Jump to content

Syberia 3


messer88

Recommended Posts

Polecam ograc syberie 1 i 2 . Chodzą za psie pieniądze i pójdą nawet na lapku sprzed 15 lat. Gry nadal pięknie wyglądają i maja klimat. Ja na trójkę nie mogę się doczekać i zakup day one. Czekam tylko na recenzje jak z optymalizacja. Wybiorę albo pc albo xboxa.

Myślę, że więkoszość osób zainteresowanych kupnem S3 ograło i szanuje poprzednie części. To nie taka nisza pnc jak np Yesterday.
Link to comment

Ogolnie przygodówki Benoita Sokala trzymały poziom, Amerzone czy Paradise też dawały radę klimatem.

 

Syberie pamiętam za to, że to była chyba jedną z nielicznych przygodówek, gdzie nie musiałem sobie specjalnie pomagać solucją. Dwójka zaś kompletnie na odwrót nie miałem cierpliwości do niektórych łamigłówek. Ciekawe jak będzie tym razem.

Link to comment

Stare Syberie miały fajne zagadki (nie równa się z trudne) i za(pipi)isty klimat (na co składała się również muzyka), a z tego co czytałem, to tutaj poszli w stronę konsolowości (cinematic experience) i trochę się tego obawiam. Pierwsze pokazy dla prasy raczej nie wywołały spazmów i ekstazy, w CDA narzekali, że pokpiono zagadki i przez zmiany w formule gra była trochę takim technicznym koszmarkiem. Mam nadzieje, że przesunięcie premiery pomogło.

Link to comment
  • 2 weeks later...

Fabularnie super, zagadki świetne. Graficznie i pod względem płynności animacji to późne ps2/wczesne ps3. Po gearsach 4 czy innej nowej grze przecierałem oczy ze zdumienia, że to nie wyszło 11 lat temu. Ząbki i tekstury to mała tragedia.

Link to comment
  • 1 year later...

Co za zbugowane g owno. Ktoś grał a ogóle?

 

Najpoerw po ok 6h grania miałem buga, że guziki interakcji przestały działać. Po tipach z neta (zabawa z sejwami, reinstalka itp.), ruszyło dalej. Teraz jestem po 8h Pani Walker lata w powietrzu. Nic nie da się zrobić. Ktoś coś?

 

Mimo, że gierka spoko to przez te bugi nie grywalna, nie polecam nikomu nawet fanom S1-2 takim jak ja.

 

 

  • Sad 1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.