Skocz do zawartości

Forumkowy Steam Sale, czyli i Ty mozesz zostać extrimowym Mikołajem - odcinek trzeci, Super Steam Odyssey


Velius

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem jak wy ale ja się teraz czuję trochę jak ten sportowiec w bobslejach czekający na start. Trochę nerwy, trochę ekscytacja a później jazda bez trzymanki. Mam tylko nadzieję że uda mi się zadowolić wybrańca, bo budżet niestety nie jest taki jaki bym sobie życzył żeby był. Może na przyszły rok uda się to lepiej rozegrać.

Odnośnik do komentarza

Ja chyba najbardziej czekam na możliwość obdarowania nieszczęśliwca którego wylosuje ;) Oczywiście czekam też na prezent jakby inaczej ;p chyba każdy lubi dostawać prezenty co nie? Najlepsze jest to że mam ponad 50 gier na wishliscie i nie ważne co dostanę z każdej będę się niesamowicie cieszył bo w każdą z nich chcę zagrać ;) Nigdy więcej skarpet i świątecznych sweterków! Ten event to jakby drugie święta tylko na forumku z najlepszymi prezentami i świetną atmosferą i mimo że poprzednie edycje obserwowałem tylko z boku nie mogę cie doczekać tegorocznej!

Odnośnik do komentarza

Od razu uprzedzam moją potencjalną ofiare niech sprawdzi swoją wish liste i w top 10 naprawdę umieści top 10 gierek które chce. Ja rozumiem że można mieć na wish liście 50 (sam mam) czy 100 gierek ale wiem że zawsze jest te kilka "naj"

Odnośnik do komentarza

Ja tam mam w miarę ogarnięte top20 i myślę, że większych przetasowań już robił nie będę.

Dużo bardziej czekam na możliwość obdarowania chociaż kilku osób z listy, oczywiście ze szczególnym uwzględnieniem "ofiary", niż na to, co ewentualnie sam dostanę. Mam bezkresny backlog, jak pewnie większość osób tutaj i o wiele bardziej rajcująca od zgarniania kolejnych gierek wydaje mi się perspektywa świątecznego sprawiania radości innym. Taka zresztą chyba jest idea całego eventu. ^^

Odnośnik do komentarza
3 minuty temu, Starh napisał:

Muszę się za to zabrać. Aktualnie jestem chory, więc trochę nie to w głowie + sprawy świąteczne, ale jak znajdę chwilę to ogarne to dziś lub z samego rana jutro.

No prosilbym zebys ogarnal, wiem ze to żmudne itp, ale trzeba wywalic gierki, w które nawet nie wiesz czy zagrasz i ulozyc chociaz troche priorytetem, zeby kasa mikolaja nie poszla na marne a i zebys Ty sie cieszyl.

Odnośnik do komentarza

U mnie sprawa wygląda tak: top20 to gierki z których będę się cieszył bardzo bardzo, ale jak komuś budżet nie siądzie, to cała reszta listy do wyboru do koloru. Z każdej jednej będę równie mocno się cieszył. Ciężko jest złożyć coś sensownego gdy czasu mało, ale im dłużej się nad tym siedzi i myśli tym większy mętlik w głowie. Lepiej całą resztę zostawić w rękach Mikołaja. :santa:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ja mam teraz nowy system :yao:

 

Patrze na gierke na wishlist i nie mysle sobie "kiedys bym zagral" tylko "czy mam ochote teraz w to zagrac?" Jak odpowiedz brzmi - moze pozniej to usuwam z WL i tyle. Z 300 pozycji zszedlem na 100, ale do jutra chce jeszcze przyciac.

Edytowane przez Velius
Odnośnik do komentarza

Nie no, w ten sposób właśnie robiłem top20, ale u mnie jest 97 gier obecnie na liście, (a nie jakieś 300 :sir: ), więc skracać nie musiałem, wręcz przeciwnie, nawet jeszcze dodałem to i tamto. Gry spoza 20 będą na zaś. :ohstop:

Edytowane przez ireniqs
Odnośnik do komentarza

Rayos dostaje oficjalna reprymende za łamanie zasad i bycie Rayosem :yao:

 

2co14Wv.png

 

JA PIERNICZE, czlowiek nie jest nigdzie bezpieczny, przeglada sobie Steam a tu nagle bomba prosto na morde i to w czwartek :obama: Dziekuje Panie "nie mam pieniedzy" :fsg::banderas:

Kto przygarnie Rayosa bo zastawil mieszkanie zeby prezenty kupowac?

  • Plusik 1
  • Lubię! 1
  • WTF 1
Odnośnik do komentarza

Rayos teoretycznie sie wypisal wiec dziala incognito, nie mamy paragrafów na takiego typa :dunno:

 

@El Loco Chocko A daj spokój :)

Nastepny sie wyłamał, beda bany, zaraz nie bedzie wiadomo kto gwiazdor a kto nie xd Dzisiaj postaram sie wylosować i wyslac zebyscie mieli.

 

bEESAe0.png

 

Dziekuje pieknie :obama:

  • Lubię! 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...