Skocz do zawartości

Syberia 3


messer88

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 15
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Polecam ograc syberie 1 i 2 . Chodzą za psie pieniądze i pójdą nawet na lapku sprzed 15 lat. Gry nadal pięknie wyglądają i maja klimat. Ja na trójkę nie mogę się doczekać i zakup day one. Czekam tylko na recenzje jak z optymalizacja. Wybiorę albo pc albo xboxa.

Odnośnik do komentarza

Polecam ograc syberie 1 i 2 . Chodzą za psie pieniądze i pójdą nawet na lapku sprzed 15 lat. Gry nadal pięknie wyglądają i maja klimat. Ja na trójkę nie mogę się doczekać i zakup day one. Czekam tylko na recenzje jak z optymalizacja. Wybiorę albo pc albo xboxa.

Myślę, że więkoszość osób zainteresowanych kupnem S3 ograło i szanuje poprzednie części. To nie taka nisza pnc jak np Yesterday.
Odnośnik do komentarza

Ogolnie przygodówki Benoita Sokala trzymały poziom, Amerzone czy Paradise też dawały radę klimatem.

 

Syberie pamiętam za to, że to była chyba jedną z nielicznych przygodówek, gdzie nie musiałem sobie specjalnie pomagać solucją. Dwójka zaś kompletnie na odwrót nie miałem cierpliwości do niektórych łamigłówek. Ciekawe jak będzie tym razem.

Odnośnik do komentarza

Stare Syberie miały fajne zagadki (nie równa się z trudne) i za(pipi)isty klimat (na co składała się również muzyka), a z tego co czytałem, to tutaj poszli w stronę konsolowości (cinematic experience) i trochę się tego obawiam. Pierwsze pokazy dla prasy raczej nie wywołały spazmów i ekstazy, w CDA narzekali, że pokpiono zagadki i przez zmiany w formule gra była trochę takim technicznym koszmarkiem. Mam nadzieje, że przesunięcie premiery pomogło.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 rok później...

Co za zbugowane g owno. Ktoś grał a ogóle?

 

Najpoerw po ok 6h grania miałem buga, że guziki interakcji przestały działać. Po tipach z neta (zabawa z sejwami, reinstalka itp.), ruszyło dalej. Teraz jestem po 8h Pani Walker lata w powietrzu. Nic nie da się zrobić. Ktoś coś?

 

Mimo, że gierka spoko to przez te bugi nie grywalna, nie polecam nikomu nawet fanom S1-2 takim jak ja.

 

 

  • Smutny 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...