem (nie wariors
no more herous

 

Ficuś zlituj się, ile można. Przecież to oczy krwawią.

 

DELUXE

WARRIORS

HEROES

 

 

niecale 5 milionów w niecałe 5 miesięcy? no ja nie wiem co tak słabo.

 

 

Przebili WiiU i 3DSa, a rajosowi mało xD.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

a co, tantiemy od sprzedaży każdego egzemplarza dostajesz? masz switcha? masz. to siedź cicho i maluj farbkami. czy w sklepie będzie 10 switchów czy 1000, gracze i tak kupią, bo nie jest to najinteligentniejszy gatunek człowieka.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...