Skocz do zawartości

PES 2018


Rekomendowane odpowiedzi

Jak się wku.rwiacie na myclub to po co ciśniecie? Dywizje czekają, ostatnio się zaskoczyłem bo trafiam na naprawdę fajnych przeciwników pokroju reprezentacji polski, na rome, borussie. Najgorzej na trafić na Man U, które z Zlatanem i Lukaku robią ser szwajcarski z mojej obrony.


JAk nie wpada 15 sytuacji z rzędu a gościu nic nie robi tylko strzela gola z dupy to nie, nie jest lepszy i nie ogarnia, jest fartownym przegrańcem, powinni takich ubezwłasnowolnić.

 

człowieku lecz się 

Odnośnik do komentarza

Ja w tym roku, pierwszy raz gram w PES po 4 latach zagorzałej pasji w Fifie. Jeśli ktoś narzeka że AI komuś pomogą niech zagra u konkurencji, tam się dzieją cudeńka dopiero  :) Tu, jak nie umiesz grać to raczej przypadkowo nie wygrasz meczu, w ffie do 7 ligi można było dojść z marszu nie znając klawiszy :) Jak ktoś jest początkujący, zapraszam do pogrania towarzysko, login psn: michaltd

Odnośnik do komentarza

Panowie kusicie tym co czytam żeby się z PESem zmierzyć w tym rok

 

No nie wiem na co czekasz bo to najlepszy, zdecydowanie najlepszy PES od lat. To jakie mecze mozna w tej grze zagrać jak np męczarnia w polu, strzałow po jednym i ogólnie średni do ogladania ale pełen walki mecz jaki miałem Liverpool - Roma albo jakieś typowo cyborgowe tiki taka jak grałem Man City gdzie praktycznie każdy mecz jest inny, style gry, które mają wielki wplyw na wydarzenia na boisku i ta cudowna swoboda w rozgrywaniu piłki. 

 

Na minus troche reakcja piłkarzy (trzeba jednak z wyprzedzeniem planować podania), przełączanie jak ktoś gra szybką piłkę jest wkur,wiające no i brakuje mi trochę tego zastawiania się plecami przez silnych napastników (w sensie jest ale raczej mało użyteczne) 

Odnośnik do komentarza

Ale poczekam aż gierka trochę stanieje i pewnie się do niej przymierzę ;)

Wczorasj kupilem na GT z przesylka za 138 zl...

Arcy to ty sie tam tylko zblaznisz :*

 

Nie no Easy dobry skillowiec. Pamietam z 09 :)

No ja ostatnio gralem tylko w FIFE, ale niejeden turniej PESa na forum pokazal skill PESowcow ^^ 

Gdyby zorganizowac taki turniej w FIFE to ludzie grajacy w PESa co najwyzej zamkneliby dol tabeli - taka prawda. Co by nie mowic FIFA jest gra znacznie trudniejsza do ogarniecia w obronie, gdzie kryje sie od pilki, trzeba caly czas kontolowac gracza i miec dobry timing przy odbiorze pilki, czesto wyczekiwac majac pod kontrola 3 przyciski na raz. Ba - do niedawna w ataku tez byla trudniesza (pewnie dlatego nasze turnieje wygrywali Fifowcy) - tymbardziej szkoda, ze EA zaliczylo taki regres w tym roku i przy okazji cale szczescie, ze Konami wrocilo do szczytowej formy.

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza

 

Panowie kusicie tym co czytam żeby się z PESem zmierzyć w tym rok

brakuje mi trochę tego zastawiania się plecami przez silnych napastników (w sensie jest ale raczej mało użyteczne) 

 

 

 

a myślałem że to ja nie umiem grać... zastawianie jest i to bardzo pomocne, chyba że strzeliles bramkę i AI zaczyna swirować tak jak w fyfie

Odnośnik do komentarza

Moim skromnym zdaniem mocno demonizujecie wpływ momentum, płacenia za coinsy przez co ktoś tam inny ma pod górkę. Dla mnie prawdziwym problemem jest niedostateczne działanie online (z sezonu na sezon coraz lepsze, ale nadal 100 lat za konkurencją), lagi w tej części chociaż ogólnie rzadsze mają większy niż ostatnio wpływ na grę przez zmiany w mechanice.  Mecze w których tak naprawdę, naprawdę jestem lepszy od rywala ale piłka nie wpada (lub wpada za mało), za to jemu wchodzi wszysto (ale żadna sytuacja nie jest nawet dobrą okazją na bramkę) zdarzają się bardzo, bardzo rzadko (w tej części miałem tak chyba raz na ponad sto spotkań). Zazwyczaj jest tak, że to nasze lepsze granie oceniamy dosyć pochopnie. Też mi się zdarzały spotkania w których rywal oddawał po 30 strzałów, ja 3-4 i wygrywałem 3-0, później dostaję PMki o farcie, oszustwach itp. itd. To, że każda moja akcja to było wyjście sam na sam z bramkarzem, a jego 29 strzałów z 30 to było bicie na pałę (czego sam raczej nie uskuteczniam, chyba, że jestem w desperacji...), bo nie potrafił nawet wejść w pole karne jakoś nie pamięta albo jest na takim w(pipi)ie, że ma chwilowo wyłączoną logikę. 

Odnośnik do komentarza

Tutaj nie jest lepiej, jak dałem na jakość połączenia 3 to szukało mi średnio po 5 minut i 50% spotkań nie dało się grać, a teraz mam ustawione na 4 i średnio czekam na mecz 10-15 minut (w niektórych godzinach nie ma nawet co próbować się połączyć), a i tak raz na 10 spotkań chodzi nieakceptowalne. 

Odnośnik do komentarza

Gram na PC (w poprzednie edycje grałem na PS4) i wiem, że tutaj jest mniej graczy, ale w innych grach nawet ich mniejsza ilość nie przekłada się na tak długie czasy oczekiwania.  Masz ustawione na 2 czyli więcej przepuszczający filtr, im wyższa wartość tym mniej ci ludzi puszcza. Możliwe, że teraz pod tym względem jest lepiej na PS4. Ja mam już w(pipi) na minimalnym lagu, więc wolę grać raz na pół godziny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...