Jump to content

ONRUSH

ASX

Recommended Posts

• 3 months later...
Guest _Be_
56 minut temu, milan napisał:

Chciałem napisać ze spełniło się marzenie i  będzie nowy motorstorm, ale coś mi tutaj  pachnie małym budżetem i nie wygląda to lepiej niż motorstorm hd.

Przecież Motostormy zawsze pachniały małym budżetem a zwłaszcza Apokalipsa. 

Mógłbyś sie opanować?

Chodziło mi  o fakt że wygląda mi to jak motorstorm HD, zresztą ten trailer nie ma też zbytniej dynamiki dla mnie i rozmachu.

Kampania reklamowa tylko lekko przemawia za tym że budżet jest ograniczony wg mnie. Tak sobie gdybam.

Widzę że kolega ma problemy z wyjściem z obory.

No tak, bo przecież zwrot "to twoje marzenie by się spełniło?" nie odnosi się do mojej osoby.

Powstrzymaj  te gimbusowe pieski  i iksdeki, ja w tym temacie nie uprawiam żadnych hejtów ani nie wypisuję bzdur, napisałem że trailer i wyglad gry na razie nie robią na mnie wrażenia i mam obawy.

to był żart milianie, żart. EOT 

Wracając  do tematu:

Moim zdaniem trudno, szczególnie teraz na pół roku przed premierą gdybać o budżecie gry na podstawie kampanii  reklamowej. Po pierwsze dlatego że marketing nie zawsze dzisiaj koreluje z budżetem gry. Branża zna przypadki gdy wysokobudżetowa, dopracowana a przede wszystkim bardzo dobra gra przemykała bez większego echa z powodu zbyt małego marketingu (jak np Titanfall 2 i EA), jak i całkowicie absurdalne przypadki gdy bardzo małe gry, otrzymywały olbrzymie wsparcie marketingowe (vide No Man's Sky i Sony).

Po drugie dlatego że ostatnio obserwuje się trendy, przeprowadzania krótkich ale bardzo intensywnych kampanii reklamowych, czego najlepszym przypadkiem jest  jedna z najlepiej sprzedających się serii, czyli Call of Duty. Także nie możemy mieć teraz pewności, że marketing Onrush w pobliżu premiery nie dorówna temu które posiadały gry z serii Motorstorm. 

Edited by asax
30 minut temu, Pauli87 napisał:

Graczom Xboxa zazdroszczę Forzy Horizon 3. Brakuje takich gier na PS4. Kiedyś był Burnout i Motorstorm, teraz jest tylko "Need for Lootbox". Wątpliwa sprawa że dorówna to FH3, ale jest to jakieś światełko w tunelu. Podobno otwarta beta wkrótce.

A to ma być konkurencja FH? A w życiu.  raczej kolejne wcielenie Motorstorm, z resztą o ile mnie pamięć nie myśli ex pracownicy Evolution dołączyli do drużyny Codies. 

dirt showdown też uber grywalny :dog: pożyjemy, wypuszczą, zobaczymy. Codies od zawsze dostarczali mi granie więc jakąś tam nadzieję pokładam ale zbyt wiele razy człowiek się zawiódł więc wolę bez hajpu.

w motorstormy nie grałem więc dla mnie to combo fuel+pure :P 

• 2 weeks later...