Skocz do zawartości

ONRUSH


ASX

Rekomendowane odpowiedzi

Jako wielki fan ms szczerze wolałbym remaster MotorStorm: Pacific Rift wbrew pozorom i mimo sporej frustracji  model jazdy w tej części był genialny. Ktoś o sporych umiejętnościach bez problemu odstawiał resztę online na 10 - 15s a hardkorowy festiwal stawał się bajecznie prosty i nawet drobne oszustwa AI szło zostawić daleko w tyle.

 

Wystarczy popatrzeć na to co ten koleś wyprawiał swego czasu w tej grze.

 

 

 

albo ten poniższy filmik ciężarówki były na tej trasie uznawane za najszybsze i sama ich trasa była sporo łatwiejsza. Quad z kolei był strasznie ciężki w prowadzeniu wręcz można było powiedzieć ,że ich model jazdy był niedopracowany ale jak ktoś potrafił tym jeżdzić to można było się zdziwić.

 

 

albo the edge i ciężarówki które przy spadzie osiągały chore prędkości nieosiągalne dla reszty klas. Tak każda z klas na tych 16 trasach miała nieco inną ścieżkę przejazdu.

 

 

Jednym słowem gra jako całokształt była swego czasu małym mistrzostwem świata dla mnie i do dziś ubolewam ,że serwery apokalipsy działają gdzie to wszystko co było w pacyfiku zostało uproszczone do granic możliwości i chyba bardziej się tego nie dało popsuć.

Pytanie jakie mi przychodzi na myśl jest tylko jedno do której części będzie bliżej ONRUSH.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Te nowe gameplaye wyglądają spoko, ale coś mi nie gra, chciąłbym napisac ze znowu się zakochałem jak w 1 i 2 motorstormie, ale nadal coś jest nie tak. Graficznie niby ładnie, ale spodziewałbym się od kolejnego motorstorma jednak większej bomby, muzyka kompletnie mi nie pasuje,  klimat też jakiś taki  dla gimnazjum. No nie wiem, chętnie w to pogram, ale brakuje tutaj czegoś.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszych gameplayach muszę przyznać, że wygląda ta gra mega średnio... Co mnie dziwi, bo przecież robią ją ludzie od Motorstorma.

Fizyka praktycznie nie istnieje, każda fura jak przyklejona do podłoża pędzi przed siebie, a skoki wyglądają mega sztucznie. System zniszczeń też jakiś taki bardzo podstawowy. Grafika obecnie nie robi żadnego wrażenia, na pewno nie takiego jakie robił Pacific Rift w dniu premiery, a HUD wygląda jak z gierki na komórki.

Najgorsze jest to, że to już praktycznie wersja finalna. Dobrze wiemy, że nic się nie zmieni względem bety, a już na pewno nic z ważniejszych elementów.

Jeśli rzeczywiście finalny produkt będzie takiej jakości to chyba zaczynam rozumieć dlaczego Sony zamknęło Evolution... Mam nadzieje, że to odszczekam jak gra wyjdzie, ale jakoś nie czuję tego... Gra się słabo sprzeda, chłopaki stracą robotę, albo pójdą do robienia drzewek w innych grach i tyle... A wystarczyło zrobić DriveClub 2 :)

Odnośnik do komentarza
Gość suteq

Na pewno trzeba przyznać, że Onrush to coś naprawdę oryginalnego pod względem projektu gry. Nie jest to typowa ścigałka i generalnie te wszystkie rzeczy wymienione w filmie Eurogamera zapowiadają się całkiem dobrze tylko, że to w ogóle nie jest gra dla mnie w takim razie. Jednak na pewno jak ktoś ma ekipę to w multi będzie się świetnie bawił. 

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ogladam sobie te filmiki z Onrush i w sumie to podoba mi sie predkosc plus fakt, ze zamiast zwyklych arcadeowych wyscigow dostajemy rozne tryby( mozliwosci moglyby byc nieskonczone, jakies miksy, utrudnienia itd). To cos zupelnie innego i to moze byc calkiem fajna formula na udana zabawe w dobrym szybkjm tempie. I like it

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc później...

Po zagraniu w bete jestem pewien, ze nie kupie.

 

Model jazdy to bardziej Motorstorm Apocalypse. W ogole nawet nie trzeba hamowac na zakretach, w prowadzeniu nie ma zadnego wyzwania, auto dziwnie slizga sie po powierzchni.

 

Graficznie rowniez bardzo slabo. Trasa dostepna w becie to jedno kopiuj-wklej - otoczenie jest mega powtarzalne i monotonne, zrobione z kilku modeli, tak by obciac na maksa koszty, nie wiem. Graficznie nawet teraz Motorstormy mi sie bardziej podobaja, bo tam bylo po prostu na czym zawiesic oko - chocby podobna trasa w dzungli z plaza i wodospadem - tam byla masa charakterystycznych elementow. W Onrush ich nie ma.

 

Nie czuc w ogole mocy kraks jak w Motorstormie. Nie czuc tej rozpadajacej sie blachy. A te motory rozwalajace wieksze pojazdy lekkim uderzeniem to LOL. 

 

Zalozenia rozrywki do mnie nie trafiaja. Wolalbym klasyczne wyscigi z innymi dodatkowymi trybami.

 

Moje odczucia to 4/10.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

No nie, ostatnią dobrą a wręcz świetną grą był Drive Club.

 

Też mam trochę zastrzeżeń do bety Onrush. Nie czuć wagi pojazdów, model jazdy to jeszcze większy janusz niż w Motorstorm Apocalypse. Ten nowy tryb jest spoko przez 15 minut, Ruszczyński dawaj klasyczne wyścigi, bo inaczej marnie to widzę.

 

Jeszcze jednym plusem bety Onrush jest to, że zaraz odpalę Motorstorm: Pacific Rift.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Największy zawód roku... Chociaż już od pierwszego trailera było czuć smród. Będę się pewnie powtarzał, ale jeśli oni to coś pokazali Sony jako następny projekt to nie dziwię się, że kitajce powiedziały dość... Wystarczyło zrobić Motorstorma na miarę naszych czasów i byłby hit, a tak to mamy kupsztala do zaorania.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Ogrywam triala i boże ale ta gra jest dobra :banderas:  Motorstorm połączony z burnoutem dał niesamowity efekt. Radocha z grania jest niesamowita w czym zasługa 60 fpsów, pełnych zniszczeń, takedownów czy modelu jazdy. Jedynie do czego się przyczepię to do zbyt kolorowej stylistyki i za długich respawnów po „kasacji” naszego wozu. Na  szczęście matchmaking jest błyskawiczny.

 

EDIT: Teraz spojrzałem wyżej i chyba tylko mi się ta gra podoba :yakubu:

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Odpaliłem na 10 minut i wyrzuciłem z dysku. Nie ma tego czegoś, co Motorstorm, wygląda średnio, a tempo jakieś niemrawe, a przynajmniej poczucie prędkości. No i pani pożal się boże narrator. Nie dość, że duka, to tyle emocji w jej głosie, co w beli drewna. Nie wiem, jak oni rekrutują dabingowców. Pewnie z łapanki albo rodzina :bad:

Edytowane przez Luqat
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.