Skocz do zawartości

Monster Hunter Generations Ultimate (SWITCH)


Gość ragus

Rekomendowane odpowiedzi

@ragus

To samo będzie tu jak nie przeniesiecie sejwa. To jest masakra ale niektórzy twierdzą, że nie trzeba ich robić ale to nie prawda w dłuższej perspektywie trzeba bo odblokowujemy questliny i składniki dla kucharza. Ja usypiałem i konsola wypadała mi z ręki ale zrobiłem każdy jeden. 

Edytowane przez devilbot
Odnośnik do komentarza
W dniu 16.08.2018 o 22:18, devilbot napisał:

@ragus

To samo będzie tu jak nie przeniesiecie sejwa. To jest masakra ale niektórzy twierdzą, że nie trzeba ich robić ale to nie prawda w dłuższej perspektywie trzeba bo odblokowujemy questliny i składniki dla kucharza. Ja usypiałem i konsola wypadała mi z ręki ale zrobiłem każdy jeden. 

 

Szanuję upór, ja się poddałem.

 

Z drugiej strony, jak patrzę na zawartość w porównaniu do World to kusi jednak wziąć. No i ta przenośność jednak robi swoje. Ehh, no zobaczę.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Ciężko do czegoś to przyrównać. Diablo tylko ciągle bijesz bossa, z aktywnym systemem walki, unikami i dużą ilością broni do wyboru. Z potwora wypadają jego części, z części robisz lepsze bronie/zbroję. Odblokowujesz co raz trudniejsze questy i tak w kółko. Możesz sam, możesz w coopie online, oprócz questów z zabijaniem masz typowo gatheringowe, gdzie zbierasz jakieś rośliny i inne grzyby z których robisz mikstury, jakieś dopalacze i inne chu,je muje dzikie węże.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

No to ubiłem tego ptaszora na "easy". Kurde, ta gra wygląda cały czas tak samo od czasów gdy lata temu w to zagrałem na PSP xD. Dobrze, że to World powstało. No na dużym TV to nie robi wrażenia za bardzo, ale w trybie przenośnym pewnie Monster Hunterowe świry będą zadowolone.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

Nie mam switcha ale na 3dsie w każdą wydaną część mh nadal są ludzie online. W japończyka generations ultimate jest masa graczy ale jest crossplay 3ds-switch w tę wersję gram najczęściej. W 4u zawsze też jest sporo chociaż na gogmaziosa musiałem szukać graczy na discordzie. 

Jżeli nie grałeś w stare monhuny to wiedz że online nie jest ak rozbudowany jak w world nie ma flar i dołączania w trakcie questa.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 10 miesięcy temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Bronie z Astalosa mają element thunder, a set Dreadqueen działa ze statusami: Sleep, Paraliż i Poison. Czyli Crit Status i Dreadqueen będą nieaktywne bo twoja broń ma element.

Set dreadqueen lepiej działa z szybką bronią jak SNS czy Duale bo one szybko zakładają status, a status na młocie np paraliż może imo tylko zepsuć nam flow walki bo wejdzie w nieodpowiednim momencie np tuż po zestunowaniu potwora.

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...