Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Zawsze jak sobie mysle,ze konami cos spapralo i gola z dystansu nie da sie juz wsadzic,to chlop mi strzela takie cos.

W becie wpadalo znacznie czesciej,ale tam sie gralo lepszymi zawodnikami,mam sobie team lvl 2 i wypadl mi Teodorczyk,chlop po statystykach ovr 79 nic specjalnego,ale na boisku bestia,silny,lufa ,wykonczenie ustawienie sie,wlasnie ktos pisal osatatnio,ze takimi graczami najwiecej jest fanu z grania i to prawda,

dostalem tez Suareza i po ograniu paru meczow,nie chce mi sie go uzywac on na  lvl team lvl 2 poprostu przenika i laduje prawie wszytsko.

 

Ogolnie przegralem mysle ze z 50 meczy w my club i lagi to mialem max w 3,switenie gra sie w to wersje i nie trace bramek z glowki jak w 17 non stop.

Edytowane przez KarolJanuszGejmingu
Odnośnik do komentarza

Ta gra ma coś spier...nego przy sterowaniu po zdobyciu gola, teraz strzeliłem na 2:1 i nagle wszystko wolne, prawie nie można bronić a piłkarze ledwo się ruszają i nie, nie jest to stamina. Czyżby rak taki jak w fyfie ?

Też to odczuwam. Grałem właśnie z polaczkiem cebulaczkiem, który miał dużo mocniejszy skład w MyClub (puchar o to nowe losowanie więc filtr siły drużyn nie obowiązywał) i mnie z początku cisnął ale jakoś strzliłem mu bramkę a potem drugą. Od tego momentu nie mogłem wyjśc ze swojej połowy, bullshity typu podaje obrońcą gdzie dookoła niego jest 4 zawodników a ten podaje do napastnika co kończy się przejęciem i szansą przeciwnika. Do tego widzę, że cebularze już mają jakiś patent na kick-off'a i leci od razu długa laga i typ jest sam na sam.

Odnośnik do komentarza

Cuda tak ale nie takie oszukiwanie, teraz gralem z typem 600 siły miał ale skład średni, miałem 14 strzałów 9 na bramkę, z 5 setek i nic nie strzeliłem, albo słupki albo niemożliwe piłki bronił. Wg mnie gra musi rozpoznać że na koncie były kupowane coinsy i wtedy jest to jakoś zmieniane, tak jak w z(pipi)... fifie

 

JA wiem kiedy jestem słabszy i czuje kiedy mi mecz nie idzie, wtedy odpuszczam, ale tutaj byłem lepszy, gość nie istniał a i tak gola strzelił z kija i wygrał

 

Jak będzie tak dalej to sprzedaję to (pipi) i kupię football managera na pc i będę miał coś przy czym się nie będe denerwował że mikrotransakcje 

Edytowane przez PlastikowySmalec
Odnośnik do komentarza

Czy nie można poprostu zagrać w ta gierkę bez spiny?

Ja nie wiem ,jakieś teorię spiskowe ciągle,że gra pomaga innym.

Strzały nie wchodzą, obrońcy nie reagują,ja dostaje czasami solidny w(pipi) ale w pesie widać że chłopaki ograniaja i z nim sobie nie pogram.

 

 

Wysłane z mojego Redmi Pro przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza

No staty czesto takie ze laduje z 20 strzalow. 3/4 tego celne. Typ 2, jeden z dupy i wygrywa. Nie gram w pilki od wczoraj ale bramki to losowosc.

 

Gralem wczoraj z polakiem. Mowil zebym w opcjach dal pass support na lv3 bo defaultowo jest na 1. Cos w tym jest, podania juz tak nie chodza ale czesciej pilka leci w brame.

 

Powrot do 7 dywizji.

Edytowane przez II KoBik II
Odnośnik do komentarza

Ja zauwazylem ze czeste sa takie sytuacje jak sie traci pierwszemu gola. Moze to cos zwiazanego z tym emotions w czasie meczu?

 

Dobrze wiedziec ze to nie moje widzimisie ze jak trace jakas bramke to potem moge nakur,wiac strzaly i kazdy laduje w bramkarza albo zaczynaja po slupkach nakur.wiac w sytuacjach ktore zawsze wchodza. Pol biedy jak jakos wcisne w koncu tego gola ale jak nakur.wiasz a rywal sobie kopnie ot tak i wpada mu druga bramka to orzy bloodborne takiej kur.wicy nie dostawalem

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...