Jump to content

3rd Strike/Alpha Collection na 30-lecie Street Fightera?


metalcoola

Recommended Posts

Dla mnie 3s w zupełności wystarczy. Alpha też byłaby super a gdyby dodali jeszcze HSF2 to byłbym mega szczęśliwy. Co prawda mam 3s i HSF2 w składance na pierwszego xboxa a SF3EO na xlive ale chciałbym jeszcze kupić te gry na Ps4.

 

edit: dla mnie 3s to najlepszy SF więc jestem nahajpowany maxymalnie i jeśli ta gra zostanie uwzględniona w "30th Annivesrary" to kupuję na premierę.

Edited by ornit
Link to comment
 • 3 weeks later...
 • 5 months later...

Dobra wiadomo że kolekcja wyjdzie w maju itp itd. Było już wrzucane w innym temacie.

Górne gry z Online dolne bez:

game_20171211_wolf_1.jpg

 

Mnie boli tak jak wszystkich że Alpha 2 nie dostanie online i martwi, że Alpha 3 będzie  podstawową wersją, a nie Max. Najważniejsza różnica między wersjami to 8 postaci i zlikwidowane infinite comocosy na v-ismach.

 

Zwykła Alpha 3:

sfa3.png

 

Wersja MAX albo Upper w Japoni:

 

gfs_15065_2_4.jpg

 

Wszystko wskazywało by na to, że dostaniemy podstawową wersje Alpha 3 bo na bannerze promocyjnym jest logo Alpha 3 ale...

Tak samo było z Alpha Anniversary Collection na PS2 jednak po przejściu trybu Arcade w zwykłej Alphie 3 przy wyborze gry można było przytrzymać select i uruchomiała się wersja MAX. Będę rozczarowany jak w tej kolekcji będzie inaczej.

 • Upvote 2
Link to comment

Ta Max też wyszła w salonach ale fakt została olana przez japońskich graczy. To czy dostaniemy arcade perfect to zależy kto to przeportuje i jak. Już może nich nie portują tylko wrzucą w zwykły emulator z PC bliżej arcade i tak nie uzyskają.

 

Ja jednak to tej wersji SFA3MAX mam największy sentyment bo to od niej zacząłem grać w Street Fightera na dreamcascie gdzie miała świetny tryb world tour w którym hodowało się zawodnika zwiększało statsy i levelowało nawet poza grą w minigrach na VMU. I potem z takim VMU można było isć do salonu gier w japonii i podłączyć ją pod automat włąsnie pod tą nie lubianą wersję na płycie NAOMI.

Edited by devilbot
 • Upvote 1
Link to comment

Może nie tyle nielubiana co mniej popularna. Chyba przez to, że częściej spotykane były tańsze caby z CPS3 i właścicielom salonów nie opłacało się zmieniać tej wersji do Naomi, która poza wymienioną przez Ciebie likwidacją infinitów miała także te 5 dodatkowych postaci (dolls i boxer byli do odblokowania). 

 

Osobiście wolałbym, żeby zamiast tej wersji MAX, skonwertowali Uppera z GBA z grafą i silnikiem CPS3/Naomi :sir:  Oczywiście gdzieś poza tą kolekcją...

Link to comment

Ja od początku zakładałem, że będzie wersja Upper na takiej samej zasadzie jak na Anthology z PS2. Przygodę z moją ulubioną częścią serii zaczynałem od wersji PSX, po latach grałem w wersję arcade i trochę tak smutno było na ekranie wyboru typka bez Balroga, Evil Ryu i reszty ferajny.

Edited by ciwa22
Link to comment

Balrog, Juni i Juli są do odblokowania. W wersji arcade musiało minąć kilka tygodni od pierwszego odpalenia gry a wybierało się te postacie po wklepaniu odpowiednich kodów. Nie wiem jak w MAXie ale w oryginale boxer wyglądał na mocno niedopracowanego :P

 

edit: Chyba tylko Amerykanin Apoc grał Balrogiem ehhehe

 

Edited by ornit
Link to comment
 • 1 month later...

Dobry preview nadchodzącej kompilacji. Max potwierdza, że mają być jedynie emulowane wersje bazujące na arcade. Dla mnie ok chcę arcade perfect (jeszcze jakby były glitche z 3s to byłby miód np. zresetowanie gry Makoto czy freeze Uriena przeciwko Remy'emu. Brak training mode? Wątpię. Na pewno dodadzą tą opcję w pełnej wersji. Dla nowych graczy ciężko będzie bez tej opcji grać w 3s czy Alphę 3. Fajny jest podgląd ciosów specjalnych w menu. DObrze, że są przynajmniej podstawowe opcje wyboru "okienka" gry. Ja złożyłem już preorder i nie mogę się doczekać mimo tego, że mam te wersje od prawie 20 lat pod mame :kaz:

Link to comment
 • 2 weeks later...
 • 1 month later...

Już pod koniec tego miesiąca wychodzi mesjasz! Biorę urlop i będę napierdalał haduuuken! haduuuken! szorjuuuken! Nie, no w (pipi)a was robię :yao: Wybiorę pazura i będę nawalał wall jumpy na wstających przeciwników, tak że nie będą wiedzieli którą stroną mają blokować:kaz:

 

 

Jedynym z minusów może być fakt, że tryb treningu i VS planowany jest jedynie dla gier, które mają mieć zaimplementowany online tj. Street Fighter 2 Hyper Fighting, Super Street Fighter 2 Turbo, Street Fighter Alpha 3 i Street Fighter 3: 3rd Strike.

 • Upvote 1
Link to comment

Z takimi osiągnięciami to (pipi) warta byłaby ta platyna.

 

 

Gdyby zrobili: Skończ każdą z gier na najwyższym poziomie bez kontynuacji...To byłoby trofeum!:kaz:

 

edit: choć boję się, że ta kupa SF1 może dać popalić :yao:

Edited by ornit
 • Upvote 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 • Recently Browsing   0 members

  • No registered users viewing this page.
×
×
 • Create New...

Important Information

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Privacy Policy.