Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

200.gif#101-grid3

 

hCshHfZ.png

 

AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!

giphy.gif

 

@UberAdi :obama:  NIE, ja nie wiem co powiedziec, Ty wariacie, świrze, dobry świety człowieku, ojciec mateusz przy Tobie to kryminalista i bandzior :fsg:

 

DZIEKUJE, ja juz w innym wymiarze chyba jestem, znudzony siadłem na chwile na kompa, wiedzac ze wszyscy wszedzie do okoła piją, bawia sie, a ja dopiero położylem dziecko spac i sam ide zaraz w kime bo w telewizji disco polo, a tu taka BOMBA PETARDA PREDATOR :banderas:

 

W ogole dzisiejszy dzien dla mnie to istna MASAKRA, najpierw @Krzysztof Tomczak dokonał spustoszenia z samego rana, potem @Widget i @WolfVeto dorzucili kolejne mega bomby, @kultywator z zaskoczenia dokonał penetracji a Adi zadał ostateczny cios, nie ma mnie, leże i płacze ze szczescia i wzruszenia, jesteście wszyscy mega świry, mam nadzieje ze to koniec bo moge nie przeżyc tego eventu :obama:

 

Taki był dzis dzień

 

giphy.gif

Edytowane przez Velius
  • Plusik 1
  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Sylwester był u mnie tak sztywny, że dopiero ten temat pomógł mi go jakoś rozruszać - przejrzałem te wszystkie bomby od Day One eventu popijając samotnie nalewkę od rodziców mojej partnerki (czaicie, noc sylwestrowa, a towarzystwo nie chce pić?). Gdyby nie forumek i Mikołajki to pier.dolnąłbym kopytami, a tak uśmiechałem się sam do siebie ze szklanką procentów w ręku ;) I teraz jeszcze atomówki poszły, BRAK MI NA WAS SŁÓW, WARIATY

Odnośnik do komentarza

@VeliusCieszę się bardzo Twoim szczęściem. Od razu micha się cieszy z samego rana po przeczytaniu Twojego posta. Należało Ci się oberwać takimi bombami. W końcu jesteś największy zdrowy wariat z nas wszystkich (może tego nie zauważyłeś ze swojej perspektywy). Prawdziwy Ojciec Zdrowy Wariat tego tematu. Bez Ciebie nie byłoby tak samo. :beksa::lapka:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...