Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra podobno PM puszczone. Odpiszcie na wiadomosci zwykle "ok" zeby zamazac ostatni tekst, zebym nie widzial, jak zobacze to nic sie nie stanie ale zawsze ciekawiej jak ja tez nie wiem kto kogo ma.

 

Jak ktos nie dostal wiadomosci to piszcie tutaj, żona sie pytala czy przenioslem sie na inne forum bo to jakies inne i gorzej sie obsluguje niby xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Widze, ze niektorzy maja cieple gacie i nie moga wyczekac wiec zmieniam termin dawania giftów, oficjalnie mozecie puszczac torpedy do swoich "ofiar" już jutro, czyli piątek od godziny 19:00 bo wczesniej bede w poza kompem a chce zobaczyc co sie bedzie dzialo, pozatym niektorzy z pracy wróca do domu i na spokojnie z piwkiem czy kakao sobie usiada przed PC.

 

Przypominam tez o mini evencie, który opisalem w pierwszym poscie, niezapomnijcie dodac magicznego slowa capsem do swojego celu :lapka:

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

25508051_1782819841757882_60651018208261

 

ja po nim jadę a ten mi prezenty sprawia. Jakiś syndrom sztokholmski :D Dziękuję za prezent na pewno sprawdzę bo to jedyny ff którego nie ukończyłem na vicie (emulator z psx)

 

 

 

 

Mam prośbę do biorących udział. NIE kupujcie do 24 dzisiaj prezentów komuś innemu poza celowi. Chodzi o to że jak o 19 w końcu będę mógł swój cel uszczęśliwić może dostać tę gierkie 5 czy 20 minut wcześniej od innej osoby. Zrobi się burdel. Może z partyzanta zaczniecie obdarowywać od jutra a kto się spóźni z daniem prezentu jego problem?

Edytowane przez blantman
  • Plusik 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

na mnie nie patrzcie, ja specjalnie pokupowałem gifty PRZED losowaniem, żeby właśnie nikomu nie przeszkadzać :lapka: Mam nadzieję, że prezenty się podobają i cóż, nie pozostaje mi nic innego niż życzyć wszystkim NAJLEPSZEJ ZABAWY !

 

 

PS Excel już się robi i już pierwsze statystyki nabite, oj, ależ będzie dumnie na infografice 1 informacja - PIERWSZY ZAKUP - RAYOS :obama: 

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Postarajcie się tylko nie zasypać 10 stron od razu dziś po tej 19, bo dopiero jutro będę mógł zaktualizować dane xD 

 

NA SWOJE USPRAWIEDLIWIENIE CHCĘ NAPISAĆ, ŻE GRA DLA @pawelgr5 była wysłana WCZORAJ a dla @Kosmos zanim Velius zarządził embargo do 19 :rayos: 

 

PS W tym roku prowadzę bardziej szczegółowe statystyki w excelu, przykładowe dane po pierwszym (wczorajszym) dniu:

QrK8bzY.png

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...