Skocz do zawartości

oni

ONRUSH

Rekomendowane odpowiedzi

XBOX ONE, PLAYSTATION 4

Premiera: Lato 2018

wygląda trochę jak taki trochę budżetowy klon Motorstorma 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Codemasters nie da tyle pieniążków co Sony na Motorstorma... tak czy siak mnie zaciekawili, taką arcadowe i offroadowe wyścigi bym przygarnął.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

nowy krótki teaser 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chciałem napisać ze spełniło się marzenie i  będzie nowy motorstorm, ale coś mi tutaj  pachnie małym budżetem i nie wygląda to lepiej niż motorstorm hd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wygląda bardzo solidnie, czyli jak stary dobry Motorstorm.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
56 minut temu, milan napisał:

Chciałem napisać ze spełniło się marzenie i  będzie nowy motorstorm, ale coś mi tutaj  pachnie małym budżetem i nie wygląda to lepiej niż motorstorm hd.

Przecież Motostormy zawsze pachniały małym budżetem a zwłaszcza Apokalipsa. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie wiem, chodziło mi o kampanię reklamową, jak wychodziły motorstormy to wiedziałem o  tym, a to tutaj nagle znikąd mi wyskakuje.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

xD czyli jakby Onrush miał dużą kampanie reklamową to twoje marzenie by się spełniło? :dog: 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mógłbyś sie opanować?

Chodziło mi  o fakt że wygląda mi to jak motorstorm HD, zresztą ten trailer nie ma też zbytniej dynamiki dla mnie i rozmachu.

Kampania reklamowa tylko lekko przemawia za tym że budżet jest ograniczony wg mnie. Tak sobie gdybam.

Widzę że kolega ma problemy z wyjściem z obory.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

nie traktuj każdego posta jako personalnego ataku. Przeprowadziłem normalny wniosek logiczny w formie żartu a ty się już obruszasz 

Edytowane przez asax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No tak, bo przecież zwrot "to twoje marzenie by się spełniło?" nie odnosi się do mojej osoby.

Powstrzymaj  te gimbusowe pieski  i iksdeki, ja w tym temacie nie uprawiam żadnych hejtów ani nie wypisuję bzdur, napisałem że trailer i wyglad gry na razie nie robią na mnie wrażenia i mam obawy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

to był żart milianie, żart. EOT 

Wracając  do tematu:

Moim zdaniem trudno, szczególnie teraz na pół roku przed premierą gdybać o budżecie gry na podstawie kampanii  reklamowej. Po pierwsze dlatego że marketing nie zawsze dzisiaj koreluje z budżetem gry. Branża zna przypadki gdy wysokobudżetowa, dopracowana a przede wszystkim bardzo dobra gra przemykała bez większego echa z powodu zbyt małego marketingu (jak np Titanfall 2 i EA), jak i całkowicie absurdalne przypadki gdy bardzo małe gry, otrzymywały olbrzymie wsparcie marketingowe (vide No Man's Sky i Sony).

Po drugie dlatego że ostatnio obserwuje się trendy, przeprowadzania krótkich ale bardzo intensywnych kampanii reklamowych, czego najlepszym przypadkiem jest  jedna z najlepiej sprzedających się serii, czyli Call of Duty. Także nie możemy mieć teraz pewności, że marketing Onrush w pobliżu premiery nie dorówna temu które posiadały gry z serii Motorstorm. 

Edytowane przez asax

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Kurde, bardzo mi się podoba po tym zwiastunie. Oby tylko AI nie było tak spierdolone jak w Apokalipsie czy Split/Second i będzie gitarka. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobry ten trailer. Codies i Evolution, to nie może się nie udać. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Graczom Xboxa zazdroszczę Forzy Horizon 3. Brakuje takich gier na PS4. Kiedyś był Burnout i Motorstorm, teraz jest tylko "Need for Lootbox". Wątpliwa sprawa że dorówna to FH3, ale jest to jakieś światełko w tunelu. Podobno otwarta beta wkrótce.

Edytowane przez Pauli87

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Pauli87 napisał:

Graczom Xboxa zazdroszczę Forzy Horizon 3. Brakuje takich gier na PS4. Kiedyś był Burnout i Motorstorm, teraz jest tylko "Need for Lootbox". Wątpliwa sprawa że dorówna to FH3, ale jest to jakieś światełko w tunelu. Podobno otwarta beta wkrótce.

A to ma być konkurencja FH? A w życiu.  raczej kolejne wcielenie Motorstorm, z resztą o ile mnie pamięć nie myśli ex pracownicy Evolution dołączyli do drużyny Codies. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

z tego co pokazują wygląda nieco jak połączenie fuel i pure. za wcześnie na oceny ale raczej będzie to średniak choć może akurat pozytywnie zaskoczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Nie byłbym taki pewien. Nie od dziś wiadomości, że Codmasters jest biedne, stąd ich gry wyglądają średnio. Ale grywalność ciągle jest na tip top. 

I to nie żadne połączenie Fuel i Pure tylko nowy Motorstorm kutwa xD

Edytowane przez chris85

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

O mój Boże, przecież ten zwiastun Pacific Rift robi dobrze nawet teraz :banderas:

Ale by styknął jakiś remasterek, oj tak.

• Plusik 2

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

No :fsg: ja po cichu liczę na taką samą kolekcję jak ma Wipeout. 

Oczywiście prawilne Motorstorm, Pacific Rift i Arctic Edge. 

• Plusik 1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dirt showdown też uber grywalny :dog: pożyjemy, wypuszczą, zobaczymy. Codies od zawsze dostarczali mi granie więc jakąś tam nadzieję pokładam ale zbyt wiele razy człowiek się zawiódł więc wolę bez hajpu.

w motorstormy nie grałem więc dla mnie to combo fuel+pure :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Motorstorm Pacific Rift :banderas: moja pierwsza gra na PS3, wejście w Next Gena z PS2, jak to wyglądało, jak to robiło, o mój boże :fsg:  a ONRUSH wygląda fajnie, będę obserwował :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

krótki urywek gameplayu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wyglada jak budżetowy klonik motostorma, ale moze być ok. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi