Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Ależ to był miły wieczór :). Byłem już na sylwestrowej zabawie kiedy znienacka Wasze gifty zrobiły mi wieczór. Dziękuję bardzo!

 

wsnqzd.png

pod kodem kryło się to:

ezj2te.png

2csbhcn.png

313pt3r.png

 

Faktycznie Utopię miałem daleko na WL, ale nie zmienia to faktu, że dodatek bardzo chciałem mieć, ot, zostawiłem sobie trochę czasu na zakup tego do momentu rozpoczęcia rozgrywki, bo przymierzam się do tego powoli. Już nie muszę czekać :). Dzięki serdeczne, wspaniały początek roku!

 

 

 

  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Co za Velius! Wychwalajmy jego imię! Człowiek odpala Steam a tam:

 

lTShrgx.jpg

 

Lubię takie zręcznościowe gry, zwłaszcza w klimatach 8 bitów :banderas:

 

A w bonusowym kodzie siedzi FINAL EXAM. Idealnie trafiłeś, od dawna czaiłem się by to ograć na PlayStation a tu taka niespodzianka.

 

Wielkie dzięki! :*

Odnośnik do komentarza

O jenyśku... jaki ten Grim Dawn jest dobry. :banderas: Tak powinien wyglądać Diabolo 3 od samego początku.

 

Dzięki jeszcze raz @Velius za gierkę. Dzięki jeszcze raz @Rayos za dodatek. Radość z giercowania over 9000. :fsg: 

 

Odnośnik do komentarza
Teraz, ireniqs napisał:

O jenyśku... jaki ten Grim Dawn jest dobry. :banderas: Tak powinien wyglądać Diabolo 3 od samego początku.

 

Dzięki jeszcze raz @Velius za gierkę. Dzięki jeszcze raz @Rayos za dodatek. Radość z giercowania over 9000. :fsg: 

 

O to ciekawe bo ja gralem w bete i tak srednio mi sie podobalo, ale zawsze sie czailem na niego :D Napisz cos wiecej na prv

Odnośnik do komentarza

@Velius szczerze mówiąc grając pierwszy raz teraz zacząłem postacią z dodatku Inkwizytorem. co do reszty (nowych terenów, ekwipunku) to nie wiem bo jestem zbyt na świeżo (zresztą nie mam odniesienia skoro nigdy wcześniej nie grałem w GD). Ale gra mi się świetnie ogólnie.

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Ja dzisiaj rzuciłem się na Bloodlines i SuperHOT. Pierwsza ryje beret klimatem, a naszym nauczycielem w tutorialu jest Jack w katanie Motorhead przemawiający głosem Marcusa Fenixa :banderas: Rozbudowanie tej giercy mnie przeraża, ale klimat ma niemiłosiernie ciężki, polecam! A SH to najoryginalniejszy FPS w jakiego grałem od kilku lat, kolejny banderas, no mocarne tytuły...

 

SPRZEDAM XBOXA, WIĘCEJ INFO NA PRIV

Odnośnik do komentarza

A mi nic nie wyslal :gayos:

WD0FnlU.png

 

A ja myslalem ze juz dostalem ostatni prezent na tym evencie:obama::obama::obama:

 

Prezent znikad i to jaki :banderas:@Bielik ale żeś mnie zaskoczył chłopie, dziekuje bardzo. Trzeba bedzie wrocic do DD mimo ze gra potrafi czasami człowieka doprowadzic do płaczu :)@Rayos bedzie musial dodac kolejnego partyzanta do listy.

 

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza
28 minut temu, ireniqs napisał:

Dzisiaj na Steam głosowanie na najlepszą ścieżkę dźwiękową. Jest Tatomata. Wiecie co robić. :yakubu:

Za brak promocji na NieRa Gaben ma u mnie wpier.dol :( Podobno taki mesjasz, do tego japoński i pani robot machająca mieczem pokazuje majtki. Newell, Ty zdziro :(

Odnośnik do komentarza
1 minutę temu, tomzacz napisał:

Ale ona była przeceniana (128,99 zł, czyli -40%), tylko na poprzedniej wyprzedaży

PRZEGAPIŁEM PRZECENĘ...? Idę się zabić :(

 

No nie, nie zabiję się, ale właśnie wbiłeś mi włócznię w serce :/

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...