Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Porazka goni porazke. Typ w ogole nie potrafi w gre. 90min. Wciepa, glowa gol. :/ u mnie nie wchodzi nic. Jakbym qurwa uwaznie nie celowal to huy dupa palec.

 

Punktow zero, albo w dol bo co chwile renew yebany kontrakt. Co to qurwa za kontrakty na kilka meczy? Yebany grind tylko podsuwa tace zebys wyy(pipi)al swoje talary na coinsy. Za to powinni twórcy byc batowani tak samo jak banda jelopow ktorzy je kupuja.

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Na tym te tryby polegają, $$$;) ale rzeczywiście fut wydaje się lepiej zbalansowany niż myclub;) chociaż też w(pipi)1ajacy;) graj zwykle sezony i tyle;)

 

Wysłane z mojego XT1580 przy użyciu Tapatalka

Chcialbym, ale jak widze terminatorow to mnie bierze na hefty.

Dobry bilans dzis. 5 porazek, 1 zwycięstwo. Do konca 4 mecze. Jest szansa, ale wyebac sie w Division 8. Ja pyerdole.

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Ale o co chodzi panowie? Ja narzekam na grę w momencie kiedy trafiam na lagi, oprócz tego albo prawilnie koszę innych albo inni prawilnie koszą mnie (jeżeli się palę przy setce, to wiem, że nie mam dnia). Co do utrzymania składu, to sprawa wygląda tak, jeżeli chcemy grać gwiazdami, to musimy:

a) wygrywać zdecydowaną większość spotkań

b) wydawać kasiorę

dlatego polecam tworzyć słabsze składy (2-3 gwiazdki), często rotować (najlepiej stworzyć sobie dwie równorzędne jedenastki ze sporym zapleczem rezerwowych. Moim zdaniem w takim wypadku nawet jak będziemy wygrywać 3-4 mecze na 10, nie będzie problemu z utrzymaniem drużyny+inwestowanie w nowe losowania.

Mam rozegrane około 90 spotkań, w drużynie mam około 50 piłkarzy (2-3 białych, około 10 brązowych, około 30 srebrnych, kilku złotych, jeden-dwóch czarnych na niskich levelach) i wyrzucam kasę w błoto co kilka spotkań kupując trenera, którym później nie gram w ogóle, bo zaraz znajdę niby lepszego. Wydaje mi się, że źle zarządzacie GP, szarżując i cisnąć w każdym meczu najlepszych graczy. Najważniejsza zasada w MC, to znalezienie możliwie najlepszego-dla nas- trenera, dopiero później szukamy piłkarzy.

 

Dzisiaj miałem  zły dzień do grania, trafiły mi się ze dwa zlagowane mecze, do tego spalałem się łatwych sytuacjach, a gra raczej też nie była dla mnie łaskawa (no nie wchodziły mi akcje z dupy). 

Odnośnik do komentarza

Ja preferuję loby (no chyba, że bramkarz nie wychodzi), można wtedy nawet strzelać prosto w środek bramki ;). Za to jak nie mam dnia, to prawie zawsze wybieram złe rozwiązania, ew. zwlekam zbyt długo lub strzelam za wcześnie (tak, po trzydziestce nie jest już tak różowo...).

Odnośnik do komentarza

po ziemi czyli L1 i strzał ?

W ten sposób zrobisz loba. Im krótszy pasek siły uderzenia tym niższa trajektoria lotu piłki, więc po ziemi oznacza zazwyczaj pacnięcie klawisza strzału.

 

Jeszcze szybkie wtrącenie w sprawie zmian zawodników, Bhatti na twiterze informuje, że Konami pracuje nad patchem usprawniającym przełączanie pomiędzy zawodnikami. Ufff...

Odnośnik do komentarza

Trzeba to poprawic natychmiast. Uff 4:1 z wymagającym przeciwnikiem. I wszystko prawie wychodzilo. Yebany Pes. Od checi rozqurwienia pada o 65 cali po euforie niczym spust na dorodne mlode cysie., :banderas:

 

u ciebie też pad lata ? mam to samo, ale nie o telewizor a też mam 65 cali, tylko o podloge albo o kafelki, ja do tego przyp... reka w stół i pare dni temu tak walnalem ze do dzisiaj spuchnieta  :scratch_one-s_head:

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

podobnie jak pajgi - nie kumam narzekania na niemozliwosc utrzymania skladu w myclub, budujcie max 3 gwiazkowy team i bedzie spoko, a i frajda grania wtedy najwieksza, kazdy pes (czy fifa) grana druzynami zlozonymi z koksow to przeciez dauniada, dodatkowo ta dauniada w myclub tyle kosztuje, ze trzeba wspierac sie prawdziwa gotowka

Odnośnik do komentarza

podobnie jak pajgi - nie kumam narzekania na niemozliwosc utrzymania skladu w myclub, budujcie max 3 gwiazkowy team i bedzie spoko, a i frajda grania wtedy najwieksza, kazdy pes (czy fifa) grana druzynami zlozonymi z koksow to przeciez dauniada, dodatkowo ta dauniada w myclub tyle kosztuje, ze trzeba wspierac sie prawdziwa gotowka

Tzn. da się grać samymi koksami, ale trzeba grać eventy i w sumie tylko wygrywać -_-.

 

Co do napierdalania ręką w meble, to ja tak połamałem przy poprzednich PESach oparcie sofy (kobieta do dzisiaj myśli, że to ona coś popsuła- jestem złym człowiekiem...)

Odnośnik do komentarza

podobnie jak pajgi - nie kumam narzekania na niemozliwosc utrzymania skladu w myclub, budujcie max 3 gwiazkowy team i bedzie spoko, a i frajda grania wtedy najwieksza, kazdy pes (czy fifa) grana druzynami zlozonymi z koksow to przeciez dauniada, dodatkowo ta dauniada w myclub tyle kosztuje, ze trzeba wspierac sie prawdziwa gotowka

 

to jak mówisz kolego żeby grać i żeby kasa się zgadzała ? max 3 gwiazdki, sila zespolu max 1700 i tyle ? w poprzednie PESy grałem ale w Master League, MyCLub nie ruszałem, w tym sezonie dopiero 1 raz to ruszyłem.

Odnośnik do komentarza

Kolejny xD. Ja yebie. W(pipi)am takie idiotyzmy ze zaraz mnie rozqurwi. Oczywiscie nic nie wpada.

O losowaniu pilek nawet nie wspominam bo to niedoyebane jakies.

 

Utopic 10 kafli na jakiegos parcha o ktorym nawet nie mam pojecia. A wydupyaj mi ze skladu.

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

 

podobnie jak pajgi - nie kumam narzekania na niemozliwosc utrzymania skladu w myclub, budujcie max 3 gwiazkowy team i bedzie spoko, a i frajda grania wtedy najwieksza, kazdy pes (czy fifa) grana druzynami zlozonymi z koksow to przeciez dauniada, dodatkowo ta dauniada w myclub tyle kosztuje, ze trzeba wspierac sie prawdziwa gotowka

 

to jak mówisz kolego żeby grać i żeby kasa się zgadzała ? max 3 gwiazdki, sila zespolu max 1700 i tyle ? w poprzednie PESy grałem ale w Master League, MyCLub nie ruszałem, w tym sezonie dopiero 1 raz to ruszyłem.

 

no dokladnie, pajgi w 2017 nawet chyba dwugwiazdkowy team budowal przez dlugi dlugi czas

 

kobik jaki elokwentny erudyta 

Wydaje mi się, że najważniejsze jest zgranie zespołu i dobór trenera pod nasz styl gry. To ma większe znaczenie niż ilość gwiazd w teamie.

to juz swoja droga, nie wiem jak w pes18 ale w pes17 nie warto bylo odpalac meczy z zywym graczem bez zgrania minimum 90 bo byla totalna blazenada na boisku, obrona sie rozjezdzala, nikt nie trzymal pozycji, nie wychodzil na pozycje itp

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

W 2017 do samego końca jechałem na dwugwiazdkowym teamie (to jest mniej wiecej poziom zawodników pomiędzy OVR 75-82 + ławka OVR ok. 75 w danym meczu) i tutaj też przy tym pozostanę. To daje mi małe szanse na spotkanie drużyny z ronaldami, większość gra zbalansowanymi ekipami. Są oczywiście gracze, którzy mają bardzo mocną 11 grając w zamian bez ławki (wszyscy zawodnicy z OVR poniżej 66), ale to oznacza, że albo dużo ryzykują, albo mają mega szeroką ławkę, która daje im możliwość wystawiania co spotkanie 11 piłkarzy z formą A-B.

W tej części niski TS nie ma aż takiego znaczenia, gram właściwie od razu nowym trenerem (z TS na poziomie 70)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...