Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, Bzduras napisał:

Ale za to masz ołtarz w moim pokoju, zastanawiam się też nad uruchomieniem kościoła pod wezwaniem Kruka :)

Jak chcasz zostać wyznawcą kruka tutaj masz darmowe porady 

krucze-pierscienie-tom-1-dziecko-odyna-b

 

Polecam bardzo dobra książka i wszystko obraca się w okół czczenia kruka :D (ołtarze, obrzędy, święta etc) 

Odnośnik do komentarza

@Bzduras przepraszam, oczywiście! Dostałem w podróży (ciągle w rozjazdach jestem) i jak wróciłem do domu, uruchomiłem napoje procentowe to zapomniałem przysiąść do komputera i wrzucić screenshota. Już nadrabiam!

 

2qcdzcm.png

30sf2v9.png

 

Dwie takie bomby na nowy rok, jestem zachwycony i wzruszony :wub: 

Dziękuję Panowie!

 

 

Odnośnik do komentarza

Zaczynam wieczorne zamulanie przed kompem, szedłem akurat po browca, wracam, a tu:

zpPNdb7.jpg

 

Kruk podrzucił i mi bombę powyższej postaci. :obama:

No nie mam słów, nie wiem jak dziękować. Sam już nie mam środków by się rewanżować, pozostaje mi chyba jedynie wychylić toast za zdrowie dobrodzieja, a także wszystkich się tu udzielających. :drinks:
I ja Tobie też życzę wszystkiego najlepszego w A.D. 2018, @raven_raven!

 

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Fajerwerki wystrzelone :usmiech:

 

@Gumiś_JaGoDa wysłałem Ci zapro na Stemie, zaakceptuj proszę :cool: 

Myślę, że wraz z tym co się tutaj pokaże w najbliższym czasie to chyba by było na tyle. Mam nadzieję, że nie pominąłem nikogo i nikt nie czuje się pominięty. Nie sprawdzam nawet w tym podsumowaniu ile poszło :rotfl: 

Odnośnik do komentarza

Panie Krystianie, jest bardzo dobry powód dlaczego nie biorę udziału w tej świątecznej i szlachetnej inicjatywie. Moja lista życzeń, nie zawiera tanich gier i nigdy nie chciałem żeby ktokolwiek, musiał się martwić o swój portfel. Jednakże widzę że dla kolegi to nie problem <3 

 

Dziękuję niezmiernie. Będzie ogrywane!

 

https://imgur.com/a/IyAt5

 

 

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

h5wjqTC.png

 

Okej bo te forum mnie dobija. Dziekuje niezmiernie panie Krystianie <3 Bedzie ogrywane.

 

Nie biore nigdy udzialu, bo mam słabą liste życzeń z drogimi grami, a nie chcę żeby ktokolwiek musiał sie martwic o swój portfel.

 

Edytowane przez El Loco Chocko
Odnośnik do komentarza

Nie wierzę, że to się dzieje naprawdę... Taki sztos. Uff masakra. Jestem mega zadowolony, dziękuję!

 

eUYPg3S.png

 

Za każdym razem jak będę odpalał grę, którą dostałem, w myśli będę miał to piękne wydarzenie. Z przyjemnością wypiję dzisiaj Twoje zdrowie Kruku, a także zdrowie pozostałych userów z forum. Po takim czymś 2018 rok nie może być kiepski :)

 

P.S jak się (pipi)a oznacza w postach użytkowników? 

Edytowane przez Gumiś_JaGoDa
Odnośnik do komentarza

Do wszystkich, którzy dostali Wampiry: przed rozpoczęciem gry ściągnijcie sobie tego patcha dla wersji anglojęzycznej, wyłączcie antywirusa przed jego instalacją (bo popsuje coś tam i wuj strzeli bombki, choinki nie będzie). Podczas instalacji warto zaznaczyć opcję Patch Plus. Bez tego pliku gra po prostu się wykopie na starcie i tyle z grania ;)

 

http://www.patches-scrolls.de/patch/4647/7/74622

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...