Skocz do zawartości

Ciekawe miejsca na kawalerski


Rekomendowane odpowiedzi

No hejka,

 

Panowie mam za zadnie zorganizowanie kawalerskiego. Pierwsze opcja to była Praga na 2 noce ale średnio mi się widzi szlajanie na kacu po mieście oraz uderzanie do klubów, których nie znamy.

 

W związku z tym poszukuję alternatywy. Jakieś fajne domki, atrakcje typu paintball itp. No ale co ważne aby było blisko jakiegoś miasta lub miejscówki gdzie są jakieś kluby/imprezy aby można też jedną noc tak spędzić.

Termin to pierwszy weekend czerwca, budżet w miarę, ok 10 osób. Z uwagi na odległość od Wrocławia to mazury i podkarpacie raczej odpadają ale jak będzie jakaś fajna opcja to do rozważenia.

Edytowane przez balon
Odnośnik do komentarza

Cholera, forumek skraca nazwy tematów i widziałem na początku "Ciekawe miejsce na kawaler...". Już myślałem, że to "Ciekawe miejsca na kawalerkę" i kolejne rozkminy w jakich miastach budować swoje imperium oparte na wynajmie nieruchomości, a to tylko pytanie gdzie zachlać pałę :/.

Odnośnik do komentarza

Byłem kiedyś na kawalerskim weekendzie w Gdańsku i zorganizowaliśmy panu młodemu paintball w opuszczonej hali blisko stoczni. Wszyscy dostali prawowity kamuflaż poza nim, on dostał przebranie białego krolika xD przez co był sporo lepiej widoczny. Jednak główna atrakcja była paralotnia na ex-wojskowym lotnisku. Poza tym standardowo wieczorem clubbing i chlanie.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
15 minut temu, krupek napisał:

Raz byłem, ale to raczej niski standard, ot drewniany domek nad jeziorem, ośrodek Modrok, choć jakieś lepsze w ośrodku też były. No mnóstwo tego, jest w czym wybierać. Może na jedną noc domek, a na drugą noc przenieść się do mieszkania, albo apartamentu w Trójmieście.

 

Przenoszenie raczej nie wchodzi w grę, bo patrząc na skład i kawalera to raczej 48h na bombie.

 

5 minut temu, MaZZeo napisał:

Byłem kiedyś na kawalerskim weekendzie w Gdańsku i zorganizowaliśmy panu młodemu paintball w opuszczonej hali blisko stoczni. Wszyscy dostali prawowity kamuflaż poza nim, on dostał przebranie białego krolika xD przez co był sporo lepiej widoczny. Jednak główna atrakcja była paralotnia na ex-wojskowym lotnisku. Poza tym standardowo wieczorem clubbing i chlanie.

 

a gdzie nocowaliście?

Odnośnik do komentarza

Ja jednak polece ci te Prage. Jak ogarniesz hostel gdzies blizej centrum to masz wszystko co potrzeba do kawalerskiego w promieniu 2km, moze nawet mniej. O kluby nie musisz sie martwic, wchodzicie patrzycie czy wam sie podoba a jak nie to nara. Zreszta jakie ku.rwa kluby, co bedziecie sobie na parkieciku plasac w koleczku? xD Na rynku sa stripcluby, polecam HotPeppers na rozgrzewke i Darling Cabaret na danie glowne. Wiecej wam jedena noc serio nie potrzeba. :lapka:

 

Aha, tylko niech chociaz jeden bedzie w miare trzezwy i ogarnia kase z tym co obiecuje "naganiacz" czy kelnera.

  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza
2 minuty temu, balon napisał:

10-12

To przy takiej liczbie warto dac sie zlapac naganiaczowi i wytargowac jakas dobra opcje na wejscie (bo niestety jest platne) np. 10 placi a pan mlody za free albo ze wam naganiacz zalatwi stoliki. Ogolnie dobrze zagadac bo jak wejdziecie "z ulicy" to mozecie stac caly wieczor a do umilenia wieczoru przez panie stolik jest niezbedny :)

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...